Цирк

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем Така-Сяка, 9 вер 2008.

  1. Панове, розкажіть, будь-ласка, коли і як у Вас працює цирк. Хочемо приїхати з дитиною. Мо хто телефон туди знає - хочу знати, чи є прим"єри.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Цирк

    Вам лінк на сайт цирку дати?
    А гуглити не пробували?

    +, на Посиденьках є гілка "Куди піти з малечею"
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: 24.10,Цирк,концерт С.Лободи

    Мдя...
    прааально...
    А де ж іще?:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Цирк

    А шо то за лобода?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Цирк

    Сьогодні цілий день рекламували програму "Навколо Землі на слонах", але я не звертав особливої уваги, бо по-перше рідко відвідую цирк, а по-друге цирк з тваринами - то знущання над тваринами імхо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Цирк

    Цирк - то ТАКа штука, шо хто туди попаде - над тим і знущаються.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Цирк

    та й життя - то цирк....
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Цирк

    Не люблю цирк і зоопарки...жалко тварин...і соромно перед ними.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Цирк

    Тоже не люблю :)
    Хотя к зоопаркам после прочтения книг Джеральда Даррела отношусь более лояльно. Хотелось бы побывать в его зоопарке на о.Джерси :) Мечты :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Цирк

    А там туюво...
    лободу тоже тримают?
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Цирк

    Ага..хто в армії служив - то й в цирку не сміється ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Цирк

    100%!
    Вспишка справа, вспишка слєва... :clapping:
    Данило досі вуха прикриває руками, коли оркестра починає "грати".
    А від клоунів враження, що трансляція з ВР: ні ума, ні фантазіі... :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Цирк

    ха, а моя умудрилася при тому заснути )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Цирк

    Різна буває реакція на пшесадність... :)
     
  15. Відповідь: Цирк

    Мо не виспана дитина була, а її в цирк заперли.....

    Ну і розкрутили тему...а я люблю цирк...:p
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Цирк

    моя мама любила говорити про кумедні випадки життя "цирк на дроті"....
    гарна приказка... ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Цирк

    Моя мама теж так частенько примовляла, і то з іронічним відтінком....
    Дитиною обожнювала цирк, не пропускала жодних львівських сезонів. Зазвичай батьки відпускали на виставу саму. Але мене цікавив не так сам цирковий атракцион, як закулісне життя цирку після вистави. Щоразу проникала в артистичну, спостерігала за учасниками- людьми і тваринами, як вони розпружувались, спілкувались один з одним і своїми питомцями, збирались на відпочинок. Мене захоплювало це видовище, причому, моя присутність нікому не заваджала, мені ні разу не показували на двері...Так і полишала будівлю цирку разом з артистами через артистичний вхід.
    Попри безліч можливих гуртків в будинку піонерів, певний час відвідувала і головну циркову студію, але дуже швидко відчула і зрозуміла, що увага там закономірно приділяється своїм, династійникам, то згодом забралась геть...Всеодно то було не моє.
    У Будапешті маємо Великий Цирк. Часто до нього навідуються групи зі всього світу. Але ми дітей не водили (колективно зі школою, садком вони всеодно ходили)...але в липні 2005, коли востаннє їздили усі разом, були у львівському цирку (дякуючи маминій ностальгії) .
    Єдине-що ще запамяталося і на що дійсно варто було подивитися- це на будапештську програму китайського цирку - з людьми і без тварин! Щоправда, вражає і трохи пригнічує, коли бачиш, що артисти в основному - малі діти чи підлітки...
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Моя також позавчора під кінець програми на декілька хвилин задрімала, хоча явно не була невиспана. Просто як для такої дитини трошки задовга програма ( 2,5 години), але все-одно і вона, і ми з чоловіком задоволені як слони. :) Купа позитивних вражень, але все-таки залишився не дуже приємний осадок через надмірну комерційність: перед виставою і під час антракту активно закликали фотографуватися із слоном. Біднятко мало чемно стояти на місці і сто разів подавати всім хобот, а після вистави оголосили про "смачний сюрприз" і запросили всіх бажаючих спуститися вниз за кормом, щоб погодувати слоників. Щасливі дітиська кинулися вниз, а там на батьків також чекав "сюрприз" - кошичок з бананом, яблуком і морквиною коштував 20 грн.
    У будь-якому випадку, нам вже не дісталося, довелося втішати малу.
    І ще звернула увагу, що якщо колись кожен номер виконував один артист, то тепер ті ж самі виходили декілька разів, хоча на якості вистави це не позначилося, було тільки не по собі, коли у другій частині вистави дядічка, який перед тим відпрацював два акробатичних номери, без страхування під самим куполом цирку гойдався на качелі, стоячи на голові (руки-ноги бовталися у повітрі). :shok:
    Моя дитина просто пищала від захвату, коли побачила виступ диких котів (пантера, пуми (здається), леопард). Склалося враження, що більшість тварин зовсім молоді, і сприймають виступ не як примус, а швидше як гру із своїм дресирувальником. :) Потім ще були песики - також море щастя!
    За нами сиділа компанія молодих мам з дітьми, то їм найбільше сподобався йог-"стриптизер", який вийшов закутаний у якесь червоне покривало, а в ході процесу скидав його десь з-під купола цирку на танцівниць, і далі залишався у самих червоних трусах. Дітям виступ був так собі, а от мами тішились на повну котушку... :D Мій чоловік заявив, що якийсь той "Будда" сильно мускулистий як на йога, а якщо серйозно, то номер був справді гарний.
    Ще нам дуже сподобався хлопчина-дресирувальник слонів. Вже з перших хвилин він в ролі туриста-"Паганеля" постійно з"являвся на сцені з різними "смішилками" - то "конфліктував" з конферансьє, то виводив на сцену людей із залу "знімати кіно"... Одним словом, так просто і не опишеш, треба це бачити! А що вже його слони витворяли, то взагалі чудо! Один котився на маленькій кулі, другий балансував на одній нозі, одночасно тримаючи на хоботі дресирувальника, решта танцювали, ходили "паровозиком" і ще багато чого... Виявляється, "Паганель" походить із якоїсь знаменитої циркової династії дресирувальників із столітніми традиціями, і це відчувається (він разом із мамою є авторами цілої вистави). Справді є на що подивитися; як на мій невибагливий смак, ні до організації, ні до оформлення, ні до майстерності артистів не придерешся. Хіба що слоника-фотомодель шкода... :beee:
     
    Останнє редагування: 23 вер 2008
    • Подобається Подобається x 7
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ненавиджу клоунів. Взагалі цирк. Там б'ють тваринок. Знущаються всіляко. Вважаю цирк - залишками античного жорстокого колізею, де головним було лише "хліб і видовище". Свою дитину нізащо туди не поведу.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)