Ці люди досить небезпечні, оскільки всіх людей сприймають як їжу

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем ГРАНД, 12 лис 2011.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    РУССКІЙ МІР. Петербурзький вчений виявив в Африці плем’я російських людожерів.




    11 листопада 2011 г., 19:56


    [​IMG] Міжнародна експедиція, серед учасників якої був викладач СпбДУ, виявила в Африці жорстоке плем'я людожерів, що живе в первісний спосіб.

    «Найдивніше і дике те, що плем'я говорить чистісінькою російською мовою зразка 19-го століття», — про це, за інформацією Direct/News повідомив завідувач кафедрою африканістики СпбДУ Олександр Желтов.

    Плем'я виявлене на кордоні Танзанії. На якій саме ділянці кордону знайдено плем'я, не повідомляється.

    «Ці божевільні хижаки всіх людей сприймають як їжу. Яким чином вони вивчили російську мову і чому відмовилися від власної, історія умовчує. Уточнити цю інформацію в учасників експедиції, на жаль, не вдалося», — повідомляє видання.

    Нагадаємо, що вперше про російських людожерів, що живуть в Африці, російська преса повідомила ще в лютому 2011 року. Тоді повідомлялося, що жорстоке плем'я людожерів, яке спілкується чистісінькою російською мовою, було виявлене Міжнародною науково-дослідною експедицією «Африканське кільце — 2010».

    Науковий керівник експедиції, завідувач кафедрою африканістики СпбДУ Олександр Желтов повідомив у зв'язку з цим:

    «Ці люди досить небезпечні, оскільки всіх людей сприймають як їжу, — розповів О. Желтов. — Під час контакту експедиції з ними ми тримали напоготів зброю для самозахисту. Втім, вождь племені розумів, що конфлікт з нами йому невигідний. Плем'я нічим не озброєне, окрім палиць і каміння, а в нас були мисливські рушниці — майже в кожного члена експедиції».

    Беззбройним подорожувати дикою Африкою дуже небезпечно, — пояснив Желтов.

    «Найбільшим сюрпризом для нас виявилось, що рідна мова племені — російська, — розповів О. Желтов. — Причому, з нами в експедиції була академік, зав. кафедрою Інституту російської мови Віра Іллівна Борісоглібська, так вона стверджує, що плем'я говорить чистісінькою, красивою російською дворян XIX століття, якою говорили Пушкін і Толстой».

    Олександр Желтов розповів, що коли плем'я людожерів пропонувало гостям скуштувати їх фірмове блюдо «Засмажене на багатті м'ясо ворога», вони питали чи «Нє угодно лі будєт покушать, любєзниє гості?». А коли учасники експедиції відмовлялися, людожери засмучувалися: «Ах, как нам жаль, право».

    «Ми пробули в гостях у племені російських людожерів півдня, — розповів О. Желтов. — Але ми так і не з'ясували, чому вони говорять російською». Це питання ще належить з'ясувати вченим.

    «Споконвіку наше плем'я говорить цією могутньою, прекрасною і великою мовою», — передає О. Желтов слова вождя племені.

    За словами співбесідника агентства, чисельність племені йде на спад. Це унікальне плем'я людожерів, що говорять російською, веде свій Літопис. Згідно зробленим там записам, п'ять років тому їх було близько тисячі, минулого року трохи менше двохсот, а зараз залишилися тільки 72 людини.

    «Вони їдять один одного», — пояснив співбесідник агентства.
     
  2. Norton

    Norton камышовый кот

    ну охотиться не надо, оружие- палки и камни.....ленивые они просто))))))....
    Вы думаете Гранд что из российских лесов туда кто то переселился:rolleyes:
     
  3. bars

    bars Well-Known Member

    Не-е. Боголюбский пришёл на Киев с Африки...;)
     
  4. forester

    forester Well-Known Member

    Настоящая история Украины
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Це поки що недосліджено. Чи з москвинських лісів (боліт) туди, чи навпаки з африканських саванн в ліси і болота. Хоча яка різниця? :)
     
  6. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Разыскал сайт, откуда шановный пан ГРАНД позаимствовал эту новость, а именно:http://smixer.ru/news/a-66.html
    На этом же сайте размещена ещё более удивительная новость:
    Источник: http://smixer.ru/news/a-265.html
     
  7. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Ну что туда, как и обратно, всё через Украину.;) А от сюда вывод?
     
  8. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Висновок такий, що за транзит до цих пір не уплачено. На місті Януковича я би звернувся до стокгольмського арбітражу, та змусив Московщину погасити борг.;)
     
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Всегда печально, когда человек окончательно теряет разум.:sad:
     
  10. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Степанич. Сам втратив, самому ж і печально? Чи все ж таки не втратив розум той профессор СПбУ?
     
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Та нє. Я ж усяку хрень не копіпастю.
     
  12. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ви взагалі нічого некопіпастите. Ви перетворюєтесь на блондинку Танну без власних думок та навіть копіпасту для того, щоб ці думки якось стимулювати.
    Ось це печально, а не якийсь там копіпаст.
     
  13. forester

    forester Well-Known Member

    Пан Гранде, будут ещё откровения о том, как "космические корабли бороздят Большой театр"? Читаю Ваши юморески с превеликим удовольствием...
     
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Я правий щодо розуму.:sad: Ну як я можу перетворюватися на блондинку (брюнетку, шатенку...), якщо:
    а) я мужчина,
    б) я лисий.
     
  15. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    в) товстий
    г) потний

    Але це аж ніяк не заважає ментально та розумово сповідувати блондиністі ідеали та поводитись як блондинка.
     
  16. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Сам БДТ є пам"ятником московського самодурства, марнотратства, необгрунтованого хвальківства та нуворішества, несмаку.


    Я радий.:))
     
  17. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Что опять? %-) Он же постил уже эту хрень когда-то давно и тогда админ сразу закрыл тему по причине бредовости.
     
  18. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Степанич. Ось Вам і доказ моєї тези про те у що Ви перетворились.
     
  19. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Та иссякла фантазия. Уже повторы пошли. :rolleyes:

    Мне всякая хрень для стимуляции собственных мыслей без надобности. По себе не судите.
     
  20. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Степанич. А казали що Ви мужчина, та ще й лисий. Мабуть збрехав?;):rose:
     
а де твій аватар? :)