Білорусь!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lambda, 3 гру 2016.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо коротко і ясно - фальсифікації, а також обман, не виконання передвиборчих обіцянок - не підтримую.
     
  2. Погоджуюсь! Може і справді там булифальсифікації. Але зберегти те, що було надбано за багато років, це справа справжнього лідера. Адже білоруси то живуть не погано. Якість продукції, медицина, захист прав , усе ж налагоджено. А якщо прийдуть ті, хто організував цей бунт, там же без Европи не обійшлося, то що тоді буде? Буде гірше, однозначно
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    ВАТНО
    За такою логікою, і майдан був непотрібний, і совок не варто було розвалювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Светлана Тихановская

    Світлана Тіхановском оголосила 7 лютого Міжнародним днем солідарності з Білоруссю

    Майже півроку білоруси борються за демократію після сфальсифікованих виборів 9 серпня. Світлана Тіхановском закликає діаспори та всіх, хто підтримує білорусів, 7 лютого проводити акції солідарності з Білоруссю з урахуванням всіх обмежень по COVID. Також політики та відомі люди можуть підтримати кампанію в соцмережах з хештегом #standwithbelarus.


    зі

    О, ще одно свято добавилося :yahoo:
     
    Останнє редагування: 14 січ 2021
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще не наскакались?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ще треба розвалити машинобудування, хім.промисловість і с/г )))
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У зв'язку з останніми подіями, став інгорувати хороші білоруські товари, давно не купував і при таких обставинах не збираюсь - білоруську згущонку, масло чи шоколад.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Смішно Смішно x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бацька хоче за стіл на рівних

    Лукашенко про врегулювання в Україні: не може бути переговорів без участі Білорусі

    "Я хочу просто вперше вам позначити на сьогоднішній день нашу позицію, яку доведено до міністра закордонних справ і доручено МЗС її реалізувати. Не може бути переговорів без участі Білорусі. Якщо ви нас ув'язали в це, насамперед західні країни, там, на цих переговорах , звичайно, має прозвучати позиція Білорусі", - заявив глава держави.

    "Ми виходимо не з того, що нас в один кошик занурили з Росією. Ні. Ми виходимо з того, що ця війна - за парканом нашої країни. І вона серйозно впливає на ситуацію в Білорусі. Тому жодних сепаратних за спиною Білорусі домовленостей бути "Не може, - підкреслив білоруський лідер. - І я абсолютно переконаний і знаю, що Росія таку позицію розуміє. І в цьому нічого поганого немає. Але це суперечитиме задуму Заходу. Але це не означає, що ми повинні танцювати під дудку Заходу".

    "Тому щастя треба шукати у себе. Як я давно говорю, три слов'янські народи повинні нарешті, усвідомивши те, що відбувається у світі у глобальному плані, сісти за стіл і домовитися. Домовитися на рівних", - резюмував Президент Білорусі

    https://www.belta.by/president/view...regovorov-bez-uchastija-belarusi-494754-2022/
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    от же ж гидкий тарган. Ще й на українській біді не наживався...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І вони вступили у війну на стороні агресора, надаючи свою територію, як плацдарм для наступу, свої аеродроми для взльотів військових літаків чи запуску ракет по Україні. Нічого Лукашенко у цих переговорах би не вирішував, це ж "Союзнає государство", де командує кремль. І які 3 слов'янські народи, майже всі слов'янські народи во вражеском НАТЕ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Якщо кацапи - це слов'янський нарід, то я тоді ефіоп. які вони в 3,14зду слов'яни?
    В моєму розумінні, якщо ти дійсно слов'янин, то, як мінімум, ти не повинен казати білорусу чи українцю: "гаварітє са мной па-русскі, а то я вас ні панімаю". А кацапи кажуть саме так і українцям, і білорусам, оскільки ніц не розуміють ні в одній мові, ні в іншій, в чому я особисто нещодавно переконався, коли ми з білорусами тролили кацапів у вайбері в групі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А це третя армія світу. Дуже заряджена та енергійна
    Аронець Live
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а Ви хочете під Польщу?
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нащо мені? Краще просто хороші сусіди.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Почему? Они же в союзном государстве с Россией давно.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)