Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем vasili, 8 жов 2007.

  1. vasili

    vasili Well-Known Member

    [​IMG]
    Вбивці В. Івасюка не виявлені та не покарані, тому душа Володимира Івасюка не заспокоїлась, то може перепоховати його на Батьківщині, щоб хочь трохе заспокоїти...
    Думаю не секрет, шо душевний стан Володимира Івасюка часто характеризувався як нестабільний, він лікувався у жовтому домі від психічного розладу, Львів 70 – их був наповнений кгбістами які, доводили Володю до шизофренічного стану, тому виникають такі думки, будь він не поїхав до Льва чи перебрався б до Києва, залишився б живий підступно не вбитий...?
     
  2. Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    КГБісти доводили Володимира Михайловича до шизофренчиного стану? о_0
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    http://ivasyuk.org.ua/books.php?l=uk&p=zhyttya_i_smert_volodymyra_ivasyuka&g=p11
    Почитайте.
     
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    Про це слідчі, на жаль, не замислилися… На жаль…

    Та чи не найболючіше читати свідчення Вячеслава Веселовського, котрий лікував у тебе, Володю, неврастенію, котра, за висновком шановної за іменами посмертної експертизи, переросла в циклотемію. Я вже наголошував, що лікареві «Швидкої допомоги», котра прибула за хворим, відчиняв двері товариш Володі Івасюка. На жаль, незважаючи на пошуки, встановити ім’я цієї людини мені не вдалося (може, хоч тепер відгукнешся, чоловіче?), проте у виклику «Швидкої» зафіксовано: дома був присутній чоловік… А водночас у цій же картці, як і картці історії хвороби, не зафіксовано, що лікар «Швидкої», а згодом — той же Веселовський спілкувалися з ріднею композитора. Проте — чи не задля того, аби підлити масла в огонь, а, може, просто виручаючи слідчого, лікар Веселовський, коли велося вже дорозстеження справи, а саме 21 листопада 1979 року дав слідчому ось таке (цитуватиму!) свідчення:

    «Зі слів матері, під час бесіди зі мною, Івасюк до надходження в лікарню протягом двох-трьох тижнів не міг спати, почав менше працювати. Як пояснила мати, Івасюк останнім часом брав ніж і ходив з ним у лісопарк «Погулянка», щоб покінчити життя самогубством. Крім того, мати пояснила, що син уже вибрав у «Погулянці» місце і навіть дерево (чи не тому було вибрано саме бук? — І. Л.), на якому він має покінчити із собою. У зв’язку з цим мати Івасюка дуже побоювалася за долю сина і вирішила покласти його в лікарню».
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    ні, не пора...
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    Чому це?, може того шо не віддасте?
    чи може Львів його батьківщина яку він любив?
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    не робіть з покійного ідола, васілі...
    що зміниться від того, що ви перевезете прах померлого?...
    чи ви хочете таким чином продемонструвати більшу любов до івасюка, ніж це показують львів’яни та гості міста?...
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    Та й недобре тривожити прах покійного.Крім того у Львові він жив,працював,у Львові він загинув.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    Я ідеалізую творчість Івасюка, але не створюю собі Ідола Івасюка, Пупер.
    на мій погляд місцем його поховання ше тоді мало би бути Кіцмань або Чернівці, де поховані його батько, відомий буковинський письменник, врешті Івасюків ніколи ніщо не з"єднувало з Галичиною, ніколи. З спогадів за Івасюка, стає видно що у Львів був для Івасюка чужим, часто у розмовах з львів"янами, він давав зрозуміти, це.

    Додано через 1 хвилину
    А шо робити, крім Івасюка треба перепоховати Івана Миколайчука в його рідне село за заповітом.
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    ясно...
    починається.....
    буковина — галичина, галичина — не Україна....
    у львові івасюка жити примусили....

    [​IMG]
     
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    чого вам так весело, я здається не жартую, цілком логічне питання, цікаво знати точку зору людей які, звикли що автор Івасюк, більше належить їм.
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    шевченко кому належить?....
    франко?...
    леся українка?....

    то яка різниця де вони поховані?...
    за виїмком шевченка, який сам заповів поховати його над дніпровими кручами....

    а сміюся я з вашого "містечкового націоналізму"....
    васілі, а доки буде так, що кожне містечко буде вважати себе супер унікальним, і буде хотіти від’єднатися від інших?....
    згадайте данєцк і вибори президента....
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    В першу чергу він належить Україні.А доходити до абсурду і носитися з гробом,то вже гріх.ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Чи не пора перепоховати В. Івасюка на його Батьківщині.

    а де ви бачите націоналізм? немає ніякого містечкового націоналізму!!!
    ЗІ : чи це ви скажимо піддьорнути хочете?
    ___________________
    Мені просто не зрозуміло чого Івасюк у Львові, стоїть серед шляхти польської, а не в Чернівцях, у родинному гробовищі?
    ЗЗІ: Франко якщо б помер десь на Коломеї у тюрмі, його б швидко відвезли.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)