Чи треба робити добрі справи, щоб спастися і попасти до раю?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 7 гру 2023.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Чи треба робити добрі справи, щоб спастися і попасти до раю? Що про це пише біблія?
    Це є питання до всіх знавців християнства.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивіться як воно працює.

    Якщо людина живе у Бозі, тобто праведно, то ознакою такого життя можуть бути її добрі справи.
    Разом з тим, добрими справами не можна заслужити собі рай.
    Рай можна заслужити лише вірою у спасіння від Ісуса Христа, прийняття Його жертви.
    Якщо людина приймає це, вона тоді живе Божими Заповідями і добро, яке вона отримує від Бога виливає на інших. Чим більше виливає, тим більше отримує. Тобто, добрі справи - це наслідок віри в Бога.

    Це слідує з Старого Завіту, від якого ми дізнаємося, що до Ісуса Христа практично ніхто не потрапив у рай.
    А Ісус Христос своєю жертвою дав кожному надію на спасіння.
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    Мені один баптистський пастор сказав, що це не є важливо. Мені було трохи дивно від нього таке чути. Наскільки я пам'ятаю, він сказав, треба не грішити і треба розкаятися, ми тимчасово живемо на цій землі і готуємося до вічного життя після смерті.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Єдиний шлях до спасіння - це віра в Ісуса Христа та Його Жертву.

    Все інше - наслідки.
    Якщо буде така віра, буде менше гріхів. Людина отримає любов від Бога, котрою захоче поділитися з ближнім і так далі.
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я чув від двох священиків, що є атеїсти, які ведуть значно праведніше життя ніж деяка частина віруючих. Тобто вони мали на увазі, що ці віруючі значно більше грішать ніж атеїсти.
     
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Таке можливо.

    Але атеїсти не мають шансу спастися. Віруючі мають шанси.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добрі справи треба робити безперечно. Інша справа, що з точки зору злодія є добра справа. Пуйло та весь раша-народ вважає, що робить добру справу "визволителів". Таких прикладів нема числа...

    Людей, далеких від віри в бога, але чистих атеїстів, мабуть, і нема. Бо навіть вчені (вчення Арістотеля - метафізика - про Всесвітній Розум, Курт Гедель також, та і Ейнштейн) признавали Бога. Навіть доводили математично існування бога.
    Наприклад, Курт Гедель доводив так: якщо брати Бога за лінгвістичний об'єкт, тобто такий, що існує завдяки мові. Тоді, якщо все існуюче прагне до Блага, а Бог є Абсолютне Благо, то необхідним чином існує предикат "positiv", який в свою чергу визначається на безлічі іших позитивних предикатів...Тобто це є що? Біблія. Тобто Бог є, як колекція позитивних предикатів. Це дуже і дуже спрощено, але ж там математика, формули.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2023
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ще додам. Звісно, що релігійний фольклор - це одно, а дуже складно організована людина та все живе на планеті - то інше. Яка там теорія Дарвіна! В ній дірки, які не можна об'яснити.
    Религійні ж постулати типа "Богу-богово, а кесарю кесарево" - дають дуже великий простір для можливих злодіянь. А кільця, вмонтовані у стелю, знайдені пізніше - для покарання єретиків та відьом у підвалах деяких храмів та страшні свідчення про багаття інквизиції - говорить про те, що всесвітний Розум не карає та і не дивиться на те, що творять його ненажерливі намісники на Землі.
     
    Останнє редагування: 14 гру 2023
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щодо питання, винесеного у назву теми, то можу сказати, що я особисто згодна з виразом: покаятись ніколи не пізно, а зігрішити можна не встигнути).
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, ти не спасешся. Ти поганий раб божий. Ти фарисей, 100%.
    Хоча надію можеш мати.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Все в Божих Руках, а не у ваших.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви не читали Євангелію, тому для вас то є релігійні постулати, а не слова Ісуса Христа.
     
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я запитався в фейсбуці одну свідку Єгови: як свідки Єгови вважають, чи треба робити добрі справи?
    Вона відповіла: так. Більше того - роблять їх.

    І вона пізніше послалася на Якова 2:14-26:

    "14 Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра?

    15 Коли ж брат чи сестра будуть нагі, і позбавлені денного покорму,

    16 а хтонебудь із вас до них скаже: Ідіть з миром, грійтесь та їжте, та не дасть їм потрібного тілу, що ж то поможе?

    17 Так само й віра, коли діл не має, мертва в собі!"


    https://www.biblegateway.com/passage/?search=Якова 2:14-26&version=UKR
     
    Останнє редагування: 15 гру 2023
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Для чого тоді робив добрі справи священик Омелян Ковч? Я вище запостив про нього інформацію:

     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому, що це був його стан. Він був з Богом - це найперше. Його діла - наслідок.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Одразу забутьте. Навіщо вам нехристиянська течія з їх єрессю?
     
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ця свідка Єгови з цією цитатою з біблії ( Якова 2:14-26 ) є неправою?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не знаю, Slav, у них є свій власний переклад Біблії і він там має різницю.
     
а де твій аватар? :)