Чому православне Різдво має бути тільки 7 січня!

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 3 січ 2019.

  1. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Цікава стаття у блозі Kozaka Ivana.
    Вартує прочитати - Чи може 25 грудня вважатись православним Різдвом? | Львівський Форум


    Чи може 25 грудня вважатись православним Різдвом?

    Українська віра, український світогляд, українська історія, українська мова та абетка не дають спокою багатьом недоброзичливцям з-за меж України. Вони настирно хочуть нас «удосконалити», привести до потрібних їм «уніфікованих стандартів». Чому?

    Бо насправді вони бажають іншого. Вони хочуть нашої залежності, слухняної рабської поведінки, вторинності у всьому. Вони намагаються духовно управляти нами, прикриваючись Богом, якого самі не відають.

    Шлях до цього простий – позбавити український народ прадавньої віри, глибинних сакральних знань, заповітів предків! Так вони робили у 16-18 століттях, так вони роблять нині!

    Ці особи знають — наш світогляд, предковічні знання Бога та його Законів, православний світогляд, який дарований Творцем нашим предкам, оберігають Україну та її волю!

    Тому після атаки на українську абетку, лукаві ідеологи взялись за православний календар та його сакральну основу – свято Різдва. Про приховану лукавість завзятих ініціаторів йдеться у статті нижче…


    УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР – СВІТЛА СПАДЩИНА ПРЕДКІВ

    Дискусія, яка останнім часом стимульована з-за кордону, стосується надуманого питання корегування православного церковного календаря та святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

    [​IMG]
    Рис.1 ДІДУХ – давній православний символ Світлого Ірію

    Це аргументується якоюсь «терміновою» необхідністю приведення православних свят до «загальноєвропейських» та «планетарних» стандартів, тобто до католицьких та протестантських вимог.

    Ініціатори користуються необізнаністю громадськості України стосовно існування давньої сакральної основи православного календаря, що передана слов’янам та українцям Творцем та Правою (керівним сонмом Всесвіту), як і особливим значенням такої для формування української ментальності і українського державотворення (Права, Ява, Нава як основа давнього православ'я )

    Тому з впевненістю можна сказати: не буде цієї основи – не буде Української держави!

    Мало кому в Україні відомо, що давній православний календар, хоч у деформованому нині стані, усе ж має цю сакральну основу. Бо саме вона допомагала слов’янським та українським предкам берегти віру у Творця та Праву протягом десятків тисяч років!!! (Війни проти слов'янського світогляду ).

    Проте ідеї подальшої «модифікації» православного календаря, підкинуті лукавими недоброзичливцями, ведуть лишень до одного – повної руйнації сакральної основи та відмови українців від даного Творцем!

    Чому?
    ...

    ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ ЧИТАЙТЕ НА -
    Чи може 25 грудня вважатись православним Різдвом? | Львівський Форум
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Kozak z Dibrovi, з Новим роком вас! Всього вам того, чого вартуєте!

    Пам"ятаєте, колись ви були аж так дуже проти латиниці, що мусет навіть забігмалися, що свій логін переробите з латиниці на кирилицю?

    Цікаво - на якій стадії процес?
     
  3. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Дякую за вітання, ІгорМ! Вітаю і вас!
    Відповідь у переписці.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От бачите, ви кажете Українська віра, український світогляд, українська історія, українська мова та абетка не дають спокою багатьом недоброзичливцям з-за меж України. Вони настирно хочуть нас «удосконалити», привести до потрібних їм «уніфікованих стандартів».

    Але ж ніхто силою не змушував вас писати свій логін латиницею. Ви взяли, і самі написали, а берете і кажете ;)
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я взяв собі нік російською, ще у 2009 році, як проник на ДКР, що був донецьким форумом, щоб ближче до "своїх" бути. А потім заспівав там "Їхав Петлюра на польській машині..." і відтоді став ворогом, але мені подобається нік, особливо, коли це дратує націоналістів))
    Та це все тільки умовності, за якими треба побачити сутність людини. А зовнішність - для глупих опонентів, які будуть кидатися на те, на що їм не вистачить мізків)
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сподобалося стаття.
    Але чому ви закликаєте тільки українців згадати свої витоки, а не всіх слов'ян? Наче пишете про православних, хоча українці є різні і далеко не православної віри, або формалісти? І що тоді вважати спадком стародавніх предків - Україну чи Русь чи ще щось, може більш правильне?
    П.С. Мені цей варіант, тобто ваш, у порівнянні з МП або КП більш імпонує, ніж оте фарбоване блудодійство і потворство. Правда, ще треба попрацювати, та не зволікаючи.
     
    Останнє редагування: 3 січ 2019
  7. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    ІгорюМ -
    Логін був створений у той час, коли переважна більшість ресурсів приймали імена лишень латиницею. Навіть не реєструвалось щось інше.
    Не знав, що на цьому форумі тоді можна було застосовувати логін українською абеткою. Готовий його нині українізувати, проте з умовою - без втрати матеріалів і дописів.
    Підкажіть як...

    Коммунарцю -
    Стосовно заклику до усіх слов'ян, а не тільки українців...

    Дійсно, заклик має стосуватись усіх слов'ян.
    Проте нині його глибоко розуміють і сприймають, у належному значенні, переважно українці!
    Чому?

    [​IMG]

    Бо слов'янином є той, хто шанує Праву, відає її, славить її.

    Не дарма у давнину поняття слов'янин та православний були тотожні.

    Що маємо нині...

    1. Західні слов'яни перетворені на католиків. Вони, під тиском Ватикану, відійшли від розуміння Прави. Для них Права - це щось незрозуміле, те чого вони здебільшого цураються (поляки, чехи, словаки, лужичани).
    До таких можна віднести і частину південних слов'ян (хорватів та словенців).

    2. На північному сході, у Московії, лиш невелика частина населення має слов'янський духовний та етнічний корінь (колишні венеди, словени-новгородці та переселенці з України). Більшість є фінно-уграми, булгарами, яхами (татарами), іншою людністю.
    Хоча усі вони звуть себе "русскими".
    Але "русские" - переважно збірне поняття, подібне до колишнього поняття "радянський народ". Тому у Московіїї багато псевдослов'янського (Псевдослов`янізм - отрута в обгортці московського лукавства — Последние новости Украины и мира vremya.eu ). Псевдослов'янським є загальнодержавне розуміння слов'янства та православ'я в РФ.

    3. Колишнє слов'яно-балтське розселення (переважно білоруси) теж під впливом Москви. Їм сьогодні не просто, бо у країні володарює РПЦ і католики.

    4. Більша частина південних слов'ян теж потрапила під вплив Московії (серби, болгари, македонці).
    Тому ці народи часто мислять категоріями "русского мира". Розуміння історії слов'ян там карамзінсько-сталінське (тобто одінісько-яхівське, примітизоване і витоптане) і перебороти його за декілька років надто важно.

    От і виходить, що активними поборниками слов'янського православного світогляду нині виступають переважно українці. Точніше їх православна частина, меньше греко-католицька (дається в знаки залежність від Ватикану).

    Це ті, хто зберіг східний обряд і віру, хоч в мінімально допустимій величині!

    Проте не варто забувати інших активних прихильників православ'я і православного світогляду.
    Наприклад, окремі народи Кавказу (грузини, вірмени), Подністров'я (молдавани) і Карпат (румуни). Вони учасники колишніх слов'янських союзів...

    Чи зміниться положення у майбутньому?

    Надіюсь що так!
    Тоді постане нова слов'яно-православна співдружність, подібна на союзи світлих народів минулого (Артанію, Дулібію, Рось).

    Але зараз, в цей момент, локомотивом слов'янсько-православного відродження можуть бути тільки українці!Підтвердженням цьому є свідомий опір імперській політиці Московії та дух змін, який ще не проявив себе повністю!

    Проте це не означає, що якщо до процесу підключаться інші народи, то це погано.
    Навпаки! Це дуже добре!

    Але ядро процесу оновлень слов'янства і православ'я буде лишень в Україні!

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 січ 2019
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо так дуже хочете, то відправте пусте СМС на номер 88001, і , можливо, вам передзвонять.
    Чим більше СМС відправите, тим більша ймовірність на дзвінок.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Ви, ІгорМ, впевнені, що не спрацює? Це не банальне заробляння коштів?
    Вважав, що мають бути простіші механізми, наприклад в особистих налаштуваннях профілю.
    Питав про них...

    Якщо усе так складно, то додам підпис під логін та під усі пости - Козак з Діброви.
    Думаю цього достатньо!
     
    Останнє редагування: 3 січ 2019
    • Смішно Смішно x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не хочу запевняти, але я вже десь на форумі про це писав. Мені допомагає.
    Це може змінити хіба Адмін. Але адміни на це ідуть дуже неохоче. Може попробуйте, якщо хочете, старий спосіб?

    Я колись так міняв Igor на Игорь. Краще би не міняв - всі договори прийшлося переписувати...

    @Kozak z Dibrovi , а ви тоже на зарплаті по факту виконаної роботи? Чи на ставці?
    Робіть, як знаєте. Але збоку це виглядає трохи не айс - людина закликає до шанування кирилиці, а сама своє ім"я пише латиницею. У потенційних адептів нема довіри до таких проповідників...:dntknw:
     
    Останнє редагування: 3 січ 2019
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще так: " Я дібровський!"
    Асоціація якась і прикольно))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Kozak z Dibrovi
    А що? В статусі є національне- і це головне, а головне те, щоб міжнародна ідентифікація не була вища за ваш, особистий статус. ))
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, не крутіть людині голову, а якщо хочете, то почитайте його статті і блоги. Ну не може чоловік пережити, що кругом латиниця, а не кирилиця.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не нав'язуйте йому кирилицю, теж не слов'янське, а булгаро-грецьке якесь. Його коник - то мінімум ведичні руни , максимум - глаголиця чи буквиця)
    Я тАк думаю! (с)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, нічо я не нав"язую...
    Глаголиця чи буквиця - це круть, але їх мусет нема на клаві. Добре, що хоч ґ на неї причепили
    Я вивчав творчість сего козака і вже хотів увірувати, але його писане ім"я зовсім не фляґує...:dntknw:
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щоб вже закінчити розмову про логін, бо є купа роботи...

    @Kozak z Dibrovi, ви кажете "Не знав, що на цьому форумі тоді можна було застосовувати логін українською абеткою."

    На форумі є користувач /хай він вибачає, що я за нього кажу в третьму лиці. Юра, вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! :hi:/, котрий запросто штампує в необмеженій кількості логіни латиницею, але на український лад. Треба тільки мати бажання.
    Але я крутив і так сяк - Козак не получиться. А я так зрозумів, що ви конче хочете бути Козаком. Іван тоже получиться тільки великими буквами, але не знаю, чи вам то підходить... :scratch_one-s_head:

    Ну менше з тим, раз Kozak z Dibrovi, то хай буде Kozak z Dibrovi. Біля Прийми он тоже є Діброва, і там влітку ростуть файні сунички. Так що не все так погано... ;)

    Так от, повторюю - гризота /якщо вона справді є/ не в недоброзичливцях з-за меж України, котрі ніби настирно хочуть нас «удосконалити», привести до потрібних їм «уніфікованих стандартів»

    Гризота /якщо вона справді є/ в тих, хто добровільно, по власному бажанню, піддаються впливу з-за меж України і погоджуються на «удосконалення» і «уніфіковані стандарти»

    Чому?
     
    Останнє редагування: 4 січ 2019
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вже писав, що те ґ ввели, щоб транслювати російську українською, не більше. І без неї якось жили - не тужили.
    Скоро картаві р-ге введуть )), бо так привладні говорять))
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, а коли то ґ ввели?
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ото, як Шкляр написав "Чорний ворон", а потім втік)
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, я сі вибачаю, але ви ще смішніший, ніж я думав ;)
    Ґ — Вікіпедія
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)