Будь ласка, поясніть події у Львові

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alina Mos, 25 лют 2014.

  1. Alina Mos

    Alina Mos Member

    Шановні львів'яни,
    Я сама з Кривого року, але останні 9 років живу у Москві. З 30.11.2013 я спостерігаю за тим, що коїться на майдані і цілком в Україні, слідкую за новинами насамперед у фейсбуці, але, як ви розумієте, мені доводиться також дивитися і слухати російські ЗМІ.
    І якщо до нещодавно я цілком розуміла ті події, що мали місце в Україні, то останнім часом я вже не можу відрізнити що є правдою - те, що пишуть мої друзі з майдану, чи те, що пишуть російські ЗМІ.
    Знаючи брехливість російських ЗМІ, я вирішила звернутись до вас безпосередньо, щоб зрозуміти для себе деякі речі, а саме:

    1) дехто тут пише, що у Львові знесли пам'ятник радянському солдатові, http://www.echomsk.spb.ru/news/politika/pod-lvovom-snesli.html
    Я розумію і розділяю вашу ненависть до радянської влади, але навіщо саме солдатові і чому саме зараз? Я українка, мій дід був радянським солдатом, хоча сам завжди ненавидів радянську владу, але він був солдатом, розумієте? Я вважаю, що треба поважати всіх солдатів другої громадянської війни, незалежно від того, на чиєму боці вони воювали. Особливо зараз, коли у Криму та в деяких інших областях України мають місце сепаратистські настрої.
    Хоча, як я вже сказала, я припускаю, що то є чергова брехня Россії, я дуже на це сподіваюсь.

    2) другий вброс: https://www.facebook.com/rianru/posts/10152269545914271:0
    А Кутузов при чому?

    Будь ласка, поясніть. Бо у мене вже дуже гарячі дискусії з моїми друзями з Москви на цю тему, а я навіть до кінця не розумію, що з того є правда. І якщо то є правда, то чому і навіщо?

    Дякую. Слава Україні!
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не у Львові, в Стрию, це моє рідне місто. Пам’ятник знесли свободівці, самовільно, без узгодження з громадою міста і керівництвом міста. Його не розбили, він зараз знаходиться на території комунального підприємства, кажуть, його перенесуть на міське кладовище, в ту частину, де знаходяться могили радянських солдат.

    Думки, звичайно, розходяться, але в цілому міська громада проти знесення. Серед тих, хто проти, дуже велика частина молоді. На сторінці міста піднято голосування. 299 проти знесення, 79 за.

    Якщо Вас цікавить моя думка - я проти. Проти знесення як такого і проти такого способу. Але я не вважаю, що цей пам’ятник має стояти в самому центрі.

    Чесно кажучи, я не розумію, чому в нас би мали стояти пам’ятники Кутузову. От Ви, наприклад, маєте якесь пояснення?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    народ почав масову боротьбу з наслідками тоталітарних режимів різних років панування в Україні. А в нас є багато своїх героїв яким нема пам'ятників де поставити бо кращі місця займають пам'ятники не нашим героям, візьміть пам'ятник катерині, яке геройство вона сотворила в Україні шо їй поставили пам'ятник? Ніякоґо, одні біди....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ви що, не бачите що вас так вишуканно тролять?! То вже яка практично iдентична тема за останнi днi - шоста чи десята?!
    Закривайте i блокуйте я би казав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кутузов - це звичайно важка втрата. Може чийсь дідо воював в армії Кутузова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Alina Mos, я, наверное, Вас знаю. Помните фестиваль в 03-04-м в Олимпийском?
    Так вот. Мне в личку многие пишут одно, а на форуме высвечивают другое. Значит, лайф из лайф.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Сами мы не местные, оказались случайно, дом сгорел, допоможите чем можете, прохарчеваться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    -Кутузов, ти зачєм маскву сжог? - Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Самойловичу, Ви якийсь перестрашений. )

    Такі питання в купи народу виникають. Є адекватне питання - буде адекватна відповідь. Почнеться тролінг - ну що ж, хто з мечем до нас прийде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Джеко, цитируйте источник (джерело).
    - Помогите кто может, мама в больнице, четыре дети на вокзале!

    Вы ж в МАскве столько прожили, що стесняться?
    Я понимаю, когда девчушка в "Кыйвстаре" по-русски не говорит, а Ваш, Джеко, близкий к очень хорошему...
    Яроша на вас нет..
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Давно пора спеціальну гілку зробити.
    Мені лиш цікаво чому я про їхні краї все знаю, а вони про мої нічого. Вчора взагалі якийсь казах приперся, і каже "А какая разніца, рускій я ілі казах", ну дійсно ніякої, шо ті гунни, шо ті.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Акела сказал.
    Вы сегодня потеряли нити управления форумом. У женщин бывает. По традиции продолжаю уважать за ум и попытки быть принципиальной. Ну и за стрыйское происхождение. Слабая игра,

    Un.Known, не в рейтинге, не в номинации...
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Вітре, Ви вже підтримуєте Майдан, так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    шо ті гунни, шо ті.

    Джек, Ты не обижайся, но я тебе плюсану за пост № 12.

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

    Марьянушко! И у Тебя хватило совести спросить?
    Меня на работе коллеги Бандеровцем называют, я в любую свободную минуту он-лайн новости смотрю.

    Я категорически против насилия, кровопролития, войны, ненависти, злобы.

    Для читателей форума поясню, мы знакомы лично, потому Ты, Марьяна, сможешь где угодно подтвердить, что я убеждений не меняю.
    А потому, слава Украине!
    Слава России!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А отому малоросліку має? Його місце теж на цвинтар. Мюнхена. І Стецька заодно... А Шевченка в Канів, а Франка до Львова, а Косач у Київ, а Хмельницького в Суботів...
    Вважають вони...
     
  17. Alina Mos

    Alina Mos Member

    Стільки відповідей та запитань, дуже всім дякую. Особливо Un.Known, Ваша відповідь була саме тим поясненням, яке я хотіла почути.

    Щодо запитань. По перше, я не троль. кому цікаво - ось моя сторінка у facebook - Alina Bcl, заходьте, дивіться.

    По-друге, чому така ненависть через те, що я мешкаю у москві? Я заміж вийшла за чоловіка з Москви, тому і переїхала. дякую за комплімент щодо моєї української, я добре навчалась у школі і в університеті. Добре розмовляю також німецькою. Англійска теж непогана.

    Dzeko, ми майже нічого не знаємо про "вашу" країну (це ж треба, я її своєю вважала), бо російські ЗМІ брешуть щодня та брешуть так, що згодом вже стає неможливим відрізнити правду від брехні. Я ще якось намагаюсь зрозуміти що є що, а більшість вірить тому, що кажуть у зомбоящику.

    Я не вважаю, що Кутузов зробив щось для України, що дало б йому право стояти посеред Львова. Але чому саме зараз? коли є проблеми зі східними та південними областями? до того ж, це ще один привід для Росії, щоб розповісти тут, що "до влади прийшли дикуни, які загрожують безпеці росіян, потрібно негайно вводити війська до Криму".

    Дуже всім дякую, відповідь я отримала, тому тему можна закривати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Alina Mos, а слабо напоследок: Слава Украине! Слава России!
    Бирюлево вздрогнет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alina Mos

    Alina Mos Member

    NorthWind, я Вам не хамила. Вы себя покажете с лучшей стороны, если тоже от этого воздержитесь. А то у меня возникает впечатление, что я на форум бирюлевского быдла зашла, хотя по адресу вроде львовский был, ожидалось, что здесь люди воспитанные. Что ж, жаль.
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Вітер - житель Санкт-Петербурга :)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)