Бродячі пси - проблема Львова...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Jazzmanko, 15 тра 2010.

  1. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    В окремих темах форуму ця проблема побіжно вже згадувалась:

    "Як захиститись від собак?"
    "Питання про собаку"
    Але, гадаю, питання вартує окремої теми. Бо відповідей на поставлені питання так і немає.
    Гицлів - як бачимо, не знайти, тай негуманно ніби-то. Стерилізувати - дорого, теж нема кому тим займатися.
    Влада... - треба якось на неї впливати.

    А взагалі, хто знає - є якась в місті служба, яка мала б тим займатися? Куди писати скарги? Може в когось вже був досвід таких звернень - чи на них взагалі реагують?
    Наскільки дійсно дорогим "задоволенням" є стерилізація?
    Чи зможемо ми заставити владу цю проблему вирішити хоча б частково, особливо враховуючи наближення Євро-2012.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Дещо за темою знайшов сам:)

    Джерело:
    http://www.radiosvoboda.org/content/article/1614712.html

    Отже, принаймні навесні 2009-го щось робилось...
    Кошти збирались. Але чи є якась звітність, як і на що вони витрачались? Чи ведеться така робота сьогодні?
    Якщо судити з форуму на сайті згаданого Західноукраїнського товариства захисту тварин (гілка "Програма регулювання чисельності безпритульних тварин" http://www.animalwelfare.org.ua/phpBB3/viewforum.php?f=17&sid=0968dda1b51308f87fd64f1d1ed229ca), з липня 2009-го інформації про цю роботу немає.

    Думаю, що якби заходи стерилізації, на які витрачаються зібрані таким чином кошти, більш широко висвітлювались, то й люди більш охоче допомагали б коштами...
     
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та ну їх тих собак....Проблема дійсно серйозна.Мене покусали два рази бродячі пси,останній раз довелось пройти усі щеплення від сказу.А воно того треба було.Якби влада дбала....А так пів року мусіла ходити на уколи.Потім довго боялась псів....навіть домашніх,тай рана від такого укусу залишає назавжди слід, у мене була рвана рана,(кавалок м"яса та скотина відкусила,забрали в 8,зашивати не можна такі рани,от і ходила з дренажем)Одним словом у нас бардак,а псів з кожним роком все більше і більше......О!!!!!то проблема.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    справді це серйозна проблема і її треба вирішувати! У Львові все не так трагічно, але я був недавно в Харкові та Запоріжжі - там містом бродять цілі зграї собак.
    Найбільше дивую позиція захисників тварин, звичайно всі ми любимо песиків, шкода їх відстрілювати, але якщо він комусь пів дупи відкусить то вони далі жалітимуть песика чи ні? Якщо вони так переймаються хай беруть собі кілька додому і таким чином вирішать проблему. Перш за все треба чіпувати домашніх тварин, щоб потім можна було знайти власника, який викинув тварину на двір, тварини не винні, що їх викинули з дому, винні господарі
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    навіщо 100-150 гривень за стерилізацію?
    по 20 грн за хвіст і бомжі за тиждень очистять місто...
    А зелені вибачайте, ідіть до дупи!
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Найгуманніше, що можна робити з бродячими тваринами - присипляти їх... Що би хто не казав... А випускати собак щоб дальше кусали, негуманно... Бо гуманно - це те, що більше підходить людині, а не тварині... вбивати з отрутою чи відстрілювати - жорстоко, мораль не дозволяє, а присипляти - нормально... Чіпування звичайно, хороша штука, та тільки ті хто заводить домашню тварину, не думають, що для цього потрібно виділити достатні кошти з домашнього бюджету, і не тільки на харчі... А при сучасній ситуації і для власної сім"ї на якісні харчі часом не вистачає, і багатьом.. А тварин заводять..
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Та хай би вже хоч щось робили!

    До речі, фахівці-ветеринари стверджують, що стерилізація позитивно впливає на характер собаки (зменшує агресивність). Думаю, враховуючи певну затратність процедури, доречно було б стерилізувати в першу чергу сук, тому що якраз навколо них формуються ті зграї псів в період "течки", а крім того відомо, що саме суки найчастіше проявляють агресивність як інстинкт захисту потомства.

    Займатись цим, як я зрозумів, у Львові повинно б ЛКП "Лев".
    Знайшов у пресі, що в березні у "Лева" були фінансові проблеми, повязані з заблокованістю його рахунків казначейством, але пізніше, після пікетування казначейтва групою працівників ЛКП "Лев" у супроводі собак з собачого притулку, принаймні частково ті кошти розблокували:
    Ну, якщо б всі 80 тис. пустити на стерилізацію, то можна добрій півтисячі собачок "покращити характер" -
    так що пишемо заявки на адресу:
    м. Львів, вул. Промислова, 56
    Львівське комунальне підприємство "ЛЕВ"
    Телефон:
    (0322)523041
     
    Останнє редагування: 16 тра 2010
    • Подобається Подобається x 2
  8. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Здебільшого агресивність зменшується, але не завжди, гарантій, що стерилізовані бродячі собаки не покусають людину, немає, а тому поради дресирувальників: як захиститись від собак http://atn.kharkov.ua/newsread.php?id=46644
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Ехе-хе... невипадково у теги цієї теми я вставив Євро-2012
    Віднедавна проблемами бездомних тварин в Україні, схоже, "вплотную" перейнялось УЕФА:

    Знав би раніше Колєсніков, яку йому "собачу" посаду впарили - ой, подумав би десять разів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Запросити голодуючих хлопців з Кореї підживити або тиждень корейської кухні провести.
    Великі зграї дійсно зорганізовані і становлять небезпеку для дітей або п'яних.
    Нормальним здоровим людям не треба тих псicок боятися - хай вони вас бояться, тоді не підійдуть.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    А не підкажите де в нас у Львові знаходяться ті магазини спецтехніки?Мала нещодавно прикрий випадок з псами:sad:
     
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    До речі, мене один раз балончик врятував від пса!!! Але де вони продаються, не знаю, мені чоловік купляв. То був Тарен-4, а його, здається, без дозволу не просто купити.
     
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Може в неті попитати...Звичайно краще придбати,ніж так як я потім всі прививки робити і страхи "жувати"
    П.С.Слід в мене від укусу залишився вже назавжи, і зараза на самому видному місці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    В першу чергу... я б казав, стерилізувати сук, які вигодовують на наші голови/дупи то поголів'я...
     
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ого!!!!!!!!!!!!Одним словом всіх......Це вже перейшло всякі межі,пси гонять і вже нікого і нічого не бояться
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    на днях гуляла біля Н. Цуму, а їх там.... уйма. і злі такі, гавкають на всіх підряд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    В неті знайшов сайт фірми, яка такі прилади виробляє.
    http://belton.com.ua/?page_id=10

    Фірма донецька. Пишуть, що прилад можна замовити з кур'єрською доставкою.
    http://belton.com.ua/?page_id=43

    Найближчий до нас дилер - в Ужгороді.
    http://domoteks.com/
     
  18. Fon

    Fon whom how

    тіки шо бігав по стадіоні на щуратах, там біля нього ціле кодло псіх диких кружляло, штук 12-15. і то половина ростом з лабрадора відгодованого. троє відділились від стайки і побіжали мене нюхати. перебив їм нюх парою камінчиків..
    я знаю песі, як і аьф таннер дуже мають чутливий слух.. тобто для них роблять спеціальні свистки. котрі людині не чути, а собака казиться від ультразвуків таких. то може в межах львова во ночам запускати такі канонади? і вже за місяць ні щурів ні собак ве львові не будею тіки домашні коти із сильно виряченими очами.. як вам?

    ---------- Додано в 09:40 ---------- Попередній допис був написаний в 09:38 ----------

    думаю, треба потрохи запрошувати туристів з кореї до львова. і їм смакота і нам меньше клопоту :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Так ви і людей позбудетесь, шановний...
    Ні. Тільки "точковим" застосуванням приладів обмеженої потужності... І зберігати їх в місцях, недоступних для дітей.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)