Цукровий діабет

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Pand@, 10 лип 2008.

  1. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Цю тему,я завела для діабетиків,або тих людей у кого починаються з цим проблеми.:sad:
    Пишіть всілякі поради сюди.Рецепти приготування їжі(спец.діета).
    Як контролювати свій стан.
    І ще питання:якщо діабет не е ще явним,чи можна все повернути в норму?Чи доведеться все життя сидіти на цій спец.діеті?:sad:
    Викладайте всю корисну інформацію.Наперед вдячна
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Я так бачу ніхто навідь не чув за цю проблему:sad::sad::sad::sad::sad:
     
  3. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    С удовольствием помогу, чем смогу.. Что тревожит? Диабет диагностируется по повышенному уровеню (более 7 на протяжении полу-года) сахара плазмы крови или по ухудшению потребления сахара (при сахарной нагрузке через 2 часа) уровень плазмы глюкозы более 11.1. Можно попытаться сначала откорректировать диетой. Если не получится, небходимо лечение, которое, как правило, ведётся пожизненно. Диабет очень опасное заболевание, чреватое многочесленными осложнениями, поэтому уровень сахара крови должен контролироваться очень тщательно!
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Цукровий діабет

    ...я чула,знаю що то серйозно...та якщо уважно до того віднестись - то не все так зле...але порадити нічого не можу,бо не лікар....хіба так підтримати....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Цукровий діабет

    то просто інший світ - інше життя.
    і не думаю, що цей форум - хороше місце для спілкування на цю тему :)
     
  6. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Пандочко, може це буде дуже болюче, але якщо ви пыдозрюэте в себе дыабет ...здайте ще одны аналізи.

    В мене бабуся мала набутий від сильного переляку. ....і коли мені десь років з 7 тому поставили поставили такий діагноз, то всі були шоковані, мені відразу почали пропонувати всякі ліки і дієти .... а потім чисто випадково виявилось, що.....переплутали аналізи.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Совершенно верно, но не ОДИН анализ, а наблюдение на протяжение по крайней мере полу-года.. Сахар в это время должен быть всё время повышен выше 7, чтобы можно было ставить дианоз диабета..
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Дякую за підтримку!
    Діабет підозрюють не у мене,а у мого чоловіка.Він любить дуже багато пити рідини.І аналізи були не важні.От ми і зробили цукор крові з нагрузкою.
    Натще був 4,4.Дали випити глюкози через годину знову взяли кров-вже був 8,8.пройшла година ще мав би впасти цукор а впав тільки до 8,7.Нам сказали що це початок діабету.Але не е ще явним бо не е високий цукор на голодний шлунок.Ще у нього висока сечова кислота.Чи е це зв"язане одне з одним?
    Вже тиждень сидить на діеті(на скільки це можливо).Жирного не даю,спиртних напоїв не вживае,цукор стараеться тільки замінник пити,готую все на оливковій олії, без мучного....скільки ж мені ще так його мучити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Ну, жизнь без алкоголя - это ещё не мучение)) А глюкоза крови после нагрузки должна быть выше 11 в течение 2 часов после нагрузки (повторяющемска в нескольких пробах), чтобы можно было говорить о начинающемся диабете...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Дієта це не мука! Погано, коли треба уколи по кілька разів в день робити все життя! А якщо можна корегувати стан лише дієтою, то звикнете, тим більше, що дієта не означає цілковита відмова від всього.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Во-первых, диагноз, как я понимаю, Вашему супругу ещё не поставлен. А, во-вторых, есть виды диабета, которые можно компенсировать как диетой, так и таблетками.
     
  12. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Та я маю на увазі деколи з якоїсь поважної нагоди)))))

    Позавчора зробили щераз з нагрузкою.Після діети .Впав до норми))).Але всеодно тепер буду слідкувати щоб чоловік не розслаблявся).Окрім цього поробила ще купу аналізів і в вівторок будуть результати на руках.
    Щераз вам дякую

    Знаю що таке робити все життя.Мій дядько так майже все життя прожив.Це жахливо!Але ж хочеться того чого не можна)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Пандочко, бажаю, що у вівторок ті результати були б відмінними ...і щоб у доні все було файно., бо Ви на те заслуговуєте...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Не за что. Не болейте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Велике дякую)))
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет

    Тиждень - що таке тиждень на дiєтi? Це нiчого! Заради здоров'я, можна i не один тиждень посидiти на дiєтi.
    Моя свекруха пiв року назад взнала що вона має перед дiабетичний стан. Вибачте за такi "термiни" але перекладаю з англ. не знаю як правильно сказати по укр. Їй лiкарка сказала що це можна поправити i сiсти термiново на дiєту. Моя (кхм...) "худа" свекруха, яка все життя їсть шо но "фрукти i овочi" а с... має таку як три мельничних жорна, сiла на дiєту. В результатi, рiвень цукру НАБАГАТО зменшився i сама похудала на 15кг!!!! I вона довольна виглядом i здоровша стала. Вона не їсть тваринного жиру, цукру, всякого хлiбного, хiба що зрiдка. I вже так мiсяцiв 7-8. А ви кажете тиждень.
    Я часто слухаю одного дiєтолога Константiна Монастирського, по радiо, менi подобається як вiн розказує що гiпертонiя i дiабет це все вiд їжi неправильної. I що особливо гiпертонiю можна поправити правильною дiєтою. Не їсти мучнi продукти взагалi, цукру, кави алкоголю. Моя мама, молода жiнка, рокiв з 20 страждає високим тиском... не буду описувати її нездоровi звички. Я їй вже не один рiк кажу "мама, кинь сигарети, пий червоне вино час вiд часу i НЕ ЖЕРИ". Кожного мiсяця кидала курити (об стiнку), пила таблєтки що їй передають з України (бо тут собака, дорогi) i всеодно тиск такий що я, особисто би вже просто здохла (140/100 це в неї нормальний тиск)
    Недавно розказує менi що кинула курити назавжди (ню ню) не п'є таблетки вже мiсяць i харчується здорово i що тиск у неї нормальний. I що менi залишалос
    казати крiм "А видиш?" Вродi так нормальний тиск i є.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    я би порадила істи більше вітамінів С групи:лимончик без цукру,кисленькі апельсини і мандарини.....вони б мали розщеплювати глюкозу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я можу для вас дізнатись всякі народні засоби... в мене є знайома, яка з тим бореться... народні засоби - зе бест!!!
    найперше - це мелений льон.. купляєте льон (продають як гречку) і мелете в кофемолці... зранку натще пєте... підігріваєте на плиті воду(вмістом з чайну кружку), як та починає кипітидодаєте столову ложку меленого.. хай кипить 3-4 хв..(треба дивитись, бо збігає)... опісля стараєтесь пити гарячим.. (як чай)... можна і теплим, але то буде не дуже приємно(воно таке тягуче стає(( )
    і так з місяць часу, а потім перерва на 2 тижні...

    засіб - просто супер від діабету, гастриту, язви і може ще чогось, чого не знаю...

    о! ледь не забула.. опісля треба з дві годинки не їсти... воно по різному впливає на організм. одним ситне, інші хочуть їсти... коротше кажучи - мінімум годину треба почекати перед їдою...:)
    Всьо буде гуд, тіко не переходіть на таблети чи щось серйозніше!

    П.С. ефективність засобу перевірена!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Наразі з цукром проблем не мае.Та від високої сечової кислоти з"явилась подагра.
    Кажуть треба пити шипшину.Ми п"ем 200 гр на день-2 тижні перерви.Та час від часу всеодно вона з"являеться
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. iso

    iso Well-Known Member

    І тут Екомед. :ireful1:
     
а де твій аватар? :)