Чий Крим?!

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем vasnas, 2 січ 2016.

?

Ваше мнение: Чей должен быть Крым?

  1. - Крым должен принадлежать РФ

  2. - Крым должен принадлежать Украине

  3. - Крым «свой собственный» - все по договору!

  4. - Не определился

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це теорія. І я з нею повністю згідний.
    Юридично Крим наш, а по факту ми не можемо ним розпоряджатися.
    Повернемо, тоді поговоримо про компенсацію за збитки, про покарання винних і викидання ЧФ з Криму.
    Поки що дякуймо Турчинову за прохіхіканий Крим.
     
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це не теорія. Це право. Воно постійно міняється. Але деякі речі без змін. Правил потрібно дотримуватись.
    правила завжди несправедливі. Якщо згадати русо-японську війну то японці так відлупцювали росіян що рідко буває. А в результаті отримали практично дулю. Чому? Тоді були такі правила. Це була перша перемога небілих в сучасній історії. А правила робили білі. І Росія входила в клуб білих де практично усі монархи були родичами. Ще кілька республік(демократій) які туди входили за традицією. Японія зрештою свого добилась. Колоніальною імперією вона надовго нестала тому що ера колоніалізму закінчилась. Але в клуб "білих" вона попала. Це Росію звідти викинули опісля перевороту.
    Менше з тим, останні правила з’явились опісля розпаду СРСР. Росія намагається їх змінити. Тільки на відміну від Японії початку 20ст. це занепадаюча імперія яка чомусь вирішила вимагати статусу чи то №1 чи то №2. Хоча вона вже економічно не зможе догнати Індію. І ще до того вирішила побрязкати атомною зброєю. Що заставило розглядати варіанти тотальної війни на повне знищення. Вони порушили надто багато правил. Такі речі даремно не проходять. Тому і Крим їм ніколи не зійде з рук.
    А папери дуже важливі. Ними не можна нехтувати. Українці часто нарікають на Будапештський Меморандум, точніше "зраду" пов’язану із його невиконанням. За виключенням Росії його якраз всі дотримуються. Біда що там не було прописано по пунктам обов’язків сторін у випадку війни. Добра наука на майбутнє. Особливо опісля цієї війни. Добре що хоч такий папір був бо було б ще гірше. Папери дуже важливі. Це не значить що тільки папери.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Повернути (мені так бачиться) можна 2ма шляхами.
    1й- це прийде на зміну Путіну якись 2й Єльцин і просто віддасть назад.
    Перед тим політично грамотно для своїх громадян обгрунтує - чому.
    І 2й - це 3тя СВ (без ядерна , якщо така можлива)Поки там НАТО з Росією буде тягатися то це все приберуть до рук.
    Ватніки залишуться , і дальше буде те саме де-жавю.
    Крим- це як новий чемойдан без ручки.Викинути шкода і взяти з собою не має як.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо піти за першим варіантом, то вірогідніше всього Крим взагалі залишиться автономним. Від Росії відколеться, а до України пристати не захоче.
    Татари з радістю підуть під крило Турції, і будуть праві.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Йде велика гра, і Україна починає кацапів підтискати...з розрізнених пузлів (пазлів) починає вимальовуватись певна картина...
    1.Дивіться, Хуйло в Криму проводить "опитування" чи згідні вони потерпіти без струму, чому? Та мабуть тому що вже знає що струму не буде, і хоче скинути з себе відповідальнісьть
    2.Хуйло пропонує афігєнну знижку на газ, наші крутять дулі і підвищують плату за транзит в кілька разів.
    3.Заборона на польоти русіш ероплан, і транзитні польоти з військовими і військовим грузом на борту (кажуть це дуже сильно ускладнює постачання Придністров'я)
    4. Кацапи плачуть про блокаду Придністров'я і "неконструктивну позицію" України
    5.Узаконена блокада Криму
    6.Санкції Хуйлостану і контерсанкції УКраїни мито на хуйлостанські томари і тп...це звичайно б'є нас по кишені яка і без того порожня, але економічні зв'язки з Хуйлостанією рвуться просто на очах.
    7.Невиконання мінська хрин зна кому вигідніше, бо ми Лугандон таки на баланс не берем, а захід санкціями пізд*ть Хуйла :)))
    8.В ідеї вступу до НАТО максимальна підтримка, марші Бандери в Словянську, Лєніни падають, (маю на увазі що ідеологічно Хуйлостан здає позиції на очах)
    9. В Хуйлостані нарешті починаються дуже серйозні проблеми (судячи з плачів їхніх аналітіків перед новим роком) при тому нам Сєня обіцяє навіть сякий такий ріст (2 процЕнти) (тобто хоча звязки з Хуйлостаном рвуться, ми втрачаємо на блокадах, санкціях, антисанкціях, корупції ітп. в нас зявляються перспективи на краще а в кацапів на сраку)

    десь так....
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та, і ше одне, якось так плавно і непомітно від загрози широкомаштабного наступу, "прорубування коридору" в Крим і Придністров'я, загрози наступу з Криму на материк ітп (це ж було менше року тому) все звилося до опитування чи готові кримчани жити без світла і їжі :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    про Придністров'я

    Карасин также сказал, что напряженность может усилиться «с реализацией планов Молдовы и Украины относительно организации совместного таможенно-пограничного контроля в отношении Приднестровья».

    «Это, в частности, означает, что с 1 января 2016 года решением украинской и молдавской сторон будет изменена схема прохождения грузов, которые ввозят в Приднестровье. По оценке Тирасполя, дополнительные налоговые нагрузки на приднестровские предприятия превысит миллионы», – добавил Карасин.

    Отметим, украинская и молдавская сторона договорились о сооружении железнодорожного участка в обход Приднестровья.

    МИД России в панике из-за того, что Украина рушит все планы Кремля в Приднестровье
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не знаю, але крики про наступ був тільки в політиків і кухарок. Жоден військовий розумів в неперспективність цих прогнозів. А от наситити Донбас зброєю - так. Що неуможливить наші шанси на визволення в недалекій перспективі.
     
  9. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я троха дивуюсь нашій і молдвській владі.
    За той час, з якого москалі почали захоплювати чужі території і до сьогодня, можна було зробити повну блокаду того придністров'я, ніби його просто нема.
    Максимум через місяць, ніякого придністров'я не буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Кілька років серйозної блокади і там залишиться 200-400 тис. І ніяких проблем з валізками не буде. І татари нікуди не підуть. А ось культурно-мовну автономію вони повинні отримати. Українцям знання кримо-татарської також не завадить.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В Криму то мало б сенс, але скажіть нашо мені татарська в Сокалі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А хіба тема називається "Чий Сокаль?"
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Крим нашій владі був непотрібним ще з початку незалежності,кацапи поводились як в себе дома,різні затуліни лужкови їздили займались сепаратизмом,треба було ще в 92 році віддати його татарам і кацапів там духу не було б
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тема не має сенсу.
    Якщо чиюсь дружину грає москаль, то скільки би чоловік не пузирився, роги в нього будуть оленячі.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мало їх...За місяць життя в Криму бачив двох татарів...українці траплялись частіше, але типу "а я ведь тоже хахол" ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vasnas

    vasnas Well-Known Member

    зря Вы так!
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не скажіть. Їх там доволі багато. Зустрічався, і не раз. В гостях був. В гості запрошував. Цікаві люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    може я просто не в тому місці був :pardon:
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тих шо проти москалів мало, чи взагалі мало? По новинах часто показують, коли якісь опитування. На вигляд татар, а лепече чисто по-москальськи, ну і я так розумію за Путена.
     
  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Вопрос форумному вояку: август 2014.Украинская армия ведет успешное наступление на Донбассе."ЛНР" и "ДНР" отрезаны друг от друга.Украинские части выходят к Красному Лучу, Петровскому, полуокружая Луганск с юга.От Луганска в "ЛНР" остается одна дорога- на Свердловск.Бои идут на северной окраине Луганска, Камброде и городке ОР, в Донецкой области то же самое- окружены Снежное, Торез, Донецк с востока обошли почти полностью, с юга бои идут на окраинах Донецка, про западные окраины я не говорю. Дорога на Горловку перерезана. Украинские части освободили Углегорск и вышли к развилке на Енакиево. И тут "бац", и ситуация кардинально меняется.А что "бац" было?Расскажите уж нам, сирым и пиджачным.
     
    • Подобається Подобається x 1
Tags:
а де твій аватар? :)