BRAVIS LCD-1501

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем vova-ZIL-vova, 24 лют 2009.

  1. vova-ZIL-vova

    vova-ZIL-vova Member

    Хочу собі придбати таку модель телевізора http://av.topshops.com.ua/info.php?p_id=143346&model=bravis lcd1501
    Подивився в гуглі, нічого толком знайти не можу про дану фірму і конкретну модель. Хто підскаже, що це за виробник і чи варто брати такий ТВ.
    Дякую.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А кокого кольору?
    Мені, наприклад, сріблясті довподоби...
     
  3. vova-ZIL-vova

    vova-ZIL-vova Member

    щось я Вас не можу зрозуміти...:sad:. Написав модель BRAVIS LCD-1501, давши ссилку, хочу почути відгуки людей, які його мають. А ви що пишете? - Лиш би "поболтать".
     
  4. Olma

    Olma Member

    Краще беріть SONY Bravia - кращих за них нема:good:
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тут?
    На ЛФ?
    Цікаво, скільки (десятків?) форумлян купили цей чудо-девайс, якщо й в продавця відгуків жодних не знайдено...:pardon:
     
  6. vova-ZIL-vova

    vova-ZIL-vova Member

    так, але ціни на соньку зараз просто зашкалюють, а BRAVIS коштує в 2 рази дешевше, продавець в магазині сказав, що така ціна просто із-за того, що нерозкручений бренд. Розумію,що можу "попалитися" - ось і питаю людей, які мали справу з телевізорами фірми "BRAVIS" - "варто чи неварто", "що такого суттєвого має той самий соні, щоб переблачувати 2 рази"

    Наведу зараз декілька аргументів:
    1.Львів велике місто, крім цього тут зареєстровані учасники з інших міст та держав.
    2. BRAVIS появився зараз в багатьох магазинах побутової техніки.
    3. Економічна криза і курс 9,5 за далар.
     
    Останнє редагування модератором: 24 лют 2009
  7. Olma

    Olma Member

    Ну тут ще залежить ЩО Ви на тому телевізорі збираєтесь дивитись. Якщо УТ1 і УТ2 то, без питань, беріть BRAVIS. Але ящо Ви хочете HD-TV (high Definition) або blue-ray - то для цього в СОНІ найкращий "мотор".

    Не спорю - тут багато платите за бренд, але я невідомих брендів не признаю і стараюсь не купувати, якими б "добрими" вони не здавались... ІМХО
     
  8. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Крім Соні є немало Брендів, трошки нижчого класу і більш толерантних по ціні. До речі в Соні здається не самі кращі РК дисплеї.
    Нарахунок Бравісу, сам би напевно не купив собі. Телевізор купуєте не на пів-року, варто присвятити трошки часу та самостійно обійти магазини, подивитись вживу, вигляд - якість зображення. Телевізор може бути супер брендовий, "особисто японці виготовили і привезли в Ельдорадо", а показувати картинку буде гірше за якийсь дешевший. Тож при виборі телевізора раджу всеж таки найбільше "слухати" свої очі. Звичайно тільки не на спецальних рекламних мувіках, які створені щоб показати вам картинку(по якості), яку ви більше на цьому телевізорі не побачите.. (в режимі телевізора)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)