автошкола AKA курси водіїв

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем helmut, 5 вер 2007.

  1. helmut

    helmut Member

    Доброго дня,

    Куди піти на курси водіїв?

    не знайшов обговорення схожої теми на форумі тому створюю нову.
     
  2. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    найкраще в ту,що на початку Личаківської....вона не є аж така щоб супер,але вона існує вже сорок років(ще мій батько там вчився)..аргументом є те,що як втратиться посвідчення(загубив,вкрали),то в ДАІ треба виписку/свідоцтво з курсів.А фірми-одноденки трохи поіснували,і пропали..а як треба буде звідти довідку,то точно не найдеться...а так...от мій батько,втративши посвідчення,пішов в ту автошколу,вони підняли архів і все відповідно відновилося...
     
  3. ivansstef

    ivansstef Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    а навіщо на курси ??
    вчіть правила винайміть приватного інструктора
    а права то всеодно купите..
    тільки не купуйте без навчання (навіть особистного).
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    То ж наіщо платити двічі,де логіка?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Я завжди дивувався як ті нещасні початківці на початку личаківської виїжджають з того навчального цетру? :) Там така вузесенька щілина між будинками, ледве авто пролазить :) Я живу там поруч, але на курси ходив на Привокзальній (вул Марка Вовчка), бо записався туди спонтанно, за компанію з друзями
     
  6. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    там є виїзд збоку;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ivansstef

    ivansstef Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    як на мене воно:
    1. вийде трохи дешевше
    2. індивідуальні заняття з ОСОБИСТИМ репетитором всетаки дають Більший відсоток знаннь аніж при навчанні групою.. (якщо студент не тпий зовсім)

    ІМХО.
     
  8. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Хтось може сказати:

    Знаю курси водіїв за 300$. Може, знаєте, де є дешевше.

    І чи взагалі щось РЕАЛЬНО вони дають, чи простіше купити (походу за 200$), а потім самому на власній машині помаленьку навчитись.

    Буду вдячний за хорошу відповідь :)
     
  9. helmut

    helmut Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    1. тут уже говорили що на курсах навчать правил дорожнього руху, можливо краще ніж би це вдалося зробити самому.
    2. Купити простіше, проте 200 буде мало.
    3. Якщо б у мене був автомобіль то я б обрав спосіб другий - вчитися на власній машині
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Люди, не займайтеся дурницями типу самовчителів та комп"ютерних тренажерів.
    Курси - раз. Прослухаєте чи "про-слухаєте" (хлопаючи вухами) - це ваша особиста справа.
    Пощастить з інструктором - навчить їздити; можна взяти додаткові зайняття.
    Так чи інакше здасте (коли група з курсів здає - це легше, ніж самому. Є певні нюанси).

    Захочете - візьмете потім приватного інструктора, який проїде з вами за тими маршрутами, які ви вкажете.

    Я саме так і зробив.

    Мабуть ніхто не захоче "по книжках" навчитися літати на планері або стати електромонтером ?
    А Дорога - це така ж "школа виживання".
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    На авто може і навчитеся їздити без курсів, нема питань. Але правила самостійно вчити не будете, гарантую. По перше - ліньки, завжди думаєш "я й так найрозумніший", а по друге - менш ефективно, читання сухого тексту правил в голові слабо відкладається, а викладач на курсах відразу все пояснює на конкретних прикладах, малює схеми на дошці, картинки показує і тд. Відтак, однозначно треба на курси ходити. Їздити я там за 10 практичних занять майже не навчився, але правила трохи пам"ятаю. Потім поїздив на своїй машинці і готовий водій :)
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Іноді з гумором. Була магнітна дошка - перехрестя, викладач розставляв на ній транспортні засоби.
    Ось червона машинка, ось жовта, ось автобус, ось конячка. А в центрі - товариш Петренко. Його IQ часом дорівнює IQ конячки, але його тре слухатись !

    В Києві є відомий інструктор (на мерсі-190), який навчає виключно жінок. Причому береться вчити й вагітних, і молодих мам. Класний психолог. 100% результат - учениця і дорогу відчуває, і "дитину" на задньому сидінні бачить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    ех, мені б у Львові такого...
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Не може бути, щоби у Львові такого не було !
    Шукайте !
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    я теж думаю, що походити в автошколу як мінімум не зашкодить. навіть "зайвий" раз прослухати правила - і то користь буде! а ще якщо викладач не читатиме, а пояснюватиме - то вигода однозначна. та й інструктор з вами відкатається тих 15 занять (хоч в моєму випадку треба було сильно-сильно наполягати, але без ніяких доплат за це).
    щоправда, не буду приховувати - за самі права платила (як всі з групи), хоч в результаті не було жодної помилки в тестах в ДАІ. водночас - практики я не здавала... мабуть поломка екзаменаційної машини входила в прайс :)
    казали, що купити готові права було би дешевше, ніж сумарно автошкола потягнула (курси, бензин, іспит), але принаймні я маю не лише пластик прав, а і дещо в голові, і якісь навики в руках-ногах. якби я була трохи більше впевнена в адекватності оточуючих водіїв (що вони правила знають для початку) - їхала би по дорозі вже. наразі чекаю весни :) і автомата :haha: але хочу перед тим як сідати в авто - поїздити пару занять з інструктором. є можливість з братом, але то не те!
    може хтось порадить справді хорошого інструктора (якось на курсах ніхто не міг нічого на цю тему сказати), який би спокійно і врівноважено дав би пару занять? чи може дочекатись власної бібіки і самій з нею розбиратись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Я ходив на курси "Електрон" на Квітки-Основ'яненка (поруч з заводом Електрон) в 2006 році літом. Їздив на копєйці. Все разом коштувало 1150 грн (навчання, бензин, екзамени).
    Через рік надумав брати машину і звернувся в ту ж автошколу, щоб поїздити кілька занять з інструктором. Їздив на дев"ятці, інструктор попався хороший, допоміг покращити навички водіння в яких я був невпевнений. 40 грн за заняття, їздив коли в інстуктора була вільна година.
    За кермом почуваю себе впевнено, але ясна річ що досвід водіння прийде з часом.

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. pol

    pol Active Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    може то не просто вузький виїзд, а якраз то і є екзамен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    Школа контраварийного вождения
    ....сотрудники спецподразделений МВД и КГБ стали первыми выпускниками, которых подготовила школа Цыганкова. За 25 лет работы ЦВВМ выпустил порядка 15 000 квалифицированных мастеров и настоящих профессионалов своего дела. Теперь и у вас есть возможность познакомиться с курсом, ранее доступным только сотрудникам спецслужб. Вы изучите и отработаете в безопасных условиях приемы управления автомобилями разных марок в критических ситуациях и на различных покрытиях – сухом и мокром асфальте, льду, в условиях листопада и снежной «каши». Это поможет исключить типичные ошибки, приводящие к потере устойчивости и управляемости автомобиля.
    Год выпуска: 2007
    Страна: Россия
    Жанр: Обучение
    Продолжительность: 50-уроков Скачать
     
  19. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    теорія ніщо!практика все!:tongue:
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: автошкола AKA курси водіїв

    В Києві давно існує школа "Альфа-Щит".
    Офіс на Жилянській, автодром біля авторинку (Чапаєвка). Тільки щось їхній сайт зараз нот фаунд.
     
а де твій аватар? :)