Баварські Альпи

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Sphynx, 21 жов 2013.

  1. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Хочу і я поділитися мандрівним досвідом!

    Задум був такий - відпустка без лежання на пляжі, активна і повна вражень! і нам це вдалось!

    Маршрут такий - Мюнхен - Зальцбург - Гарміш-Партенкірхен

    Зупинились ми в коліжанки у Мюнхені, там і ночували весь тиждень, але катались по Баварії, особливо в гори нас тягнуло, ну і "для галочки" в Зальцбург заїхали..

    Найцікавішою точкою цієї мандрівки було містечко Гарміш-Партенкірхен, яке лежить просто в Альпах. З Вікіпедії "Гарміш-Партенкірхен (нім. Garmisch-Partenkirchen) — населенний пункт, містечко в Баварії, Німеччина, гірськолижний курорт, місце проведення зимової Олімпіади 1936."

    Так от, особливістю цього міста є те, що від нього іде підйом на найвищу точку Німеччини - гору Цугшпітце (2 962м). Ця гора стала для нас основним дестінейшн))))

    О, яка там краса... це непередати словами... ще й озеро неймовірної чистоти у підніжжі гори...
    DSCN3356.jpg
    DSCN3422.jpg
    DSCN3484.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Ще там є цікаве і неповторне місце в ущелині скали "Партнах-Клям"...

    Атмосфера якась магічна ...

    DSCN3657.jpg
    DSCN3682.jpg
    DSCN3684.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікаво, яка температура води?
     
  4. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Температура повітря тоді була в районі 12 градусів... тому думаю вода заледве понад нулем... холодно, але красиво
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    просто я бачив на одному фото, що там хтось плавав...
     
  6. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Холодно було в ущелині з рікою, той день взагалі холодний дуже видався. А в озері ми купались кілька днів до того, то водичка була приємна, досить тепла ...
    Ми взяли катамаран і заплили на середину озера, там і попірнали, і краєвид там суперський
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)