Церква Божої Матері Державна

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Сергій аспірант, 19 лип 2013.

  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    В середу, ідучи в служіння побачив біля супермаркету "Скриня" роскладку з релігійною літературою з зображенням ось цього чоловіка:
    [​IMG]
    Тому я одразу впізнав представників россійського нового релігійного руху парахристиянського і візонерського напрямку "Богородичний центр", або "Церква Божої матері державна".http://ru.wikipedia.org/wiki/Богородичный_центр
    До ніколи раніше не спілкувався з представниками цього руху, тому переглянувши кілька книг з православную атрибутикою, посиланнями на Серафмима Саровського і згадками про гуманоїдів, запитав в них чи вони правосавні. ДІалог відбувався приблизно так.
    Я: Ви православні?
    Міссіонери: Так
    Я: Алеж на фото зображення не православної людини
    Міссіонери: А ми інші праволавні. З каткомбної, переслідуванної церкви
    Я: Навіщо ж обманбвати, сказали б так одразу, я знаю. що ви з Церкви Божої матері державаная.
    Міссіонери: мовчки посміхаються
    Я: Скільки коштують ваші книги:
    М: (Після коснультацій між собою). Вони безцінні, скільки пожертвуете за стільки і віддамо.
    Я: Я свідок Єгови. і мене насторожило, що серед ваших книг немає Біблії. Як ви ставитесь до Біблії?
    М: Ми її читали, але вона перепсиана і впавлена багато раз. Отець Іоан мае доступ до містчиної бібліотеки і сіплкуеться з Богородицею.
    Я: У що ви вірите?
    М: (повністю зніяковіли). Як у що? У все. У Бога, сина святого духа..
    Я: Ви вірите. що Ісус - Син Божий і Месія?
    М: Ми віримо що і Ісус, і Магомет і Будда сини Божі. У Ісуса було інше ім я. він не був евреев.і не любив імя Ісус. ЙОго іменем було - Христос
    Я: Але ж хрситос ,це не ім я....
    М: Ну ви вірите по совему, ми по своему...

    Що не сподобалось при спілкуванні: видають себе за праволавних, вводячи в оману людей, не оріенткються іне можуть пояснти положення власної релігії.
    Що сподобалось: щиро вірять у те що роблять, не упереджено псоавились до того. що ясвідко Єгови.


    На мій погляд .якось заусджувати чи криткуватицих людей не варто. Цей феномен потребуе дослідження. Чомусь у християнстві, зокрема у правослоав ї виникла особлива пошана до деяких псизхічно хворих, з маренням релігійного змісту, також повадались так звані юродиві.які сталитакими свідомо. або були розумово неповнонцінними з народження.
    (Інши х же хворих, буйних, ті щовважали себе одержимими навпаки знищували, так само посупали з епілептиками і сновидами).
    Іноді такі люди засновували власні релігійні рухи - Іоан береславський яскравий приклад цього, він спостергшаевсяв психоневрологічному диспансері з діагнозом шизофренія. Його книги( за умови. якщо вони спарвді його), еклетичне поеднання православної атрибутики, уфології, псевдонауки, теорії змов і народних забобонів. Іншими словами - потіксвідомості нездорової людини. Але длякогось ці слвоа є божественним открвоенням. І почуття цих людей, їх свободувибирати в що вірити треба поважати.
     
а де твій аватар? :)