Білорусь

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Маючи 3-4 дні на Білорусь, куди поїхати, які місця відвідати, що подивитися, де жити, що їсти, щоб максимально пізнати для себе країну?

    Які нюанси чекають на кордоні? Які документи потрібні для перетину? Кудою краще їхати з наших країв?

    Що там з цінами на проживання, харчування, бензин? Куди краще не пхатися задля безпеки? Чи є в готелях і ресторанах вайфай? Чи не ображає міліція туристів? Як місцеві сприймають українців?



    sent from my Galaxy SIII
     
  2. ulla

    ulla New Member

    MARTINI, приезжайте в Беларусь без всяких опасений. Вам тут будет комфортно и безопасно. На границе вам нужен украинский паспорт, заполните декларацию (маленькую бумажку). Если вы едете на машине, старайтесь не нарушать правил, тут это не любят ни менты, ни сами белорусы.Вообще, белорусы живут по правилам, это, наверное, у них в крови, но от этого жизнь становится только лучше и проще для всех)) Бензин дешевле, чем на Украине, цены на проживание выше украинских. Питание по разным ценам, но думаю, все равно дороже, чем у вас. Куда поехать? А куда бы вы хотели? Мирский замок, замок в Несвиже - под защитой ЮНЕСКО - красиво, отреставрировано. Брестская крепость, Хатынь - известные всем места, связанные с войной. Гродно - красиво,чисто, но после Львова :nea: не впечатлит.. Минск - приезжайте, хороший чистый город, к сожалению, исторических зданий после войны почти не осталось, но посмотреть город можно. Про вай-фай в гостиницах не знаю - дома живу, но наверное, есть. А местные украинцев, русских и даже, пардон, чурок воспринимают очень нормально - никакого гонения, все спокойно и доброжелательно (если, конечно, не нарываться)
     
    Останнє редагування: 1 чер 2013
    • Подобається Подобається x 6
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В Минске стоит посмотреть Тро́ицкое предместье, питание в частных заведениях дорого, зайчики лучше купить в Украине
     
  4. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Під Мінськом живе бабусин брат, у Волковиську та Гродно дідові сестри , племінники та їхні діти.
    Ніхто нічого поганого про тамтешне життя не казав. А от нашому дуже дивувались коли приїжджали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Маю у Ворді чи десь збережено автомобільний маршрут по Білорусі. Якщо є потреба - скину.
    Сам ще не їздив. Ніяк не зберусь.
    Зрештою, пошукаю потім, викладу сюди. Бачу, що у нас є гості з Білорусі, може щось підкажуть, порекомендують.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    як же таке може бути,може вони не знають що СИРСРИ розвалився
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Може й справді не знають?о_О:mocking:

    Є в мене подруга у Бресті, кожного року на море сюди приїздить, вчителька історії....дивується як ми так живемо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Це залежно з ким порівнювати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Если Вам интересно, напишу впечатления о Беларуси. Мне врать смысла нет, что есть, то и скажу.
     
  12. ODIN

    ODIN Well-Known Member

    Поделитесь... интересно.
     
  13. Siabar

    Siabar Active Member

    Жителю Львова багато в Білорусі здасться дивним, якщо не знати нашу трагічну історію. Століттями литвини,
    предки білорусів, відбивалися від московської орди. У деяких війнах гинула половина нашого народу. У 1772 - 1795 Росія захопила нашу землю. Було заборонено писати беларуски, а священикам - навіть говорити рідною мовою, в 1839 році Микола I заборонив уніатську церкву, яка об'єднувалa нашу націю, зберігала нашу мову. Тричі білоруси піднімали повстання
    проти окупантів: 1794, 1830-31 і
    1863-1864 роках, але сили були нерівними. Білоруська Народна Республіка, проголошена в 1918 була розгромлена, але білоруси не здавалися. Приклад тому -Слуцьке повстання 1920 року. Про сталінський геноцид ви самі знаєте, а потім Хрущов почув у Мінську білоруську мову, і наказав: "Кінчайте з
    цим пережитком". Школи у містах - суцільно російськомовні, в Білорусі немає жодного
    білоруськомовної вузу. Національний герб Пагоня і біло-червоно-білий прапор у 1995 замінили видозміненій радянською символікою. Це ви побачите, але щоб зрозуміти причини, треба зазирнути в
    історію.

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:10 ----------

    Жителю Львова багато в Білорусі здасться дивним, якщо не знати нашу трагічну історію. Століттями литвини,
    предки білорусів, відбивалися від московської орди. У деяких війнах гинула половина нашого народу. У 1772 - 1795 Росія захопила нашу землю. Було заборонено писати беларуски, а священикам - навіть говорити рідною мовою, в 1839 році Микола I заборонив уніатську церкву, яка об'єднувалa нашу націю, зберігала нашу мову. Тричі білоруси піднімали повстання
    проти окупантів: 1794, 1830-31 і
    1863-1864 роках, але сили були нерівними. Білоруська Народна Республіка, проголошена в 1918 була розгромлена, але білоруси не здавалися. Приклад тому -Слуцьке повстання 1920 року. Про сталінський геноцид ви самі знаєте, а потім Хрущов почув у Мінську білоруську мову, і наказав: "Кінчайте з
    цим пережитком". Школи у містах - суцільно російськомовні, в Білорусі немає жодного
    білоруськомовного ВНЗ. Національний герб Пагоня і біло-червоно-білий прапор у 1995 замінили видозміненій радянською символікою. Це ви побачите, але щоб зрозуміти причини, треба зазирнути в
    історію.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Не успел. Хотел о позитивном и реально хорошем, что видел.
    Теперь наговорят гадостей без разницы, знают, не знают - кому, обзовут, промолчу. Пан, ОDIN, простите, может потом.
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вы рассказывайте.
    Наговорят - не наговорят, сейчас, потом...какая разница?
    Сделайте это ради тех , кому действительно интересно .
     
  16. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    З якої радості??? о_О
    Розповідайте!
     
  17. Siabar

    Siabar Active Member

    NorthWind! Я вчора випадково дізнався
    про ваш форум, випадково
    Google показав мені цю тему. Я люблю Білорусь і свій народ, і сам готовий дати в лоб тому, хто напише гидоту про Білорусь і білорусів. У 1850-е роки на площах спалили стародавні білоруські книги, в
    2013 біля меморіалу жертвам
    сталінських репресій Курапаты
    росіяни будують розважальний
    комплекс "БульбашЪ-холл", а в моєму Гомелі в цьому році
    перейменували кілька вулиць
    тільки тому, що вони мали
    самобутні білоруські назви. Немає більше в Гомелі Журавинной вулиці. Негарно
    переводилася на російську
    мову - "Клюквенная". Це не видно з вікна авто, проїздом. Але Ви маєте право розповісти про свої враження, навіть якщо вони здадуться однобокими і поверхневими. А якщо Вам сподобалася моя країна, мені взагалі буде приємно!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    А іх не вучылі, што імёны - не перакладаюцца?

    (До речі, Гугл коректно перекладає на Білоруську?)
     
  19. pipie

    pipie Well-Known Member

    А не можна сфотографувати назву вулиці і залишити тут фото?
     
  20. Siabar

    Siabar Active Member

    IgorLvivM, нават у Законе пра геаграфічныя назвы напісана, што яны перакладаюцца шляхам транслітэрацыі. Але Журавінную зрабілі Жураўлінай (ягада стала птушкай, прывычнай расійскаму вуху). Google перакладае добра і на нашу, і на вашу.
    piple, це далекий район новобудов (Гомель по площи більше Парижа), і таблички на перейменуваных вулицях за кілька місяців ще не помінялі.
     
а де твій аватар? :)