Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Нє! То чиста правда шо повна неправда!:p

    Додано через 4 хвилини
    Хто сказав, що я "руский"??? А дискусії дійсно не вийде. Я про те, що ЗНАЮ САМ ОСОБИСТО, а Ви про те, що ВАМ ХТОСЬ РОЗПОВІДАВ. Відчуваєте різницю? До речі, а Хрущов, Брєжнєв теж "руские"? Про інших вже не кажу...
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    А,от тут,Степаничу,неправда,що то неправда.
    І це теж неправда,що тр неправда...

    Степаничу,ми з Зеником троха ще застали "щасливої" радянської дійсності...
    Про себе можу дещо розповісти...
    Мені було 8 років,коли до нас вночі вдерлися кагебісти з обшуком,за підозрою,що в хаті є машинописний екземпляр статті І.Дзюби "Інтернаціоналізм,чи русифікація".Пам’ятаю.як дерли книжки,як розривали подушки,як один зірвав портрет Шевченка,потрощив з криком"Шевченка павєсілі,сволочі!".А другий сміявся до мене:"Нічєво,мальчік,нє плач.Папу расстрєляєм,маму посадім,а ти пойдьош к дєтішкам,в інтернат,там харашо...".
    Нічого не знайшовши,тата забрали і тримали місяць,а нас з мамою вивезли за Львів і скинули на трасі,вночі,серед лісу.
    Так,що істинне "ліцо" тої дійсності,я знаю ще з дитинства.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Я 1956 року народження. Ви вважаєте, що я повірю Вам, а не своїй пам"яті?

    Якщо не секрет: то в якому році було?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    В 1977 році.
    Не знаю,може Вам не доводилось заповнювати анкету про родичів "за граніцей".Мені доводилось...
     
  5. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Степанович! Друже! Заспокойся! Не було голоду....Далі я не хочу повторятись....
     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Стоп, стоп.
    А ПОЧЕМУ не можете (или не хотите) по СУЩЕСТВУ ответить?
    Ведь красивый диалог получился.
    Нехватка знаний?
    Боязнь непонравиться Борису из Киэува?
    Признание правоты "противника"?
    В чём фикус-пикус?
     
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Упссссс! Ми ж не про голод. Ми "за жизнь" при СРСР. Знаєте, були часи, коли говорили, що при царизмі усе було погано. Зараз - що в СРСР все було погано. Ви не задумувалися, чому про це "погано" кажуть в основному люди, які його не застали, а от літні люди так не вважають?
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Знаєте.Степаничу,недавно я перечитав "Аеропорт"Артура Хейлі.Дія книги відбувається в 60-ті роки.Так ось,враження тепер те,що і тоді:у нас і тепер немає такого(в побуті,в обслуговуванні,у відношенні до людей і т.п),що у "них" вже було в рік смерті Кеннеді,не говорячи вже про "радянську дійсність".
     
  9. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    У нього ще є "Аеропорт" цього ж типу. Давно читав, років 25-30 назад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Можливо "Колеса"?
     
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Може, є й таке. Не читав. Була у мене його книга, в одній дві речі: "Готель" і "Аеропорт". Десь загубилася при переїздах. Жаль.
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ще один порівняльний приклад.Австралія.Мій батько їздив туди в гості у 1989-му році.Реакція на їхній продуктовий магазин.У нас,якщо пригадуєте займалась черга за маслом і видавалось по 2 пачки на руки...

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    В 1989 - КОНЕЧНО!
    НО, ведь сегодня такие же магазины рядом с Вашим домом.
    Я тоже в 1981 фигел от Будапештских, когда увидел в Тамбовских на 300 кв.м. торговых площадей 3 000 банок томатного сока.
    И БОЛЬШЕ НИЧЕГО!!!!!
    Надо сказать, что в том же 1981 году в городе Львове было что поесть и выпить.
    Вы не помните????
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    300 видів ковбаси?400 видів сиру?
    У них то було багато років.Пам’ятаю,коли починались перші візити до нас гамериканців,то часто не розуміли одне одного.Для прикладу,наш питає:"Коли у вас перші полуниці з’являються?".А той здивовано відповідає:"О 8-й ранку!"
    Так зараз,Богу дякувати у нас немає радянської влади.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Мы ТОЖЕ за ЭТО Бога благодарим.
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    В Політиці є гілка Окупанти.
    Прошу дописувати туди.
     
  17. Курт_Кобейн

    Курт_Кобейн Well-Known Member

    Афганістан

    Єкспансія СРСР в Афганістані!Чим ця війна була для Вас?!Воїни-афганці - оккупанти чи все ж таки герої?!Відношення прихильників УПА до руху "Таллібан", адже цей рух був набагато успішнішим за повстанців УПА у боротьбі з совєтцкімі оккупантами...Але весь світ називае їх террористам, як і радянську владу...Так хто ж ті 20-річні пацани, що віддавали життя за партію?!!!У мене багато знайомих афганців для мене вони такіж герої, як і ЧА.А для Вас?!!Я впевнений, що у Львові багато афганців, цікаво знати - вони для місцевих оккупанти-асфабадітелі, а талліби герої на кшталт УПА?!!
     
  18. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Афганістан

    я не великий знавець історії,але вважаю,що ті двадцятирічні юнаки - просто жертви великої і жорстокої машини СРСР.
    Поясніть мені, будь-ласка, суть війни в Афгані.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Афганістан

    Чули такий вислів "Золото Партії" ?
    Так от, комунякам та силовикам захотілося взяти під свій контроль наркотрафік.
    І випробувати сумнівну боєздатність армії та зброї.
    Треба же було якось виправдати фінансування військово-промислового комплексу (а тоді весь народ терпів навпівзлиденне існування під гаслом "Лишь бы не было войны!").
    А хлопці - жертви, як Ви правильно сказали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Курт_Кобейн

    Курт_Кобейн Well-Known Member

    Відповідь: Афганістан

    Повністю з Вами згоден, але воїни ЧА хіба не жертви?Чого тоді всі тут їх асфабадітелямі називають?!!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)