Чорний Гумор

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Bregin, 28 гру 2010.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Мову знаю плохо, буду делать смешные ошибки. Пишу на русском. Я об этом сразу сказал, когда пришёл на форум. Целиком и полностью поддерживаю языковой закон. :good: Залужный? По мне, так всё равно больше на Порошенко похож.
     
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Good man , ви на Львівському форумі вже четвертий рік, за цей час, якщо захотіти, можна було досконало писати і навіть розмовляти українською.


    Я не зі зла кажу вам, вже краще бути смішним (ми всі робимо помилки), але вивчити мову Держави у якій живеш...а особливо зараз. Ніколи не пізно вчитись і самовдосконалюватись.

    То ви підтримуєте языковой закон??? Чи все ж таки МОВНИЙ закон?

    Ви або погано розбираєтеся в фізіогноміці, або не знаєте Залужного в лице....
     
    Останнє редагування: 12 тра 2022
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Здесь уже обсуждали этот вопрос. Пришли к выводу, в соответствии с которым человек с моим качеством мыслительного процесса не способен к овладению мовой на должном уровне.:hi:
    Закон про забезпечення функціонування української мови як державної.

    Или я просто сторонник Порошенко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :uanew:

    278607040_319121657001790_2441935349759096589_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    289672532_1457875227978514_517211047864216550_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. RomanMen

    RomanMen Member

    дякую!
     
  7. RomanMen

    RomanMen Member

  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    - Послала свого за картоплею, а його збила машина.
    - Жах! І що ти тепер будеш робити?
    - Не знаю. Рис напевно.

    Анекдот дня
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    Моцарт і Сальєрі.
    Один нічого не робить задля слави, але визнання саме лине на нього зі всіх боків- це - ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.
    Інший піариться на всьому, має свої медіа, але стає лише посміховиськом та постачальником матеріалу для мемів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Не стыдно российскую пропаганду сюда нести?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    архивы не горят...
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Йому за поребриком не те шо мову ні для чого вчити, в нього навіть української розкладки на клаві нема - я вже скільки про це кажу, і Адміну в тому числі.За 4 роки букви Ї та Є не бачили в нього. Та і кацапська в нього "тверда", слова є суто кацапські, хіба це не бачать? Людина зовсім українською не петрає, мабуть, з гуглем читає, проте не уходить з ЛФ, а продовжує тут гадити і хейтити українського президента разом з ще двома альтернативно обдарованими - Хомчиним і Михом.
    Український прапор на аву Ванька для сміху натяг.

    А Залужного йому звідки знати? У Ваньки за поребриком свої герої).
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    О, сосна моего мнения, откуда тогда я знаю про ВМС Украины, а не ВМФ? Даже пьяница Василий поддержал меня в этих словах, а потом трусливо удалил своё одобрение. А ещё офицером себя называет. Слово своё не держит. Позорище.
    Откуда я знаю про первую столицу Украины? Это знают только жители Харькова. Ты об этом факте трусливо молчала. Я тебя раз пять или шесть просил сказать своё мнение. Ты засунула язык в задницу и не доставала его оттун.
    Откуда я знаю Лукаш и Бондаренко настолько хорошо, что через минуту после появления фотографии от кацалапого указал на ошибку?
    Снова промолчишь, тупая борщеварочка. Но пусть люди читают и видят, что ты ничего ответить не можешь.
    А по поводу мовы, пожалуйста:

    Ти сосна моєї думки. Твій рівень спілкуватися так, щоб я був задоволений. Носи звання сосни моєї думки з гордістю. Як пишаються своїм званням перші дружини у шейхів.


    Как тебе текст? Присутствуют обе твои любимые буквы. ;) А содержание? Точно не скажешь, что я где-то скопировал, чувствуешь мой почерк.:)));)
     
а де твій аватар? :)