Бородавка на руці...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Mariwelka, 30 жов 2013.

  1. Mariwelka

    Mariwelka Member

    Люди підкажіть чи можливо від неї позбавитись не йдучи до лікарі?! Там мабуть будуть вижигати якось, залишиться шрам чи ні...?
    В мене на руці, між пальцями, вже мубать1,5 роки вона є...спочатку мазала "чистотелом", молитви читала, водичкою поливала, ґудзики в'язала :mocking: наче б-то стала менше, я про неї забула, а потім дивлюсь...знов вона...що мені з нею робити, щоб вона назавжди відпала... :dntknw:
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Сходіть до дерматолога, видалять рідким азотом.
    Сучасні ж люди...а
    :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Fon

    Fon whom how

    знаю єдиний вихід - читотіл
    і як профілактику - не брати до рук жаб
    це якийсь там вірус. можна в аптеці щось купити, але навряд чи допоможе.
    я не знаю чим допомогти, а написав, бо мені скучно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    продовжуйте чистотіл, багато кому допомагає
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :nea:Мені не помогло. Чистотілом - то дуже довго і марудно насправді. В мене було на двох пальцях, то помогло лише видалення рідким азотом. Кілька хвилин потерпіти, потім кілька днів пообробляти ранку відповідно до рекомендацій лікаря - і я вже майже 15 років не маю проблем із бородавками. Підіть в клініку, не займайтеся самолікуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Розкажу і свій досвід. Навіть два.
    1. Колись давно на пальці великому була бородавка. Заважала шо капєц.
    Хтось сказав зробити таке: Взяти яблуко, надкусити його, відкушеною частинкою потерти бородавку, притулити це все назад і закопати яблуко під скапом (місце в яке капає вода із дахвки).
    Ну я взяв та й зробив. І на диво за деякий час бородавка пропала. Коли був студентом то розказав то одногрупнику ( в нього також була на руці). В нього теж це допомогло.
    Пояснення того я не маю, єдине що колись читав що бородавки бояться кислого середовища, може то яблучний сік так діє.
    2. Кілька років тому була бородаква на шиї. Купив в аптеці Дуофілм (назва приблизна, міг і помилитись), кілька днів підряд змастив бородавку і вона випалилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Теж мала таку проблему.... і чистотілом мастила і "Суперчистотілом" виводила (не купуйте тої гадості, в мене від неї шрами дотепер)... в результаті в мене вискочила чергова бородавка на пальці і в неї попала інфекція.. виглядало воно жахливо, вона була чорного кольору і дуже боліла... видалила всю ту біду рідким азотом, боляче і неприємно, але діє.
    Крім того мені лікарка прописала біо-добавки з Зеленої аптеки, які зміцнюють імунітет, бо бородавки - то вірус, і треба ще й з середини з ним поборотися
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Попісяти на ню пару разів і ю...
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись вивів яблуком...Надкусуєш яблуко і мажеш, от і весь рецепт...

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    От блін...а я не закопував яблука а бородавка пропала о_О Видно самонавіювання :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lankoma

    Lankoma New Member

    А що бородавки з'являються лише в тих, хто в руки жаб бере? Я ніколи до жаб і близько не наближалася, а бородавки у мене все одно були..

    Ого скільки способів ви перепробували і що навіть трішки не допомогло? Хоча свого часу і мені чистотіл не допоміг, хоча кілька разів їм мастила свої бородавки. Але позбавилася від них лише за допомогою вартнер кріо. Тепер руки чисті, нічого не немає.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Моєму Мартінові не допомогло.

    А от гомеопатія за два місяці позбавила того, що лікарі два роки лікували.
     
  12. Lukavka

    Lukavka New Member

    Вірус папіломи людини.
    А чистотіл - не єдиний віхід, хоча і він допомогає. У мене багато разів з"являлись на руці бородавки. Мама, коли я ще до школи ходила, виводила саме чистотілом. А тут навесні знову з"явилась на тій самій лівій руці бородавка, пішла я до аптеки і мені там порадили вартнер кріо спробувати. Хоч і дорожче чистотіла, але виводить бородавки напевне і швидче. Купила, спробувала і справді - через 10 днів зникла безслідно, і не треба щодня ним мазати.
     
  13. Mariwelka

    Mariwelka Member

    :haha: ну чого, пам'ятаю і в дитинстві так робили, от вирішила повторити досвід :pardon:
    А лікар мабуть одразу її зріже.....хотілось би обійтись безболісно.

    Ну дякую хоч за увагу, жаб я не беру в руки. А чистотіл є різний, кажуть, що ним добряче можна попалити шкіру.

    В яку клініку ви ходили? Це боляче?

    Про яблуко, це по типу моїх гудзиків ;)
    А цей препарат боляче видаляє їх, я так зрозуміла, що він їх припалює....Більше не з'являлась?

    Душе шкода, що у вас так сталось. Я доречі теж пару раз читала, що з чистотілом треба бути дуже обережним. Дякую, що поділились досвідом.

    А це велика сила!!!!

    ---------- Додано в 19:03 ---------- Попередній допис був написаний в 18:58 ----------

    А це що за звір? Де його роблять?
    Бородавки швидко сходять?

    дякую, буду дізнаватись більше за гомеопатію.

    Наскільки дорожче? І як це діє...я думала це якийсь метод з лікарні, а ви кажете, що дома....
    Скільки у вас уже не з'являлась бородавка?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ходила в державну косметологічну клініку на проспекті Чорновола 1. Чи боляче - ну я й більші болі терпіла:) То таке, що витримати можна:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Olenall

    Olenall миється в бані

    там розповідь про яблуко була, моя мама теж таке розповідала
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    насыпать на новообразование горстку пороха и - поднести спичку .... минусы - ожег, плюсы - нету новообразоания и отпадает желание заниматься самолечением ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lankoma

    Lankoma New Member

    Ну вартнер кріо, це такий пристрій для домашнього видалення бородавок, хоча його можуть і в лікарнях теж використовувати. Продається в аптеці, коштує не дорого і головне, нікуди бігати не потрібно. Якщо бородавка стара дуже, то потрібно декілька процедур провести, хоча я з першого разу від них позбавилася.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я вивів йодом.
     
  19. Lukavka

    Lukavka New Member

    Да, значно дорожче, я точно вже точно не пам"ятаю, але трохи більше за 100 грн. віддавала за вартнер кріо. В тому-то і справа, що вдома можно за його допомогою ефективно вивести бородавки. Там до набору входить спеціальний аплікатор і пляшечка з хладогентом, перед використанням достатньо буде уважно прочитати інструкцію і згідно неї все зробити. Нычого складного немає там. Казали мені, що так видаляють боролавки і в деяких лікарнях.
     
  20. Olenall

    Olenall миється в бані

    про жаб розповідають, але сучасні люди де з ними мають контакт? Але це кажуть від брудних рук, треба дуже добре та часто мити. А ще підказали такий рецепт: натирати крейдою - дешево, та дієво. А щоб бути захищеним від неприємностей, спокійніше коли маєш страховку, наприклад Випадок Турбота
     
а де твій аватар? :)