Чорний список відпочинкових зон, або Куди я більше не поїду!

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем podsolnyshek, 27 сер 2010.

  1. podsolnyshek

    podsolnyshek Member

    Їздила на вихідні в Славськ з компанією 7 чол. в прив.будиночок "Джерело Карпат" (знайшла в неті). Жах! Від "привітності" "господарів", якщо їх так ще можна назвати, залишається бажати кращого. В дерев"яному будиночку, де тріщить підлого на другому поверсі ("господарі" живуть на першому), сходах, де слизько, як на катку, та хамовитості Ольги з Мироном ми були в шоці.:girl_devil: В Славськ їдуть люди на відпочинок, в основному на активний, але, щоб нам робили зауваження, що ми ходимо, як слони (хто винен, що підлога з дошок, якими проходить 3-річна дитина і вони видають страшений скрип), що ми голосно розмовляємо і багато сміємося - перейшло всі межі. Не книжки ж приїхали читати!!! В 22-00 - відбій, всім спати, якщо ні, то, цитую: "зараз будете спати на вокзалі". Добре, що ми гроші вкінці заплатили, а то б виставили вечором (коли вже нікуди не підеш і не заїдеш) за двері. Це все при чому, що нічого, як то буває, розбито, пошкоджено, поламано НЕ було, все чисто і охайно. Лише шум, і то серед білого дня, де по сусідству люди віком 40-45років танці до ночі, крики, сміх. Чого ж нам так не повезло, як би ми знали. "Нема де поговорити, енергію подіти, йдіть до лісу, там таких як ви Уродів (і це говорить "госодар" дофіга)" - Мирон.
    P.S. і це ми, причому, попереджали, що їде компанія віком 23-25р. В іншах випадках норм. господарі попереджають про тихий сімейний відпочинок.
    Одним словом, зіпсований в певній мірі відпочинок, побиті ноги об ті вузькі слизькі сходи, потріпані нерви. Подумайте перед тим як туди їхати!
    з питань - пишіть в приват
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. sani

    sani Well-Known Member

    Славськ - там завжди так! При тому що ціни вище як в польських Закопанах, а сервіс нище плінтуса...

    Був 2 роки тому був у садибі "Фортеця" розова така. Там гроші деруть за все!
    Візьмеш дрова, плати при тому що в магазині такі дрова в 5 раз дешевше, захочеш собі на газі приготувати їжу - плати, і то стільки що мені на машині 100 км можна буде проїхати... і притому що за номер там теж ціни немаленькі....
    я ще дивуюсь, що за зарядку мобілок, чи за душ недодумались гроші брати...
    більше туди ніногою!!!

    А ще одного разу на Тростяні на лижах катались, і світло пропало, під вечір і аж до ночі небуло, і підйомники не працювали :sad: і ми з самого нижнього заходу піднімались в лижних ботах з лижами на плечах, а потім в глуху темноту мусіли спускатись на центр до машини... короче 3,5 год екстріму в цілковитій темноті, в глухому лісі...

    Зато працівники динамо за карточки на бугеля гроші зібрали, а ви собі як там назад попадете то ваші проблеми...

    і добре що машина біля підйомників була, бо місцеві рагулі ціни в 2 раза на уазіки попіднімали...

    короче після того в Славсь і на Тростян ніногою
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Summer

    Summer Well-Known Member

    кожен заробляє як може, але таке ставлення, то жахливо...адже люди повинні бути зацікавленні, щоб до них приїхали ще раз, та і не раз, я дивуюсь такому сервісу та веденню готельного бізнесу....
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Місця знати треба. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. sani

    sani Well-Known Member

    угу, їхати в гамерику ;)

    і багато ви таких місць знаєте, на всі випадки життя, у кожному куточку світу? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Не будуть люди зацікавлені. Їх може тільки заставити життя, тобто - 2 речі. 1)Жорстка конкуренція і 2)Турбота про добре власне ім"я в бізнесі.

    Поки не буде цього та другого - ЖОДНОГО покращення годі й чекати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо без узагальнень - багато. І в тому Славському. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. sani

    sani Well-Known Member

    Я теж знаю і в тому ж Славську чи Криму, при тому, що там навіть з мене грошей не візьмуть ;) але хіба тема про це? ;)

    Не завжди можеш зупинитись в тих "местах"(все зайнято, ремонт, відпустка і тп... ), а деколи хочеш, банально, різноманітності...

    І ще побільше жалітись і говорити про недоліки як самим власникам(надавачам послуг) так і іншим людям, щоб знали і не їхали туди(чи не користувались їхніми послугами) поки не виправлять ситуацію
     
  9. night

    night Well-Known Member

    От чому в нашій країні більшість кажуть місця треба знати. Нема стандартів обслуговування. Я згідна що коли людина хоче якогось особливого відпочинку, має певні вимоги, то має знати куди їхати, цікавитись відгуками. Але коли просто хочеться відпочити і отримати стандартні послуги то і в такому випадку треба їхати по рекомендаціях, вичитувати відгуки. Просто заїхати в готель, для прикладу 3 зірки, і отримати відповідний сервіс не можна.Бо лише марно викинеш гроші. Готелів які відповідають стандартам на пальцях одної руки можна порахувати, принаймі в західній Україні. Та і в столиці також.

    А чому їм бути зацікавленими...люди є завжди. Не тих так інших розвели. Проблема в тому що більшість людей лише кажуть що не задоволені але нічого для цього не роблять. Не пишуть скарг, не кличуть управляючого, не кажуть що не сподобалось то і то.
    Ще один нюанс який помітила...Дорогі заклади звертають увагу на скарги клієнтів (правда не всюди) тому що коло людей які можуть дозволити собі стратити стільки грошей досить вузьке. І якщо про них пару людей скажуть погано то великий шанс що інші просто не захочуть перевіряти самі правда це чи ні.
    А там де розраховано на середньостатистичну людину всім байдуже. Людей то багато,які їздять в такі заклади. Не ті так інші приїдуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не всім байдуже.У нас в Коблево всього 10 кімнат які ми здаємо відпочиваючим, умови..умов немає,всі умови як в селі.Стараємось, але брак коштів..один батько працює, та то таке..наші проблеми.АЛЕ!У нас завжди є люди, місць не вистачає.Деякі навіть ночують в машинах чекаючи на вільні місця.Думаєте у них немає грошей, щоб виняйти номальну кімнату на нормальній БВ? Просто ми кожного зустрічаємо як доброго знайомого з відкритою душею.Майже 80% наших гостей приїзджають до нас вже не один рік.У Кишиневі так взагалі про" дядю САшу і тьотю Ларису з Коблево"знає весь район:)(зі слів одних людей)
    Для чого це я написала? Мабуть , щоб показати, що не завжди високий рівень закладу забезпечує і високий рівень відношення до клієнта.Всякі є.От мовчати не треба в такому разі.Треба говорити, писати і десятому казати, щоб оминали такі місця.Хоча..якщо люди по своїй природі хами, навряд чи їх щось змінить.
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. night

    night Well-Known Member

    я і не казала що високий рівень закладу це гарант хорошого сервісу. Так як подорожую дуже багато по західній Україні, можу сказати що з дорогих закладів лише 'Три сини та дочка" в Східниці і "Вежа Ведмежа" в Славську можуть претендувати на ту ціну яку вони просять за обслуговування. Все решту це просто шалені гроші за кепський сервіс. Або ж занадто несправедливі гроші за хороший сервіс.
    Тут є два варіанта. У них дійсно нема грошей на нормальну БВ. Або ж нема нормальної БВ :)
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    та я б не сказала, що вони без грошей :)та й БВ нормальних вистачає.
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Згідна.

    А крім того ще немає чіткого контролю сфери приватного готельного бізнесу. Нема санітарного контролю, фінансового. Були б - власники б більше дбали на рівень, була б більша конкуренція.

    Але не можу сказати, що геть усі власники садиб для відпочиваючих середнього класу байдуже відносяться до відпочиваючих чи рівня своїх садиб. Знаю таких, що стараються максимально модернізувати і стараються вгодити - саме для того, щоб отримати рекомендації і зробити собі ім'я.

    Насправді їх не так вже й мало.

    Тицьну пальцем в Ужгород - готелі Унгварський, Інтурист, Прага чи Старий Континент на дуже доброму рівні. Останні два - більше, ніж дуже доброму. Готель Рейнкарц в Жденієво також. В Мукачево комплекс готелів Альфа-Аполлон подекуди ще відгонить совком, але люди стараються. Хвалять стрийський Золото Карпат, сама там не була, не знаю.
    Ми три роки тому з сестрою захотіли сімейного відпочинку з батьками, як колись. Винайняли декілька кімнат на базі в Затоці, очікуючи хоча б сервісу совкового. Всі родзинки того сервісу тут описувати не буду, під час совку за таке голову б знесли, але мене вразила фраза адміністратора:"Буду я ради вас жопу поднимать, не Вы так другие приедут!"
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Колись у 2006 році захотілося мені з сім"єю відпочити у Закарпатті. Зупинилися на Чинадієво, у садибі...Краще б я туди не їздив. По перше без машини туди з дітьми потикатися не варто взагалі, бо поблизу нічого цікавого немає. Була якась невелика річка, але настільки брудна, що я до сих пір дивуюся, як це ми на щастя нічого там не підхопили...Чого там тільки не плавало у ній. Але було так гаряче, що довелося якось, вибираючи місця у ній, раз скупатися. Крім того, мою сім"ю з дворічною дитиною і сім"ю товариша, теж з двома малими дітьми поселили в одну кімнату. Була домовленість, що ми одну ніч так поспимо, бо не було місць, а на решту нас розділять. Але господиня не захотіла давати ще одну кімнату. Довелося влаштовувати скандал і викликати власника, з яким все таки вирішили то питання. Про їжу взагалі не буду говорити - це окреме питання...З тих пір на Закарпаття ні ногою.
    Знайомі кажуть що добре в Шаяні Хустського району. Хтось там був? Може поділиться додатковими враженнями
     
  15. night

    night Well-Known Member

    відпочивала там два рази. І то з однієї причини...далеко від рагулів львівських, які своїми пікніками засмітили всі виходи до річки до Славська і по за ним. А там річка близенько, чистенько, народу не багато. Хоча є свої мінуси в обслузі і в самому готелі.
    Кондиціонери в номерах не працюють. Адміністратор вічливо пояснила що так у всіх номерах в них. Щось наплутали коли встановлювали. І друга сама жахлива річ в цьому готелі це кухня. Меню маленьке, а готують так хижо, що аж стидно коли хтось зі сходу чи центру України приїде на закарпатський банош і попробує цю гидоту.
    На моє зауваження першого разу про якість їжі ніяк не відреагували ( була там через місяць після цього).
    А все решту сподобалось. Чудовий інтер'єр номерів, можливість покататись на велосипедах.
    Правда з вибором розваг як завжди в наших готелях обманули. В проспекті писало можливість покататись на квадрациклах. Ага...за 40 км звідтам. Як і на конях
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Agaton

    Agaton Well-Known Member

     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Сперечатись не буду, ми були в жовтні, квадроциклами не цікавились, кондиціонерів не треба було, і з кухнею пофортунило - може, все залежить і від бажання кухаря вгодити.

    Тобто знову ж таки, констатую, що не дотримується вказаний рівень. Тобто, стараються мінуси перекривати плюсами...
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Колись запросили в садибу, що навпроти "4 сезонів" (через місток). В Марії чи що. Так "добрі" власники (місцеві) вимкнули нам гарячу воду. Буцімто якась аварія. Цікаво, що вода іноді на 10 хвилин з"являлась. З чого я дозволила зробити собі висновок, що кран вони перекривають, але коли треба їм - то відкривають. Було холодненько тоді - але й опалення ніхто не думав вмикати по тій же причині. (попередньо ж ніхто про таку аварію не попереджав і гроші взяли як за всі вигоди).
    От Вам і сервіс неперевірених.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Саме з цих причин ми і їздимо у перевірені місця, цього року у Славську вирішили поекспериментувати, замовили в неті поверх в одній садибі, приїхали, подивились на спільний санвузол для всіх кімнат, з'ясували, що цілий поверх, власне, навіть не будемо займати, бо господиня вирішила (!), що для нас вистачить на кімнату менше і заселила на нами замовлений поверх людей.

    Прийшлось посипати голову попелом і повертатись до старих знайомих, радіючи, що в них вільно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

     
а де твій аватар? :)