Демодекс

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ZOOM, 6 бер 2008.

  1. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Вчепилася мене ось така халепа,як демодекс (підшкірний кліщик)...:sad:
    А все почалося з того, що на обличчі з"явилися прищики. Я звернулась до косметолога, мені порадили зробити декілька процедур. Після піллінгу почалося "шоу"...Все обличчя покрилося плямами, ті кляті прищики з якими я боролася почали активно вилазити...Корочше кажучи еффект "з точністью навпаки"...
    ...Подзвонила в салон, розповіла про наслідки, мені сказали "У вас аллергія, звертайтесь до спеціаліста, ми тут не винні" ...
    ...Що робити...Їду я до аллерголога, лікар обслідував, розвів руками: "Це не аллергія, нічим не можу вам порадити,ідіть до дерматолога..." (най йому трясця...:no: )
    ...В дерматолога все і вияснилось. Взяли у мене аналіз шкіри, і на тобі вердикт "демодекоз". Розповіла я лікарю про той клятий піллінг, про причину, яка штовхнула мене піти у той косметологічний салон. ...Виявляється. Винна, в першу чергу, лікар-косметолог, і її некомпетентність:ireful1: . Вона повинна була спочатку поцікавитися у мене чи знаю я, що може бути причиною появи тих прищиків, і порадити мені здати аналіз на демодекс, а вже після цього робити мені звичайні процедури, або ж назначити лікування (до речі, в цьому салоні займаються лікуванням демодекозу). А вийшло так, що піллінг сприяв розповсюдженню цієї гидоти, по усьому обличчі...
    ...Ось така казочка на ніч. Це був перший і останній раз коли я звернулася до косметологічного салону.:ireful1:

    P.S А хтось з вас хворів цією "бідою"? Якщо так, то скільки лікувалися, і чим?:sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Демодекс

    http://www.wz.lviv.ua/print.php?atid=40777
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Демодекс

    якщо не помиляюся -- сверблячка повік?.....
    колись читав статистику -- чи то кожен четвертий, чи то кожен п’ятий маю цю болячку....
    передається через пух, що є в подушках.....
     
  4. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    То правда, є майже у всіх (90:wacko:,але якщо з здоров"ям все добре то іммунна система його тримає в межах розумного...
    ...А подушку пухову викинула нафіг,будуть вуха на синтетичній потіти:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    я мала ту заразу кілька разів :sad: (на плечі, на руці, на обличчі). перший раз лікувалась у дерматолога - місцево - розчинені у спирті таблетки трихополу (не пам'ятаю в якій пропорції). лікар виписував рецепт - робили у рецептурному відділі. наступного разу я вже сама то робила.
    + хілак-форте для нормалізації мікрофлори кишківника (бо власне, через її порушення він і "вилазить" назовні, тому антибіотики я б не радила).

    останнього разу той спирт з трихополом не допомагав, знайшла в інеті, що є такий крем "Демалан", правда, у Львові не змогла його знайти. привозив брат з Москви. дуже хороша штука - помогло швидко і надійно.
    можливо вже є у Львові, а як ні - то можна через інет замовити.

    і що дуже важливо - обов'язково повинно бути збалансоване харчування зі значною кількістю йогуртів, кефіру і т.д. (тобто такого, що нормалізує мікрофлору кишківника).

    і ще - обов'язково треба з ним боротись, а не просто маскувати - бо він має здатність розростатись, якщо не лікувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    В мене також дієта.Нічого солодкого,жирного,соленого,перченого,кислого...Більше кисломолочних продуктів,фруктів,овочей.Десять днів відлікувалась.Мазалась Зінерітом,приймала сульфат цинка,ще якісь вітаміни.Сьогодні знов була у лікаря,сказав,що ще 2 тижня треба проходити цей курс + скрабувати лице гущою кави.Ви також довго лікувалися?
     
  7. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    1. можна на "ти";)
    2. так, досить довго (наскільки пам'ятаю, бо то трохи давненько було) - десь 2-3 тижні.
    трохи терпіння - і все буде ок!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Без питань:) :) :)
    Буду терпіти,лице все ж таки:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    в мене коліжанка лікувала. довго. спершу зовнішньо, пізніше з антибіотиками. сказала, що неможна мазати нічим жирним личко АБСОЛЮТНО. кліщ цим харчується і розножується. ВМИВАТИСЯ ДУСТОВИМ МИЛОМ. кремами не корисутватися, купила воду термальну АВЕН і тільки це допомагало від стягнутості шкіри.
    на рахунок скрабу з кави- якщо маєте подразнене личко, не раджу, може шкодити.
    а водичку раджу купити, приємно зволожує. я теж її використовую, після пілінгу.
    буду в Тернополі в коліжанки-розпитаю ще раз і напишу Вам, якщо цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Демодекс

    Демодекс є у більшості людей, проте рідко проявляється.
    У мене не спостерігалось. проте знаю з досвіду знайомої, що це лікується антибіотиками і "болтушкою" - спеціальною сумішшю ліків, що виготовляють в аптеці на замовлення. лікується здається в декілька етапів.
    Зверніться до дерматолога! Вам обов"язково допоможуть!

    Додано через 51 секунду
    А, і ще доречі неможна в період лікування користувати декоративною косметикою та кремами....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Та ні,вже пробувала,подразнень немає,а лице після цього скрабу ду-у-у-уже гладеньке.:)
    Напишіть,а то лице дійсно стянуте,як у мумії:)
    Та я вже лікуюсь;) ,ще тиждень і знов до лікаря.А там він вирішить,що і як.Результат уже є,лице чистеньке стало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    ну якщо стягнуте дуже лице, то купить водичку термальну АВЕН або Уряж. Запитайте в лікаря, я думаю дозволить. Я пілінгу носила в сумочці, вона після оприскування швиденько впитується , можна на косметику наносити.
     
  13. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Натася,а у тебе як лікування проходило?Довго чи ні? Бо я вже почала сумніватися в компетентності лікаря.Він мені відміняє ліки,які і не прописував,чому я дуже здивувалась,але купила їх і проходжу курс.В принципі це не ліки,а БАД,називається Лактофільтрум,він для нормалізації кишечної мікрофлори.А аллергії в тебе не виникало на етапі лікування?В мене чомусь на цинкові препарати явна аллергія,появляється висипання на лиці.Лікар доказує що це Демодекс,хоча я в цьому сумніваюсь,бо висипання проходять після того як я прийму Тавегіл або Супрастін....
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Демодекс

    мені дуже прикро, що у вас така проблема, панно зум.... :sad:
    скажіть: є хоч якесь зрушення?...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    лікування першого разу (коли лікував дерматолог) проходило довгувато - точно не пам'ятаю, але не менше місяця точно. а вроді десь біля двох. бо він пробував різні болтушки, які не допомагали, аж поки не дійшов до спирту з трихополом.
    алергій в мене ніяких не було, правда, внутрішньо я вживала тільки хілак-форте.
    коли я лікувалась сама препаратом "демалан" (вичитала про нього в інеті), то лікування проходило значно швидше, десь зо два тижні. правда, я і тоді пила хілак-форте.

    бажаю швидкого одужання!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Дякую Пупере,все це лікується,але питання кіко часу триватиме лікування...:no:
    Я вже місяць лікуюсь,результат є це точно (мені так здається),але от бентежить лікар,"німець" він якийсь.:ninja: Навіть не скаже,що там діється на мому лиці.В лупу подивиться,щось пробурмоче,начеркає рецепт і все.Корочше "капці"...Через тиждень піду знов до нього,якщо і далі буде прикидатися "німцем" звернусь до іншого дерматолога.:beee:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Все.Кліщу капець.:download: Але з"явилась аллергія.На воду.Застреліть мене.А?...:suicide: :suicide: :suicide: :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Як на воду? На яку?
     
  19. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    З під крана.Після ванни стаю "леопардової окраски".Вся спина в червоних плямах.Плями сходять десь через пів години-годину,але все ж...Вердикт лікаря "менше мийся":D .Ну дурний нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    На жаль, вода у Львові неякісна. Мені і моїй родині щоразу по приїзду потрібно було 2-3 дні, аби організм пристосувався до води. Але пили воду всеодно тільки магазинну, бо животики навіть кипяченої не витримували. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)