Чи вважаєте ви себе інноваційним?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем papillon, 27 кві 2009.

  1. papillon

    papillon Active Member

    Слова "інновація", "інноваційність" і т.д. трохи замоляло) вуха вже, але ж насправді інновації то життєво необхідно як окремому підприємцю, так і країні в цілому. Особливо в теперішніх умовах. А те що політики українські пустослівно спекулюють цими термінами, то сумно. Лише якщо кожен буде думати над тим, як зробити, щоб товари та послуг, що виробляє/надає його фірма чи підприємство були інноваційними, унікальними, користувалися попитом на внутрішньому та міжнародному ринку, країна зможе досягти успіху.
    А що для вас "інновація" та чи вважаєте ви себе інноваційним?:)
     
  2. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Це я називаю перемога "маркетингу над здоровим глуздом"... Це не стільки унікальні товари, скільки створення потреби на ринку і подальша спекуляція цим... Найпростіший приклад - розвидок бритви для гоління...:
    1. Небезпечна бритва
    2. Разовий станок з одним лезом
    3. Змінний станок з одним лезом
    4. Разовий станок з двома лезами
    5. Станок для жінок з обмежувачем, від порізів
    6. Смужка на всіх видах станків.
    7. Змінний станок з двома лезами
    8. 3 леза
    9. 4 леза
    10. .....
    11. .....
    12. .....
    Наступним етапом, мабуть буде рукавичка з лезами, якою достатньо буде провести по обличчю...
    Так, звісно... все має змінюватись, але... в міру... А то з такими успіхами, наступні винаходи будуть безглуздими понтами... Наприклад - мобільний телефон, який підключається по блутусу до холодильника і сам визначає середньотижневий запаз їжі, сам створює замовлення, надсилає його у відповідну фірму, і оплачує сам з Вашої пластикової картки... А потім ще й сам отримує товар... Поки Ви на роботі..., а телефон випадково забули дома...

    Найбільшим попитом користуються товари, які є реальною необхідністю, мають лояльну цінову політику і якісні. А якщо до цього додати людський фактор - то кращих тобі не буде.
    Вміння вилізти з будь-якої з... і прийняти нестандартні рішення, які потянуть за собою шалений успіх. Відхід від стандартизації (наприклад, класичні підходи в торгівлі) і гнучкість.
    В підходах, тобто в тому розуміння в якому я описала - на всі 100%.
    Заїжджені дороги і прийоми не для мене. Створюю власні, пробую, іноді помиляюсь, але здебільшого ні. Щодо унікальності - то реальною вона може бути тільки в людях, хіба твого торгового клонують..., але поки це зроблять він буде вже зовсім інакшим і далі унікальним. Тому не питання що ти виробляєш чи пропонуєш людям, а хто і як це робить. (тобто, якщо ти пропонуєш унікальну постугу - лазерна епіляція з візерунком, і це робить хамська людина, яка рідко миє руки і все таке, то така послуга вмить провалиться... чи створите Ви на неї попит, чи ні....)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    о_О, і не лише інноваційним
    коли мені зле "девальваційним", коли мені добре "ревальваційним", і взагалі вся моя "економічність" перетворює мою "інноваційність" у структуровану заангажованість, завдяки якій моя псевдо-поетичність котиться "спуском" прямісінько "в яму":sad: :)
     
а де твій аватар? :)