Ботанічний сад

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Ptashechka, 3 чер 2010.

  1. Ptashechka

    Ptashechka Member

    Добридень! Звертаюся до мешканців Львова. Будь ласка, допоможіть взнати графік роботи ботанічного саду від Львівського національного університету імені Івана Франка, що на вулиці Черемшини, 44. А то вони на лист не відповідають :sad: І взагалі, чи можна просто так прийти і відвідати? Чи там дні відвідування лише кілька раз на рік? Буду дуже вдячна за інфу! :give_rose:

    З.І. Модераторам: будь-ласка, будь-ласка, не видаляйте моєї теми!!! Я дуже хочу відвідати ботанічний сад у вашому місті, та його оранжереї!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Думаєте,що мешканці інших міст не в змозі Вам допомогти? Дарма!

     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Ptashechka

    Ptashechka Member

    Provincial , бачу що Вам подякували мешканці. Але втому-то річ, що я не можу з ними зконтактуватися. цю інфу я знайшла, але! Зазвичай в оранжереї не пускають щодня. дуже б не хотілося дарма їхати у львів...
     
  4. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Перепрошую в такому випадку,що відповів на запитання,а не розмістив інформацію про те,про що Вам хотілося б почути))))

    Якщо серйозно-то я би спробував зателефонувати за вказаними номерами,а якщо то не виходить- зателефонувати безпосередньо до університету,наприклад у приймальню(032 260-34-02) або Власевичу Віктору Петровичу (проректору з господарської роботи ( 032 272-68-38).Там точно знають,чи працює ботанічний сад і чи відкритий він для відвідувачів
     
    Останнє редагування: 4 чер 2010
    • Подобається Подобається x 4
  5. Olyshka

    Olyshka Member

    Були там недавно у неділю після церкви. і гуляли там пів дня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. gycylka

    gycylka New Member

    дайте запит 'Перелік заходів,які будуть проводитись в Бот.саду ЛНУ 2013р' .До кінця року в бот.саду на вул.Черемшини залишились виставки:23.06. лікарські водно-болотні рослини, 21.09-плоди та насіння рослин-значення у природі та житті людини.Вхід з 14 до 18.00 .07липня в ботсаді на вул.Кирила та Мефодія ( біля пл.Ів.Франка)виставка ' Квітка інтелігентного ледаря'
     
  7. ольга жура

    ольга жура New Member

    жахливе відношення до відвідувачів ботанічного саду

    сьогодні 29,06.14 року була у ботанічному саді де мене зустрів охоронець на прохідній і сказав що сад не працюе і вхід до нього заборонений ,я його запитала на якій основі він не хоче мене пускати і почав показувати мені ксерокопію незрозумілого наказу без підписа та печатки де було просто вказано про те що неможна лапати рибу і рвати квіти та вигулювати собак ,почав кричати ,ображати поганими словами і виганяв мене чоловіка і сина за ворота ,потім ми зустріли працівницю саду і вона сказала що вхід у неділю безкоштовний ,як це зрозуміти ,стояло повно людей біля воріт а охоронець нікого не пускав в той час коли на тереторії вже гуляло повно людей які казали що заплатили за вхід ,прошу приняти міри бо інакше корупцію ми ніколи не переможимо !!колишні відвідувачі вашого саду де більше ніколи у вас не будемо !!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)