Чому розвалився есесер? І чи він розвалився?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Romko, 15 січ 2011.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В мене є отаке переконання,яке я висловлюю у всіх політичних суперечках.
    Есесер нікуди не дівся.
    Він продовжує смердіти у всіх вертикалях влади,у всіх державних установах і,що найголовніше - у свідомості людей.
    Зараз повним ходом йде його реанімація в колишніх територіальних межах.
    Натрапив на статтю
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    .............................

     
    • Подобається Подобається x 6
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви, Ромку, є першим і єдиним, хто благоухає зовсім іншою ідеологією! :)))
    Та той, хто розвішує таблички "Не влазь, бо заб"є!", ніколи не вчився на електрика :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В мого тата є одна новела.
    "Бездомний"
    Колись візьмусь і наберу її.
    Про 10-ти літнє ходіння по інстанціях...установах,чиновниках....
    Я схоже мав тепер.
    З Зоряною.
    Совок далі смердить....
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Краще викладіть у pdf_і. І скорше і легше...
    Купа собачого лайна смердить, коли в нього вступиш... А так - нє! :mocking:
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Радянський Союз - це просто експермент німецьких спецслужб. Але й вони не сподівалися ніяк що вийде такий монстр. Благо проіснував він не довго (для прикладу, Візантійська імперія - понад 1000 років, Османська - 600), як Франкенштейн, в якого руки-ноги купи не трималися. Хоча і до революції не краще було, якщо почитати "Нечисту силу" Пікуля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Якщо це так, то і Російська імперія - експеримент німецьких спецслужб, бо всі російські імператори ( за винятком лише двох) - німці;).
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я й забув,Василю,жи ваше обійсцє - незалежне і соборне.
    Від реалій.
    А пенсію самі друкуєте?
    Дохтурів своїх в літній кухні тримаєте?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    це ктото тут с незалежнистю насмердив так насмердив, взял идею и обсмердил ее по полной ....
    а в СССР можно было гордится своей страной а сейчас можно только плакать, чегож ваши сотечественники на волне истеричного свидомитизма не построили рай на земле в одной отдельно взятой области? а вышло что им сердешным мешает то сэсэерия то москали то чупакабра ... продолжайте сидя в нашем общем болоте обгаживать Страну с сильной армией, лучшим в мире образованием, бесплатной медициной, развитой экономикой и т.д ... хотите знать почему распался СССР ? а очень просто, отдельные партийные князьки захотели себя на царство возвести, кинули истерикам бусы и зеркальца, те как заорут - ГАНЬБА! на ПАлю! - до сих пор орут, уже 20 год как незалежна, а те все орут .... а Князьки себе царствуют по-тихому ....
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, Романе... Обістя моє не належить мені. Воно мамине. Хоча я там пораюсь...
    Про реалії, Романе, краще говоріть з екзальтованими панянками зі сходу України. Я не менше Вашого цю землю топтав...
    А пенсію свою я заробив чесно. І якщо хтось спробує мені дорікнути нею, може вхопити у твар.

    Дякувати Богові Борис із Києва ще здоровий та працьовитий... На його податки я лікуюсь у шпиталях. Львівському військовому і Винниківському ветеранному... :))) Теж хочете? Я можу перетерти... Але то за бабулєси буде...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені не було чим там пишатися, за себе розписуйтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я за себя сопсна и говорил, раз пошел разговор а сейчас есть чем?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Те що десь там, у секретній зоні стоїть здорова ядерна ракета і пів-світу боїться щоб якийсь дурень її не запустив, а я живу серед убогих бетонних гаражів і стою в черзі за синьою ковбасою - оце предмет гордощів? То їдьте в КНДР - будете й далі пишатися.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Аротем! Ну что Вы такое дурное спрашиваете :)))
    Эти ерзац-патриоты гордятся только своими срамными болячками, аки убогие на паперти... Спросите любого, кто герой в Украине? Кроме бандеровцев никто никого не вспомнит. До начала ХХ-го века... А сказать почему? Да потому-что ни один не вписывается в тризубо-свободовский формат героя Украины!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и как, что то поменялось?
    не только, тем что мой народ победил в страшной войне, тем что на любой олимпиаде могли всему миру что-то показать , и то о чем я говорил выше, конечно не было здесь рая на земле но то что было - то было, да кстати та синюшная колбаса что вы когда то брали была из мяса, нынче вам такого не светит как и мне, разве что домашнюю ...

    не дурошлепствуйте ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Вам - нічим. Ібо нєт благолєпія і вєлічія:))).

    ---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:37 ----------

    Чому ж ні? Сагайдачний, Богун, Хмельницький, Кривоніс, Мазепа, гайдамаки, Сковорода, Шевченко, Петлюра...
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Байда Вишнивецький, Сірко, Сагайдачний, Хмельницький, Мазепа, Кармелюк...

    А от тут згідний).......хватить нити)

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    Тут теж згідний...і ше "згущонка" була класна..не то шо тепер)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А трагедії завжди болять більше, особливо якщо їх було більше, ніж славних перемог...На жаль...В цьому москалям пощастило більше, і тому вони можуть, забувши про свої трагедії, вип'ячувати свої перемоги...До нас, допоки, доля була не дуже прихильна, тому ми і будемо пам'ятати, насамперед, свої трагедії:sad:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не буду нічого казати... Поставив вам, панове, по "схваленню"!
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А от тут незгідний.....трагедії пам'ятати треба звичайно..(але в тому контексті що ми самі могли зробити щоб цього не сталося).але дітей виховувати треба тільки на перемогах...на героїчній боротьбі..(як це не пафосно звучить)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)