Бездротовий інтернет

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 20 лип 2011.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Послугами яких операторів бездротового інтернету ви користуєтеся? В яких умовах (місто, гори, моря, сільська місцевість тощо) і в яких режимах (сайти, пошта, аська, торенти, онлайн-відео)? Скільки вам це коштує? Чи задоволені якістю послуг?

    Який інтернет буде найкраще взяти з собою в подорож?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    GPRS від КС навіть в турківському районі дозволив висіти на форумі і не вимикати графіку. А 3G..?
    З нашим покриттям...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Київстарівський жопорез я теж колись хвалив, але останнім часом геть не задоволений ним. Потрібна альтернатива
     
  4. Adnin

    Adnin Member

    Я тут в сусідньому топіку("інтернет -провайдери Львова") згадував про пригоди з ПіплНетом. Не радив би.
     
  5. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Альтернатива - такий же, але від МТС. 135 грн./міс. за безліміт
     
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Утел,
    60 грн/міс - 5 Гб з швидкістю кажись 256, потім анлім на 64 (з швидкостями можу заганятися)
    Мама ходить вКонтакт, я на пошту і на форум і так деколи книжку скачати. Деколи скайп. Деколи МСТСЦ (але плугає).
    В кінці місяця можу добивати невикористані 5 Гб торентом.

    м.Винники, центр, 2 поверх. Звязок якісний. Вишка дуже близько. Але якшо на вишці шось стаєтсья то треба зразу дзвонити і пояснювати шо ти не верблюд і вмієш компом користуватися і чекати доки в наступний робочий день пофіксають. (але таке траплялося не часто. Разів з 4 за півтори роки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Основний прикол бездротового інету в мобільності. А ютел маючи досить бідне покриття, рятується внутрішнім роумінгом з київстаром. а
     
  8. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Іноді користуюсь CDMA (тариф: по 7 грн абонплати за добу). Реальна швидкість 500-600 Кбіт/сек, пінг 200-300 мс. За покриття нічого сказати не можу, користуюсь лише в місті.
     
  9. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Інтертелекомом хтось з форумчан користується? Які враження про якість покриття поза межами Львова?
    Дякую.
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Навіть у Львові пропадає.
     
  11. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Чим тоді в ближніх селах користуватися? Район Скнилів-Рудно-Холодновідка? CDMA.ua??
    Дякую!
     
  12. alien

    alien Member

    купив сдма швидкість постіно 0.200-0.300 кб , ростроєник капец напевно піду поверну його , але не знаю норм альтернативи
     
  13. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Я вирішив до Інтертелекому під'єднатися. Тариф 3G Турбо з покращеною супер-дупер швидкістю (Rev.B+ до 14.7 Мбiт/с). Може хоч трішки інтернету буде давати! :haha:
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ТАК вони дають, мови нема...
    Але пропадають іноді. Запитував якось у їхнього 3Ж-дилера. А ті й кажуть:
    -2 дні без нету сиділи. буває...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    Народ, хто користується wimax- ом у Львові? Хто знає провайдерів цього стандарту? Провайдерів – перекупщиків типу «соломн тдс» прошу не пропонувати.
    В мене брат в селі має ваймакс 1мбіт лише за 90грн, а ті хапуги з соломону 250 хочуть у ЛЬВОВІ.
    Цікавлять думки людей, які реально цим користувалися чи користуються у ЛЬВОВІ.
     
  16. www

    www Well-Known Member

    Если интернет - Укртелеком(или как там) короче - никакой. Стоит ли для юзеров с таким интернетом делать флеш веб сайты? Не будут они подвисать при загрузке?
     
  17. veronka

    veronka Well-Known Member

    был у меня Пиплнет...:cry: периодически исчезал, дорого, медленно:crazy:жесть
    а альтернативы пока не нашла
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Поки Україна вирішує проблеми рівня 14 століття, нормальні люди спокійно створюють комунізм:

    В США появится бесплатная сеть WiFi для всей страны

    Федеральное правительство США планирует создать бесплатную сеть WiFi, которая позволит также бесплатно совершать телефонные звонки, по всей стране, пишет The Washington Post.
    «Для обычных пользователей интернет, это может полностью заменить услуги операторов сотовой связи. Это будет массово и без ценника, что естественно окажет большое влияние на потребителя», — говорит аналитик Джеффри Сильва, передает «Газета.Ru».
    Как стало известно, новая сеть WiFi, будет в несколько раз мощнее существующей, что позволит увеличить площадь покрытия и преодолять препятствия: холмы, толстые стены.
    Google, Microsoft говорят, что введение бесплатных услуги WiFi вызовет взрыв инноваций, и американцы от этого только выиграют.
    «Освобождение от платы поможет развивать свободный рынок, что позволит развивать технологии будущего и даст множество выгодных предложений потребителям», — заявил председатель правительства Джулиус Генэчовски.
    По данным издания, некоторые компании начали развиваться в этом направлении. Так Google уже предоставляет бесплатный WiFi для района Челси на северо-западе Манхэттена и части Силиконовой долины.
    Тем временем Forbes отмечает, что если этот «экономический взрыв» будет принят, то у традиционных операторов мобильной связи не останется ни шанса на выживание. Ведущие американские операторы AT&T и T-Mobile уже потеряли сотни миллионов долларов после введения таких бесплатных услуг обмена сообщения, как WhatsApp, Pinger и GroupMe.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Маю в смартфоні київстарський інтернет без меж...
    -ціна гривня в день
    -покриття вся Україна
    -швидкість нікудишня, але для новин, пошуку, навігатора, качання книжок чи гуглюплюса вистачає...

    Один дуже неприємний момент це те що складається враження що київстарці тільки і думають як тебе наї***ти. Справа в тому що для безмежного інтернету є своя точка доступу, але якщо не видалити попередню, то час від часу смартфон підключається через звичайний тариф і зжирає всі гроші...Крім того при кожному обновленні Андроїда правильна точка доступу видаляється а прописується попередня (з дорогим тарифом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і ще один нюанс з тим інтернет без меж

    якщо у вас на рахунку закінчилися гроші, то разом з тим закінчується послуга Інтернет без меж. І коли ви рахунок поповнили знову, то послуга при цьому не активізується. Тобто при виході в інтернет київстар з думкою про вас буде дерти з вас 10 грн за мегабайт :) Треба дуже за тим пильнувати, коли після обнулення поповнили рахунок, тут же активізуйте послугу (там якусь смску тре відправити)
     
а де твій аватар? :)