Чи потрібна в Центрі реклама ?

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Deus igrok, 31 сер 2009.

?

Чи потрібна в Центрі реклама ?

  1. Так

    19,0%
  2. Ні

    69,0%
  3. Байдуже

    11,9%
  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Во так от стаття зявилася:

    У центрі Львова може зникнути будь-яка реклама, у тому числі і сіті-лайти. Така вимога ставиться до Львова від ЮНЕСКО. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. За словами депутата Львівської міської ради Василя Павлюка, у центрі Львова, який вважатиметься зоною ЮНЕСКО, цієї організацією ставиться вимога про відсутність будь-якої реклами, в тому числі і сіті-лайтів.



    Реклама може бути тільки із дерева, каменю чи металу. Проте Василь Павлюк наголошує, що депутатська комісія проти того, щоб із центру міста забрали усі сіті-лайти. З його слів, постане інша проблема: освітлення центральної частини міста, адже рекламодавці не тільки подають свою рекламу, але й освічують її. «Центр міста перетвориться на село Затемне Перемишлянського району», – каже Василь Павлюк.



    =============


    Особисто, позитивно сприймаю. Бо оті голі дупи на сіті-лайтах якось нервують. Воно як з друзями йдеш - може й бути темою для підколок.

    А от коли з більш солідним панством - якось навіть сором виникає. Наче б то культурне місто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Побільше реклами! Я чоловік з села і звідки можу знати, шо де продають? А так йду по вулиці і читаю шо де є. Най буде, вона для нас, сільських жителів, як дороговказ в Сахарі...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    для сільських жителів тре сі спец. мапи розробити: Південний - Шувар - Добробут - Краківський. І хватить з них купити.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    То розробіт спочатку мапи, а тоді рекламу відміняйте, а то робите так, як з колгоспами зробили. Розігнали колгоспи, дали кожному по кільканадцять гектарів землі і ти хлопе масти собі голову...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. night

    night Well-Known Member

    Я тільки за що рекламу прибрали. Можна буде хоч місто роздивитись туристам. А то йдеш а кругом одна реклама. І водіїв відволікають всі ці вивіски. Щодо освітлення міста то про це має дбати влада а не рекламодавці. це ж просто утопія щоб місто освітлювали за допомогою рекламних вивісок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    чесно, мене трохи нервує та реклама взагалі, а в центрі міста тим більше... великі білборди, малі, купа плакатів, то відволікає... уявіть дивитесь архітектуру, а на горі реклама шоколаду...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Сумніваюся, що водії ту рекламу розглядають! Вони стежать за дорогами і ямами на них. От якби позабирали всі ями з доріг, вони б першими це помітили. А взагалі на виконкомі це питання не обговорювалося, не вирішувалося, це була просто перемова двох чиновників. Взагалі нудний виконком був,але ж нього треба було щось цікаве винести. Ось і винесли. Також мені цікаво звідки взялася вимога ЮНЕСКО до Львова про ліквідацію сіті-лайтів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    то кажете Львів можна бузе знимкувати і не ізвращатися потім в фотошопі затираючи всілякі рекламки? СУПЕР. Нарешті. Бо так псюють естетичний вид і настрій міста всі оті реклями. Добре жи їх не буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Geograf

    Geograf Меломан

    Ні у Центрі реклами не потрібно, вона лишень псує атмосферу міста
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. fuxx

    fuxx Member

    Я думав що тоті Сітілайти то смітники з рекламою, так то ще й ліхтарі освітлення о_О, та ні я не хочу вночі по центру шпортатися - най світять :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. mademan

    mademan Old School Gamer

    Реклама .. это большие бабки, тоесть розместить рекламу в центре города стоит немало, ... а деньги по вашему куда идут?)
    Город европейский, а люди увы нет пока. Понятно, что неэстетично, реклама + архитектура, которой сотни лет. Четких рамок закона нету и элементарной культуры. Вспомните.. как раньше запретили билборды в центре... вот прийдет время для остальных атрибутов рекламоизображения.
    Что сказать.. розвиваемся потихоньку)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Реклама добра справа, тільки не завжди правильний підхід. Там повинні бути елементи еротики, чи стриптизу, щоб крім інформації в людей покращувалися настрій, самопочуття та потенція, адже приріст населення в нас катастрофічно падає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Якщо реклама,то лише важливих культурних заходів.Наприклад,міжнародних фестивалів:good:,але аж ніяк не виступи попсових"зірочок":cry:
     
  14. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Є старі старі тумби де колись вішали афіші, то можна залишити бо їм вже досить років, а от сітілайти і неонові вивіски - геть

    Розумію чому депутати проти, бо то іде в їх кішені , але в кожному нормальному місті то гамно з історичної частини забирать.
    До речі оствітлення від ліхтарів в центрі більш ніж достатньо і для туристів і для водіїв
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Zaba

    Zaba миється в бані

    За щитами і міста не видно. Понаставляли їх, де тільки заманеться. Причому, такі монстри залізні, що аж страшно... як впаде... У ценрі за оперним на самісінькій зупинці стоїть така "смерть пішохода". Скільки вже розмов було про те, що історична частина Львова і рекламні щити явище несумісне, але то все балачки.
    Добре, що Садавий, хоч позбавив львів"ян від "літаючої смерті" - тролів, які при першому ж пориві вітру гепались на голови та на проїжджі машини. Зрозуміло, що місту потрібні гроші, хай рекламісти ставлять рекламу, але не у центрі. Ще було б добре, як би рекламу у Львові можна було погодити так само, як у Польщі. Прийшов в один кабінет - і тобі дали дозвіл відразу ж з переліком умов, яких ти мусиш дотримуватись. А не вигадують погодження за які ти треба всім заплатити, починаючи від райадміністрації і закінчуючи міськрадаю, щоб погоджені документи потрапили на виконком.
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member


    :scratch_one-s_head: і поцо Вам, пане Консультанте, реклама?..

    я особисто проти. кількість її, особливо політичної, розрахована на якихось даунів, якість в принципі теж. та й місто можна освітлювати іншим чином, нє?
     
  17. nastinka

    nastinka відсутня

    от реклама най буде. а оті будки що понаставляли на площі Ринок...мене аж перекошує...все попсули..
    а в центр (тоїсть Оперний) я не захожу то й око не муляє та штука шо там...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    неа, хай де а в центрі її не потрібно, і так їдеш і всюди ті біг-борди..таке враження, що нас зомбують...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    То є усьо чиста правда!

    А ще я би зробив чіткі правила щодо рекламних вивісок магазинів - кількість світла, розмір, стиль... і кожну вивіску шоб затверджувала компетентна людина!
    але в нас таке неможливо.. то буде лише ще один шлях до корупції...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Бачили яку Юльку на Проспекті Шевченка повiсили?! Я чуть не впала! біг-борди по 400$,а то удвічі більше шей вікна людям позакривала.Красава-неземна.
     
а де твій аватар? :)