Без кохання немає справжньої поезії

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    Розмова з Рутою Вітер, поеткою, мисткинею, мрійницею Повний текст
     
  2. harmony

    harmony Well-Known Member

    Відповідь: Без кохання немає справжньої поезії

    Фактично це була добра людина . ЇЇ вірші дійсно надихали на добро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Бог подарував мені можливість знати Юлю Пігель (Руту Вітер) особисто...Різниця у віці між нами була 3 роки...Ще змалечку давала мені розумні поради...Це була яскрава особистість, її очі випромінювали завжди ласку, доброту і любов....Вона була неперевершена у всьму - це література, дизайн, художнє мистецтво...Нею захоплювалися всі...Особисто я сприймала Юлю, як ангела....І саме в такій ролі вона покинула цей світ....
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Все більше та більше часу спливає від трагічної загибелі Юлі...страшний випадок, який досі не відомий забрав з життя надзвичайно талановиту дівчину...Дещо давніше був організований вечір памяті Рути Вітер в палаці Потоцьких....Юліні вірші - це щось...щось особливе та незбагненне...а скільки відомих письменників присвятили їй віршів...зал плакав...зараз планується зробити фотовиставку робіт Рути Вітер, адже крім віршів Юля крсиво малювала і професійно займалася фотографією...
    Юля залишиться у серцях всіх хто її знав, був знайомим з її творчісттю - світлим ангелом, саме такою вона була за життя...
    Її могилу на Личакові можна знайти по особливих прикметах:у будь-яку пору року з Юлею її уляблені квіти - жовто-гарячі соняшники....
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)