Чи пишався б вами Джон Рокфеллер?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Іспанка, 6 тра 2015.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В недрях фейсбука натрапила на цікаву статтю про те, що
    http://prybutok.com.ua/4369/test-na-finansovu-hramotnist/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
    Пройти тест можна ось тут
    Мій результат такий:
    А який рівень вашої фінансової грамотності?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    В мене тіки 5 балів))) не бути мені бізнесменом)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У мене 6
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    На пенсионных вопросах срезалась? :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    7, але більше вгадала здається))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    :))) Якраз і ні. Взагалі, воно не вірно видає результат .У мене тільки дві відповіді не правильні. Хоч я від економіки як до космосу:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    Ну да... учителя придираются :))) знакомая песня...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В разі отримання 6-8 балів, Ви близькі до повторення історії з американським автомобільним виробником Chrysler. Через фінансові негаразди сьогодні компанія куплена іншим потужним концерном FIAT. Якщо ви не хочете бути під впливом обставин чи бути у чиємусь підпорядкуванні - ви мусите бути кращим з кращих. ви непогано орієнтуєтеся в грамоті фінансиста, але досягти успіху можливо лише за максимальної кількості прикладених зусиль та невпинної праці над собою. Вдосконалюйте свої знання і скоро ваше ім’я буде на вершинах фінансових рейтингів. Зареєструватися на БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-клас з фінансової грамотності від фахівців УБС НБУ ви можете, заповнивши форму http://goo.gl/forms/7upAHNrwr1.

    7 балів
     
  9. Varvar

    Varvar Well-Known Member


    Думаю було б 10 балів :dirol:, але питання про картки ніяк не міг зрозуміти варіанти відповідей і відповідно просто тикнув 1 варіант для того, щоб мені зарахувався тест.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. yurazua

    yurazua дачник

    блiн, застряв на першому ж питаннi... шо там думати
    "беру в Германии бочку пива за тыщу баксов, здесь продаю за три..... вот на эти два процента и живу" )
     
а де твій аватар? :)