Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Та де там звинувачення? Ставиться об"єктивне питання. Набридло, коли ЗУ постійно звинувачує у чомусь СУ і повчає. У вас своя історія, вірніше свій погляд на історію, це ваша справа. Але не нав"язуйте свою точку зору іншим! І тоді будемо мирно співіснуватию.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    а сьогодні ми в стані війни?
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Чітатель, ви іноді навіть адекватно пишете! до того часу, доки не робите спробу "умом понять Росію" ;) Вам же ж ще російські класики пояснювали - жи розуміння Росії лежить в іншій площині ;) Якщо бути остаточно точним - то в іншій тарі - вся багатогранність Росії найкраще розуміється при спостереженні за відблисками на гранях стакану ;) -- По темі - ну ви ж чудово пам'ятаєте праці Лєніна - ну не вистачало "спєцов" молодій радянській республіці. Змушені було класового врага просити... Потім правда з часом ситуацію троха поправили - коли додстатньо пролетаріяту досягло вершин науки, і переважна більшість навчилася у підписі в відомості помилок не робити. -- Далі - застосуйте логіку не до "пришельців з росії" - а до галичан. Коли на дужці унітазу лишається жахливий слід, що притаманний лише лаптям красноармєйца - то оголошення той галичанин напише не для тих відвідувачів, що вміють туалетом користатися... А для тих, які різниці між кав'ярнею, цукернею, кнайпою та хлівом не роблять.... Тому - не пересмикуйте, пане! Визнайте, що й вам ті 70 років дороги до раю теж не дуже подобалися!

    Степанич, а ви їх яйцем! Повірте - ми цих клоунів, що до вас повчати їдуть, теж не поважаємо - тому до вас і їдуть. Їх тут всерйоз не сприймають - а ви, східняки, довірливі - вас легко оманути, чим шахраї і користаються ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Чудове формулювання !
    Додаю карми!
    Хто автор ?

    ==========
    P.S. про сліди від "лаптів": чув скандал (80-ті рр) в українському готелі, коли приїжджий з Російської глибинки оселився якимось чином у сусідньому "люксі" і скористався біде не за призначенням. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    На жаль -я :sad: то так собі пригадав, як колись з русскімі похмелялися....

    вони ж зазвичай таких "здалека2 бачать - і в коректній формі інструктують ;)
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Там "не було кого" інструктувати.
    Підслуханий діалог звучав так:

    Покоївка: - Вам плохо ?
    Голос з "окаючою" волзькою говіркою: - Мне хОрОшО ! Унитазу плОхО !
    Потім в поліфонію вплівся мат сантехніка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Анекдот:
    -Іване, комуністи в космос полетіли!
    -Шо, всі?

    Невже вся ЗУ повчає всю СУ?

    /Наспівуючи/: єсі хто-та, коє-гдє, у нас, парой...

    +1!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    саме так! тобто мені якось глибоко десь "висока політика", Данило з веслом, Янукович з регіонами та закордонні порадники ;) але не дай боже на східнянщину погостювати приїхати ;) в мене відразу складається враження, що я маю лише про політику думати, причому завжди.... і в ліжку про те жінкою лише і говорити...
     
  9. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Просто про Западную Украину в последнее время много говорят, но мало кто толком с людьми оттуда знаком. :) Я бы прикинулась медведем ;) Хто це Янукович? Поляк чи шо? ;)

    Думаю, и россияне стали задавать много вопросов знакомым с Украины, потому что им сложно понять наши нынешние ценности, они гораздо менее политизированы. Можете спросить у знакомых россиян как зовут их нынешнего Главу МВД или какие организации подчиняются ГосДуме. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Щодо розбудови самого міста - можливо (Це ніхто не оспорює)! А, що "корисного" автрійська окупація зробила для УКРАЇНЦІВ? І чим повинні УКРАЇНЦІ завдячувати полякім? Чим ці окупанти були кращими за "східних"?

    А Ви щиро вважаєте, що в нас (в України) був би, ще один такий шанс пізніше (бо раніше його не мало б бути по визначенню)?

    Вельмишановне панство!
    хтось з вас може мені чітко роз'яснити чому ми "не ображаємося" на поляків які українців не інакше як "бидло" николи не називали, забороняли українцям ходити по львівським тротуарам (я вже не буду говорити про заклади типу стрийського парку, тощо) залишаючи їм "місця" з кінським навозом, не приділяли НІЯКОЮ(!) уваги хоча б початковій освіті украйнського села, тощо? Чому ми про це незгадуємо, чому питання про "західних" окупантів постійно має крен "на схід"?

    P.S. (рос.) ".. Слов небыло - летели одни слюни!"
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Курс історії - навіть сучасний шкільний. Австрійська окупація, для якої основним "нестабільним елементом" та ворогом були поляки, всіляко підтримувала та заохочувала культурний розвиток української громади. Відкривалися українські видання, українські школи, було запроваджено викладання українською мовою в університеті. Не всіх предметів - та все ж....
    Поляки - ті відкривали борделі, кнайпи і всіляко обмежували як українську культуру, так і можливість українського юнацтва вчитися. Було ще багато іншого - але то все можна вважати "змитим кров'ю" у вирі другої світової. Польща позбулася у ту війну "рабовласницьких" амбіцій.
    --
    Зате - вповні відчула смак "старшобратства" та "братва", що почала "зачісткі от бандітов" на новоокупованих територіях. Тобто - не росіяни погані - ні: в "авангарди" та "каральні загони" рідко йде "цвіт нації" та її шляхетні представники..... Зазвичай - туди йдуть парії. І та ж УПА повоєнна поступово теж перетворювалася на групки безпритульних бандюганів - ідейні та шляхетні українці змирилися з поразкою і кинули зброю, та тихо розійшлися по домам. І тільки парії, у яких не було куди повертатися, і бажання шукати інший шлях - продовжували дострілювати залишки набоїв
     
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ви хочете сказати що це вони від підвишеного рівня життя? Нафта розслабляє, але не всіх. Не вірю. Це люмпенство, "совкізм", ім внушають по телебаченню, що від кожного з них нічого у 140 млн. державі не зміниться та не залежить. Вже мовчу про алкоголь, який не сприяє розвитку пам'яті на обличчя у парламенті.:)
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?


    Власне "героїчні" вчинки поляків дуже цікаві нашим українцям (зі сходу), і про це ми повинні говорити їм.... А взамін цього, ми їм "розповідаємо" про голодомор, виликоросійський шовінізм (починаючи з часів Петра), тощо в якому вони знаються не гірше за наше. Хоча, в свою чергу, "закриваємо очі" на іншу - "західну" українську історію яку "пересічний неосвідчений" сприймає як "ситу і богату".
    В новітній історії багаЦЬКО зявилося "відвертих" антиросійських публікацій , але мені невідомі СУЧАСНІ(!) історичні доробки, щодо України, наприклад "польського" періоду? ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ НА ВАШУ ДУМКУ?
     
  14. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Львівська політехніка була заснована при австріяках, доречи. Підручники друкували, та величезну кількість журналів та газет українською.
     
  15. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ага! І всі Австріяки (в своїй імперії) навчалися української (другої державної)?
    Запитання. А скільки саме українців в ті часи навчалися у славетному закладі?
     
  16. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Пояснюю:
    Так, між українцями та поляками у ті часи була міжнаціональна ворожнеча. Одні не любили інших і намагались один одного хто які міг утискати та дискримінувати. Немає питань.
    Проте у 39-році на терени Східної Польщі прийшла червона орда зі Сходу, яка взяла на своє сумління кров сотень тисяч невинно помордованих мешканців. Я помиляюсь? А тих, хто виживали, ця орда відправляла у Сибір, на повільну смерть, або ж, у кращому випадку, на непоправно зруйноване здоров"я. Я помиляюсь?
    На фоні цих злочинів ворожнеча з поляками і досі виглядає невинним жартом. Саме тому ми говоримо в першу чергу про ненависть до східних окупантів, і замовчуємо окупантів (окупантів???) західних.
    Сподіваюсь, мені вдалось відповісти на Ваше запитання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тобто: "Хто останній - той і платить?"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Тобто: хто пише усілякі провокативні дописи, з тими я не дискутую. Успіхів )
     
  19. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Ви замало знаєте про ті часи, а я знаю не настільки що б писати тут про це. До того ж я вбачаю що славетним той заклад насправді Ви не вважаєте апріорі, тож навіщо Вам щось пояснювати?

    Взагалі як можна порівнювати поляків з росіянами? Це ж не в поляків була імперія з 15 держав. Це ж не в поляків пів теріторії зайняті були "зонами"? Там були лагері, "Аушвіц" та "Треблінка", але це не вони побудували їх на власній теріторії для власного народу.
     
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    1. Не потребую Вашої ласки (з барського плеча). "-1", як і "+1" (а ще краще "1+1") - це Ваше виключне право (Я не дівчинка - що Вам подобатися!)
    2. Занад-то "емоційним" - місце у ВР (Таких не беруть в космонавти)!
    3. Ба! І в мене Алабай (Хоча сам я - і не білий, і не пухнастий, і вуха не куповані)!

    Крім того, колись, раніше, я Вам вже "постив" - ВИ мене лякаєте! а Ви, й досі продовжуєте мене лякати (НЄ КАРАШО)!

    P.S. Провокація — дія з ціллю викликати предбачувальну реакцію у відповідь. Cаме провокації займають найважливіше місце в пропаганді та військовій справі, PR-технологіях, тощо. Тому (рос.) «не піддаваться на провокацію» (в особливості професійну)- не легко.

    На жаль, якщо Ви уважно "поблукаєте" темами цього поважного форуму, то насправді, знайдете дуже мало дискусій як таких (по визначенню)! Власне саме провокативний характер носять більшість постів "гострих" тем!
    Якщо мої коментарі Вами сприйняті як особиста образа - я хочу Вас перепросити!


    P.S. (рос.) "В стае жить - по волчьи выть"

    Але це їм (полякам) не заважало цькувати українців та знищувати все українське до останніх часів свого впливу на ці території... http://www.aratta.org.ua/news_ua.php?id=2719

    P.S. Для довідки тим, хто "полюбляє" виключно новітню історію України (після 1939 року), та не знає про, що саме йдется http://uk.wikipedia.org/wiki/Операція_Вісла

    "Прибалти", в порівнянні з поляками - янголи!
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)