Біовульф (2007)

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем Deus igrok, 23 лис 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Додано через 16 хвилин
    Це повністю 3D-фільм. А простіше кажуче - мультик.
    Хм, описувати важко.
    Починається все з залу короля Хротгара. Всі присутні на бенкети пячуть, лапають дівок, випорожняються в канаві - при цьому обговорюючи християнство. На екрані зявляється сам король - хмільний і хтивий. Туніка з нього падає і всім показують королівську дупу на весь екран.Виголошується маленька промова - і оргія продовжується далі.
    Тим часом ... в печері ... вхід в яку нагадує жіночу ееее.... той-во саме... мучається чудовисько. Якогось біса, звуки з зали переносять в його помешкання і резонують в повітрі. Далі оператор детально показав , як потвора роздирає собі шкіру на голові. ... Коротко кажучи, чудовисько мчиться в покої короля і починає всіх кромсати ... тут теж треба відзначити роботу програмерів ... глядачу детально показують ці сцени.
    Пропускаєм лірику..
    Король обіцяє половину скрині, тому хто здолає потвору.
    На сцені зявляється герой - БЕовульф. Яким макаром, на український він став БІофульфом я не збагну.
    Він приїжає. Знову оргія. Кінець оргії. Він скидає з себе одяг і наказує солдатам співати. Солдати співаюсь пісень про шльондр. Знову екшен. Чудовисько, покромсані солдати і голий герой вовтузяться. Герою вдається стрибнути потворі на спину, пробити кулалокм мембрану вуха, знову таки тре відзначити детальну роботу аніматорів, відірвати лапу і тим самим прогнати її з королівства. Знову оргія...
    На ранок усі солдати в залі мертві, то мати троля - помстилася. Наш герой вирушає на пошуки матері потвори, щоб знищити її. Але замість цього - він з нею ...еее ... і тут теж оргія.
    Посля ...еее ... стосунків з монстром , наш герой стає безсмертним, а старий король викидається з балкона. "Король умер. Да здраствует король." Знову оргія ..навіть багато... таки тут аніматори вирішили зекономити людино-годин.
    Наш герой вже у старості. Він розуміє, що бути безсмертним то нудно. І тут бац, на село нападає дракон. Далі відбувається битва за всі законами гамериканський бойовиків. У фінальному епізоді, герой відрубує собі руку, іншою рукою позбавляє серця величезного ящура. Все. Кінець. Припускається, що далі теж була оргія.

    Ну воно ніби, анімація гарна. І сюжетна є. Але якесь воно ... ніби 2 години свого життя злив в каналізацію.
    Моя оцінка 3.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Біовульф (2007)

    ніби правильно "беовульф" -- казковий герой в німечині...
    вже був такий фільм з крістофом ламбертом...
     
  3. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Біовульф (2007)

    Бачив це фільм , фільм мені не дуже сподобався !!
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Біовульф (2007)

    можна поцікавитися -- чому?...
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Біовульф (2007)

    Мені цікаво який ж буде фільм... Мені він виглядає занадто компютеризований, хоча це не мусить бути йому мінуспм.
    Читала саму книжку. Трохи тяжка але цікава міфологія.
     
  6. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Біовульф (2007)

    багато спецух і розповідають лише про Беовульфа
     
  7. KruNdiK

    KruNdiK New Member

    Відповідь: Біовульф (2007)

    Фільм жахливий не раджу дивитися, Мені абсолютно не сподобався
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)