Бойкот російських товарів! Жодної копійки окупантам!

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Locke, 2 бер 2014.

  1. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Список російських товарів, які продаються в наших магазинах і перелік українських, які легко замінити українськими, які легко знайти там же.

    Не купуй товарів країни-агресора! Заміни їх на українські.
    Нехай наші гроші піднімають економіку України, а не ідуть до путіна!


    Гід по заміні російських брендів українськими
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лок, золоті слова!!!!!!!!!!

    А банки?
    Хто має рахунки в рос. банках?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    сьогодні моя мати, яка народилася у сонячному 1950 році в мальовничій деревні Казань Ертильського району Кіровської області та яка приїхала у проросійський Миколаїв у 83 році і досі через відсутності практики коверкає мову, в магазі Таврія -В, не розуміючи що я дивлюсь - взяла макарони - подивилась на цінник "вир. рос." казала "пошли на хрен" кинула та взяла якусь нашу "селяночку" ....

    дорогий Володимир Пу - дякуємо тобі за солідарність українського народу, і гори в пеклі падло ...
     
    • Подобається Подобається x 32
  4. Rentari

    Rentari руде дурко

    у мене трагедія. Я дуже люблю каву й так вийшло? що натрапила у нас,у харкові, у супермаркеті на (картинка під спойлером)
    купляла десь 3 тижні тому. Мені ця кава дуже прийшлася до смаку й, звісно, дуже швидко закінчилася...І ось вже тиждень я не можу її знайти на полицях. (з того що є у нас у звичайних магазинах - це краще, що доводилось пити). Сумно дуже-дуже...
    Ну не поганці, га? Тільки почалась ця тошнотворна тріскотня з тим триклятим леніним і все -- не можу знайти те що мені сподобалось. Гади.
    Може порадите щось подібне ( а може й смачніше), що можна знайти скрізь, будь ласка?
     
  5. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    У нас тільки газ - а від нього нікуду не дінешся...

    Ну ладно, дров навесну як завжди так і накупимо, рахунок поменьше стане.
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Чехи підтримують

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    это далеко не полный список. а на товары типа Доместоса-Персила-Ариеля - надо штрихкоды смотреть, они у нас тоже производятся.
    а каву я вже давно німецьку абл італійську купую. зи львивською у нас відносини не склалися)))
     
  8. Seagull

    Seagull New Member

    Панове, може не будемо втрачати здоровий глузд?!
    Ну не купуватиме ви російськи товари... а що далі?
    Моя подруга з Севастополя планувала на травневі свята поїхати в Польщу і далі у Чехію. Зараз дивлячись на це все, вона змінила маршрут і здала квітки. Вона дійсно злякалася, що у Львові "там поубивают всех нафиг".
    Але до цієї інформаційної війни вона дуже хотіла познайомитися зі Львовом.
    В мене питання: навіщо це все? Ми ж цівілізовані люди....
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    менше б слухала казки про бандерівців, то може б і побачила світ...
    а так як нема свого розуму то вважай каліка....
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Seagull

    Seagull New Member

    світ-то вона побаче... аеропортів у нас багато... та й не в перше...
    але я про інше... покі запад буде вважати, что на сході і півдні "вороги та нерозумні", поки південь буде вважати, что на западі "радикалы, сепаратисти и беспредельщики, которые оскверняют памятники и убивают несогласных", ми можемо догратись до поганих наслідків
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    До чого тут це? Ми не хочемо агресії іншої держави - ні проти західняків, ні проти східняків, ні проти кримчан, ні проти росіяськомовних, ні проти тих, хто суржиком балакає...
    Бойкот - це спосіб тиску на агресора.
    Приєднуйтеся, давайте разом зупинимо війну.
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Rentari

    Rentari руде дурко

    можете порадити, що саме? з blaser-cafe в мене якось не зклалося, зовсім, бо сьорбати розчинну нескафешну бурду вже не можу (а мій МЧ за звичай купує перше, що під руку потрапило)
     
  14. Seagull

    Seagull New Member

    Авжеж! Цілком згодна!
    Але... я перепрошую... чи Ви бачили фото з того ж Севастополя? Чи Ви бачили фото з Криму? ніхто не виявляє агресії, люди живуть своїм звичайним життям... Більш того... люди відчувають захист від них і дуже раді... І ніхто не хоче війни!

    Може картина трошки інша?
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    кратина зовсім інша.... по нашій державі вже топчеться чобіт окупанта
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ви бачили як в Москві запакували дЄда за плакат "Миру Мир" ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    У мене двоюрідні сестри в Криму, я постійно з ними спілкуюся.
    Цитата:
    "У нас все спокойно, непонятки только там, где есть российские войска".
    Не треба мене дурити.
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    За цей ТИМЧАСОВИЙ спокій дякуйте нашим українським військовим які не зважаючи на величезний психічний та фізичний тиск з боку "диких гусей" (найманців ) що стидливо позривали "знакі_атлічія" провокують їх та шантажують життям їх сімей. Вашим "асвабадітелям" ви нафіг не вперлись. Мета цих вилупків зробити там косово 2.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    розчинну беру таку
    [​IMG]
    а мелену або лаваццу або илли
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Те саме мені говорять мої знайомі з Криму.
     
а де твій аватар? :)