Будівництво. Утеплення будинків

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Max_N, 6 лют 2008.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Max_N

    Max_N Member

    Вітаю. Допоможіть будь-ласка:sad: впритул стикнувся з проблемою утеплення будинку, в неті усі лише рекламують свою продукцію, сам не впораюсь. Заздалегідь всім дякую!!!!!
     
  2. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Пишіть в приват.:) Попробую допомогти

    Додано через 2 хвилини
    Подивився профіль. Можу допомогти в регіоні Львова:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Є такий порошок - добре утеплює хату. Телефон можу дати, але зраня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Дякую ,sem41, нажаль регіо не Львова, але за будь-яку допомогу чи пораду буду вдячний

    Додано через 4 хвилини
    Якщо Ви дійсно стикались, моя ситуація: товщина існуючої стіни 30см(12-керамічна цегла, 6-повітряний прошарок, 12-силікатна цегла) :sad: в хаті дуже холодно, прогріти майже не можливо
     
  5. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Який підвал.який стрих .які вікна?Які двері?Замало даних
     
  6. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Ми збираємось утеплювати квартиру ззовін , правда у нас 5 поверх. Мабуть, утеплювати будемо пінопластом.
    Хтось щось може порадити?
     
  7. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Я поки не спеціаліс але вже тиждень збираю інформацію, от і сам прошу допомоги, але якщо вірити тому, що мені встигли розказати для вашої ситуації це прийнятно.

    Додано через 7 хвилин
    Справа в тому, що у Києві це вже перевірина практика утеплювати стіни житлових буд. 50 мм пінопластом. потім штукатурка, поки пройшло не більше 5-ти років, скарг не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Чув, що зле, шкідливо. Зате дешево.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    та і нам розкажіть про технології... а то як потепліє прийдеться щось з хатою робити, але не знаємо що...
     
  10. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Добре виходжу в ефір. Мої хороші знайомі мають фірму,досить велику.Займаються утепленням фасадів. Масштаби звичайно ж промислові.Тобто якщо маєте будинок і хочете зробити утеплення фасаду прошу дуже. А те що "в мене кутик мокріє" вибачте нічим зарадити не можу :sad: нажаль.
     
  11. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Якщо "кутик мокріє" - є декілька варіантів, це так, доречі. А що до єфективного утеплення хтось може допомогти??!

    Додано через 18 хвилин
    Теоритично пінопласт вважається екологічно чистим, не виділяє шкідливих речовин, а нові технології роблять сучасний пінопласт і не таким горючим. Одне "но"-боїться УФ променів, точніше промого сонячного проміння - на скільки мені відомо, хто знає інше поділіться. В принципі ножна спробувати, але є деякі сумніви може хтось розвіє???
     
  12. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Чим саме?
     
  13. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    З приводу шкідливості є один аргумент, в принципі матеріал горючий і якщо запалає виділятиме дуже шкідливі для людини речовини (Колись був на лекції з на тему "Критика утеплення багатоповерхових будинків пінопластом") один із лекторів аргументував: ""навіть якщо у людей і буде час на євакуацію під час пожежі то вони все одно не врятуються від отруйного диму"-приблизно так.

    Додано через 3 хвилини
    Існує і інша думка, недавно розмовляв з цього приводу з достатньо кваліфікованим спеціалістом, каже що на сьогодні краще пінопласту нема, "дешево і сердито". А горить начеб-то все. Чесно кажучи не знаю, можливо що в моєму випадку це оптимальний варіант, іншого поки нема. :sad:
     
  14. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    при обмеженому бюджеті добре би утеплити найбільш критичні місця-тут(Канада) є фірми які тепловізором продивляються хату і кажуть де саме найбільші втрати-підлога.стеля чи стіни або вікна
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    засипати пустоту окатишами або вугільним шлаком
     
  16. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Нажаль варіант із засипкою пустот не підійде, по-перше всього 6 см на стіну в 2 з половиною поверхи, до тогож через кожні 5 рядів кладки в пустоті перев"язка електродами. Може є ще якісь варіанти?
     
  17. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    думаю що є.... в Європі вже давно почали відмовлятись від традиційного пінопласту...здебільшого використовують (для існуючих будівель) утеплення МІНЕРАЛЬНОЮ ватою....переваги перед пінопластом - стіни "дихають", справді не горить, відносно природний матеріал, не заводяться щурі.... недоліки - більша ціна, при однаковій товщині вата програє в теплопровідності (але для нашої кліматичної зони цілком достатньо).... а от при новому будівництві, то краще одразу використовувати матеріали, які краще тримають тепло (і не тільки - створюють нормальний мікроклімат) - це різні там газобетонні блоки , термокерамічні блоки і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    то ніякий зовнішній пінопласт не поможе,тепловтрата всеодно відбувається в повітряному прошарку,яки напевне зробили з порушенням технології. А взагалі скільки тої зими....

    Додано через 31 хвилину
    Системы утепления фасадов с вентилируемым воздушным зазором http://www.tkastrey.ru/article.php?aid=126
     
  19. Max_N

    Max_N Member

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    За посилання на сайт дякую, дуже багато корисної інформації, спробую розібратися. Якщо вийде результатами поділюсь.
     
  20. Олюнечка

    Олюнечка миється в бані

    Відповідь: Будівництво. Утеплення будинків

    Тоже сі подивила, відки той мах № - думала з Фльориди де чи з Ґурзуфа... хто такоє видів жеби люди мешкали в халупах, збудованих в йдну цеглу?.. шо то - дача? як ті мури докупи сі тримают, чим змоцовані? як би там не било, таку халупу тре продати і купити людску.
    маю помешканє, котре стоїт пустим. хтілам здати йго в винайм, але мимо того же два покої і так в йден треба би било манелі перетєгти, так шо рахуйте йден покій. йден прийшов - мовлю му 150 долярів і всьо! нє, каже, давай за 130, а накінец - йой я грошей ни маю, давай за сто долярів в місєц. другий прийшов - майже то самоє. а нашо мені ті сто долярів здали??! потім більше прєтати та мити за ними - то і стоїт хата пуста. Є лічник на воду, газ, АГВ, такшо плачу смішні гроші яко квартплату, невеликий збиток. Але во шо я вам повім:
    минулий рік тилько тоди як сильний мороз бив, то в халупі стало найменше 14 градусів. в тім році або 17 або 18 градусів - менше нє. Ясна річ же ніц там не гріє і АГВ виключений. гріють сусіди з повали та боків. як у вас в халупі зимно мимо того же її же грієш централізовано чи бойлером, то вона перепрошую гімна варта. то сі йно так називає - хата. за рік-два такі халупи будут йно таньші, бо їх ніхто нехоче, йно такії же їм грошей брак. а людскі будут хоть не дуже, а таки дорожчі. так шо хто має змогу вимінєти на ліпше, то тре то зробити зара, а ше ліпше вчора.:) востатного і першого поверху ніхто не хоче, на розі ніхто не хоче, панельного ніхто не хоче, там де дідько мовит добраніч - сихів, лімандовка ше хочут, але то наразі.
    Наразі. :cowboy:
     
а де твій аватар? :)