Де починається нематерія?

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Мирося, 10 сер 2009.

  1. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Вчені давно шукають "першоцеглинку" матерії і ніяк не можуть знайти. А по-моєму поріг матерія/нематерія давно перейдений: все, що дрібніше атома, це вже... інформація, наприклад.
    І взагалі, якби була знайдена така межа, що саме за нею знаходиться? Антиматерія? Але ж антиматерія - теж матерія. А нематерія - це що? ;)
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Был этот мир глубокой тьмой окутан.
    Да будет свет! И вот явился Ньютон.
    Эпиграмма XVIII века

    Но сатана недолго ждал реванша.
    Пришёл Эйнштейн – и стало всё как раньше.
    Эпиграмма XX века.
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Цікаве питання...
    Кварки - елементарні частини - атоми - молекули - клітини - рослино- тваринний світ - біосфера..
    Далі..планети - зірки - галактики - метагалактики - Всесвіт...
    на цьому закінчується наш рівень сприйняття навколишнього світу...
     
  4. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Взагалі-то природний рівень сприйняття закінчується ще раніше. Планети ж ми побачили на знімках і екранах. Та й атомів не бачимо просто так. Але цікаво, що і те й інше видно в телескопи, в мікроскопи, а от часток, дрібніших за атоми, взагалі ніхто не бачив. Чи я помиляюсь?

    То може пора, щоб іще хтось прийшов? Чула, що Енштейна давно розкритикували. Звичайно, не у всьому.
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2009
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Так прийнято вважати...:dntknw:
    Але...хм...
    Мені видається,що це лише один рівень..з безлічі інших...
    Зрештою,цілком можливо,що наш Всесвіт..з усіма його планетами,зірками,галактиками,метагалактиками це всього лиш кварк,що становить частину елементарної частинки атома,що є складовою молекули,котра міститься в клітині...що є лиш клітинкою в купі гною..на подвір’ї якогось селянина...що є мешканцем...і т.д..і т.д...і т.д...
    Ото’м загнув,нє?:scratch_one-s_head:
    А ще.цілком можливо,що існує безліч паралельних світів,Всесвітів,в яких час зміщений на долі секунди...
    Гіпотез..теорій безліч...
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Може краще чарівною перлинкою на дні казкового моря?... :cry:
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Suum cuique
    Вам - тільки..
    ...
    Ну..а мені...:dntknw:
     
  8. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Хто дивився фільм "Параллельные вселенные"?
     
  9. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    До речі, ми живемо в одному й тому ж світі.

    Є реальність і є суб"єктивне сприйняття. Якою є моя реальність, ви не знаєте. А суб"єктивне сприйняття залежить не тільки від неї, а від того, як мені подобається сприймати світ.
    А ще треба розуміти жарти :girl_smile:
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    - чомусь пригадалось отаке :
    С точки зрения логической градации, мы не можем отрицать иллюзию парадоксальности, так как жизнь наша аллегорична, и каждый индивидуум защищает свою тенденцию. А вы как считаете, товарищи колхозники?
    Колхозник отряхнул навоз с валенка:
    - Так-то оно так, потому как не может того быть, кабы не было бы никак. И не потому, что оно вообще, а потому что когда оно что, тогда оно и пожалуйста.!
    І ще колись тут була тема про лямпу, яка світить чорним світлом. От і подумав, якщо засвітити таку лямпочку і шукати тоді де матерія а де нематерія. Головне котові на хвіст не наступити в той момент. Нє? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...От,мені,як істинному люмпену часто приходять в голову ріжні мислІ...і,звідки ми взялися,нафіга(щоб з образу не виходити) існуєм...що потім...чи буде воно,оте потім...і багато ще чого...))) існую,так сказати...
     
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну звідки взялися, то ще в курсі анатомії вчать, так би мовити ;) У восьмому класі було, наскільки памятаю. Наші дівчата ще встидалися розказувати, за що суворий вчитель Васьвась (Василь Васильович) ліпив їм двійки. Ну а за решту думок важко щось сказати. То напевно довга хвілософьська тема получиться.
     
  13. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Ой, а звідки це таке смішне? :)
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    кхм, кхм. Це про що мова? Якщо про мене то я не таке а такий (гордо піднявши підборіддя і набравши повні груди повітря). А на питання ЗВІДКИ який стиль обрати? Анатомічний (десь вище уже Romko.ві пояснював) чи місце проживання?
    PS. На всякий випадок скажу що індекс не памятаю і телефони мама казали незнайомим не давати :)))
     
  15. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Я мала на увазі, звідки пригадалось. Це якийсь фільм?
     
  16. Мирося

    Мирося Well-Known Member

  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А. Ні . То кум мені таке розказав. А про чорну лямпу тут на форумі тема була. Я просто паралелі провів між цією і тою
     
  18. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Зрозуміло. Кум - жартівник.
     
  19. nastinka

    nastinka відсутня

    ого..то ви подивитись "ангели і демони"?
    антиматерія не може взаємодіяти з матерією..тому антиматерія це ніпанятна матерія)) и)
     
  20. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    От і я ж про те. Все таки матерія!
     
а де твій аватар? :)