Чому мовне питання стоїть так гостро?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем tehno_prioritet, 12 кві 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Чому мовне питання стоїть та кгостро в Україні? Який рік Україна уже є незалежною а питання мови вирішити неможе. З чим на вашу думку це повязано?
     
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Хто сказав, що гостро?:confused:
     
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    На мою думку, зі слабкою позицією влади. :sad:
     
  4. Pushystik

    Pushystik Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    це повящзано з духовною слабкістю української нації... легше під когось прогнутися, ніж стати вище когось...
     
  5. Pushystik

    Pushystik Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    не хочу нікого ображати, звичайно є винятки, але назагал ситуація так виглядає, а не інакше..
    більшість україномовних українців навіть у Львові переходять на російську мову, якщо до них звертаються по-російськи.
    така правда життя і нічого з тим не поробиш...
    я ніколи не переходжу на російську, тільки якщо до мене звертається людина, яка зі всіх словянських мов знає тільки російську, а сама є носієм зовсім неслоаянської мови...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    це не правда життя - а багатовікова традиція - говорити зі співрозмовником його мовою. польською, російською - байдуже. Це - звичайна вихованість;)
    І суто російський запльот - завжди говорити тільки російською - "однажды мир прогнется под нас". Що також свыдчить ы про елементарну невихованысть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Т.е. турист из России, никогда в жизни не слышавший украинского (да ещё и западно-) от Вас добиться помощи в случае чего не сможет... Хм-м-м... Надеюсь, английский-то Вы знаете, и в этом случае перейти на него согласитесь? :rolleyes:
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Afterstep,
    щодо переходу на мову співбесідника - тут я з Вами поголдуюся повністю.

    Цікава тенденція спостерігалася в Чехії: я звертаюся до чеха "українсько-польським суржиком"; він мене цілком розуміє. Але відповідає спочатку німецькою, якої я не знаю (рефлекс: іноземець білої раси - значить повинен розуміти німецьку :) )
    Тільки з другого заходу починає відповідати "більш слов"янським" набором слів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    В заповіднику рагулізму у Львові 9місцеві знають - пляц перед Оперним) підходить турист до двох місцевих "авторитетів" і питає:
    - Не подскажете, как пройти к историческому музею?
    Ті вилупилися на нього - відразу видно - не розуміють. Турист питає англійською, французькою, німецькою, іспанською, здвигує плечима та рушає собі далі...
    - Іване, а кілько той москаль мов знав?
    - Та щось п'єть чи шість...
    - І скажи - і шо то йому помогло?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    нєвстранєц, звертаюся до вас...
    це все нісенітниці, що ви говорите, бо виховані львів’яни будуть відповідати (або намагатимуться) тією мовою, якою до них звертаються....
    а от щодо москви я чув цікаві речі...
    наприклад, про скінгедів, які .... ви й самі знаєте...
     
  11. Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Pushystik, увы, энтот пупер обозвал Вас невоспитанной львовянкой :sad: Плохой он... Бяка.

    Ну, так Вы мне, если я приеду во Львов туристом и у Вас дорогу спрошу, ответите? На каком языке?

    Я москвич, русский, являюсь т.о. носителем славянской мовы, из всех славянских мов устно смогу адекватно воспринимать только русский (письменно не считается - это совсем другое). Ещё могу устно воспринимать английскую мову. Ваш вердикт? :)
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    салом закидаємо...
     
  13. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    На Великдень був разом з форумчанами порталу "Наша хата" ( див. банер внизу головної сторінки ЛФ) в місті Святогірську Донецької області. Поиітив цікаву тенденцію - місцеві розмовляють між собою українською (суржиком звичайно, та всеж) але коли до них звертаешся літературною українською мовою відповідають російською.
     
  14. Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Это насколько ж надо задолбать людей занудными придирками! :rolleyes:
     
  15. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Ви, Степанич, ше зовсім недавно мені доводили що воно стоїть гостро! Ви змінили свою думку?
     
  16. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?


    Нє, ну шо то за прикра натура: натравлювати людей один на одного???!!!! і Ви хочете, щоб Вас поважали?

    По джентельменські можна поводитись тільки з джентельменом. А розсипати бісер перед свиньми - нідочого не приведе, свині не здатні зрозуміти джентельменського ставлення.....скоріше будуть сприймати це за належне і продовжуватимуть свинячити...

    Не прийміть на особисте - моя репліка стосується багатьох
     
  17. Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Свиньи - это те, кто выхватывает из сообщения вопрос в адрес конкретного человека и выдаёт его за утверждение, показательно "возражая". И уж совсем неясно какое животное то чудище, которое лезет уже третьим не в своё дело, вырывает из контекста шутку и поливает её дерьмом.

    Не примите на свой счёт, попытайтесь на чей-нибудь ещё повесить :rolleyes:
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    станки, с помощью которых можно производить сало! попрошу свиней не оскорблять ;)
     
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    Коли??????????????:confused: Моя думка одна: проблеми немає, вона штучна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чому мовне питання стоїть так гостро?

    правильно....
    українське — це щоб "паржаць"...
    смердючка, мабуть, прапор цього руху...
    хохляндства...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)