Бігова доріжка

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем comanche, 18 тра 2010.

  1. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Отаке у мене з'явилось бажання, взяти собі Бігову доріжку, оскільки на останній консультації в лікаря мені сказали розвивати серце... бо буду мати проблеми :sad:
    Через свою роботу не маю змоги бігати що ранку, тому потрібна доріжка.
    Хто мав справу купівлі такої захцянки через інет магазин або в наших спорт магазинах. В принципі мабуть краще таки через інет магазин, там більший вибір і ціни менші.

    хочу електричну до 6000 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. night

    night Well-Known Member

    А на якому поверсі ви живете? це важливо. бо сусіди знизу будуть чути ваше тренування. Інший нюанс..Пробіжка на повітрі корисніша за пробіжку в приміщенні.Зверніть увагу також на допустиму вагу на доріжці. Часто в дешевих моделях летять моторчики особливо коли людина важка і прийдеться її ремонтувати. Хоч і по гарантії але все одно не приємно.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Так, сусіди будуть чути. :)
    Доріжка корисніше вулиці в тому плані, що вона не залежить від погоди. У дощ або сніг по вулиці багато не побігаєш.
    Ще доріжка показує, скільки пробіг і скільки калорій спалено. На ній можна задавати певну швидкість. А на вулиці - трохи втомився - біжиш повільніше. Хоча для серця, напевно, краще і на вулиці.
    Вибираючи доріжку, головне - найдешевшу не брати. Ламаються.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    ці всі параметри я зауважив :)
    живу на першому поверсі... як щурі почнуть скаржитись то доведеться звертатись у відділок правопорядку....
    В принципі знайшов http://sportolimp.net.ua/goods.php?id=1092
    зара в неті шукаю відгуки :)
    Бігова доріжка зручніше, тому що бігати можна рівно тоді коли з'являється бажання і не важливо що там на дворі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Саме так. Бігати на вулиці регулярно можна, фактично, тільки навесні (квітень-травень) і ранньої осені, поки немає дощів. Взимку - можна отримати запалення легенів, а влітку - дуже жарко, можна бігати хіба що в 5 ранку (я колись так практикувала - це злобно) або дуже пізно ввечері (але по темряві не дуже побігаєш).

    Я взагалі люблю бігати, колись займалася легкою атлетикою. :)
    Зараз намагаюся ввечері бігати на вулиці, якщо немає дощу, а на літо зазвичай беру абонемент в тренажерний зал і бігаю там на біговій доріжці. У залі з кондиціонером бігати влітку - саме воно. :)

    Але вдома бігова доріжка - це теж гарна справа. У моєї подруги є, вона часто на ній бігає, і я іноді у неї бігаю. Сама б купила доріжку, тільки поставити її ніде - місця багато займає :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дайте ше он хай хлопчина побігає, вам шкода?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    :)))
    Та не шкода, але доріжка ж в Києві стоїть, а не у Львові :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. silversolo

    silversolo New Member

    Якщо важливі безшумні тренування, чом би не звернути увагу на орбIтрек.
    Вони до речі дешевшI за ціною.
     
  10. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    звернув... замовив... :)
     
  11. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Але не такі ефективні.
     
  12. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    Через месяц занятий любая беговая дорожка превращается в прекрасную вешалку для одежды. Если нет мотивации бегать на воздухе, дорожка, увы, не поможет. В инете множество предложений от желающих очистить квартиру от почти неюзанных дорог за полцены.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Нашо Вам та доріжка. Не можете, чи не хочете бігати на вулиці, то намагайтесь більше ходити іноді виконуючи ритмічне дихання під час ходьби. На біговій доріжці лікувально-оздоровчий ефект в кілька раз слабший. Там Ви лише підніматимете і переставлятимете ноги, а тут ще й зусилля для поштовху прикладатимите, що важливо для м"язів ніг, сухожиль та зв"язок, плюс свіже повітря та приємні враження від прогулки. Якщо це пересічена місцевість, то будуть і підйоми і спуски, що немаловажно для тренування серцево-судинної системи. Гроші, які Ви зекономите на покупці та ремонті краще потратьте на овочі та фрукти.
    Не забувайте, що для бігу є теж багато протипоказань, що не можна сказати про ходьбу. Вона дає повільніший позитивний результат на відміну від бігу, зате більш стабільний і надійний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Відносно літа неправда, що дуже жарко. Вірніше в 10ранку дійсно вже жарко, але якщо бігати в 7-8год., то норма. Я бігаю з 6.50год. Зимою дійсно важче бігати, але тільки через те що можна обвітрити собі лице, тобто при бігу ви вдихаєте(носом - це важливо!), а видихаєте ротом, от від видиху повітря якби огоргає лице(біжите ж вперед) і таким чином обморожує. В будь-якому випадку, бігати більш-менш прийнятно до -10С вище вже важко. Якщо вдихати носом і звичайно не розстібати куртку(бо душно), то запалення отримати напевно нереально, принаймі в мене не вийшло :)

    Ще один момент, якщо серце слабе, то краще бігати ввечері. Зранку після того як проснувся, перед пробіжкою рекомендують походити до 30хв., щоб всі органи "проснулись" і кров зарухалась більш інтенсивно, інакше велике навантаження на серце йде. З другого боку, зранку повітря чистіше, за ніч вся пилюка осіла і всякі гази повивітрювались, бо ж машин їздить менше вночі та підприємства не працюють.
     
  15. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Во Львові, звісно ж, можна бігати - у вас не було такої жари, як у нас цим літом у Києві :)

    Ні, якщо є бажання, можна бігати і в жару вранці або ввечері, не заперечую.
     
  16. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Хто вам таке сказав?
    В дощ, наоборок крутіше бігати!
    А бігова доріжка то так, краще 10 хв навкруги будинку!

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    Здається мені, що насом завжди дихати треба коли бігаєш, чи нє?
     
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Щоб потім мати запалення легенів? о_О
    Хмм, не розумію я того кайфу бігати по бавнюці та калюжам...:dntknw:
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тезка,аво...:sorry:

     
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    та не буде ніякого запалення, бігав регулярно і нічого, не здох!
    Ну кожному своє
     
  20. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    бігав не одне літо... не потянув =) не сподобалось ми... опробував і ліси, і стадіони....
    взяв собі орбітрек... реджектнув теорію про рогатий місяць обвішаний одягом
     
а де твій аватар? :)