Автомайдан

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Bambook, 13 січ 2014.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    закалатайте автомайдан на сокальщині :)

    galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чесно кажучи я не лідер. ..Але думки такі вже приходили в голову. Тільки про " дорожний" Майдан.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Здається, в неділю - Буськ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет планов заехать к не ходячим инвалидам и довезти их до больницы, до магазина, просто прогуляться в парк?
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви коли останній раз заїзджали?
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Х.з., про що він там пише (стоїть в мене в ігнорі), якщо правильно зрозумів - чергові "цінні вказівки", як жити і що робити. :facepalm:

    І фіг то допоможе, що я зараз напишу.
    Але і я, і багато людей зі мною, людей активних, яким не байдуже майбутнє - регулярно їздимо і по сиротинцях, і по інвалідах. Комп'ютери, одяг, продукти, будівельні матеріали, спілкування з дітьми...
    Одним словом, раджу і всім - перестати реагувати на ці випорски жовчі психічно нестабільних заздрісників з комплексами меншовартості, а робити те, що радить сумління та громадянська позиція.

    Це ж не тепер сказано і не нами: собака гавкає, караван іде.
    Так воно буде завжди. Просто менше уваги цій собачій брехні.
     
    Останнє редагування: 18 січ 2014
    • Подобається Подобається x 12
  7. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  8. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    Ця Харківська організація "Оплот" проросійська, бійцівський клуб, бої без правил. Є свій сайт і інформагентство, можете погуглити. Там зазначена адреса Пл. 1 Травня, 2, це біля іподрому, або на його ж території. Рук. - Жилін Євгеній. :russian_ru:
     
  9. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    я в курсе:)
    В настоящее время Жилин занимается обналичкой денег и числится так называемой харьковской «площадкой». Проще говоря, постоянно помогает мэру Харькова Геннадию Кернесу доставлять положенную долю Януковичу и его Семье. Банда Чепиля активно скупает огнестрельное оружие, в том числе и на «черном» рынке, а «Холодильник» курирует деятельность ОПГ «Тамбовские» в присвоении лакомых бизнес-кусков. Поскольку совладелец «Омега-Автопоставка» Юрий Дудырев был также знаком с криминальным авторитетом «Бородой», и на протяжении примерно десяти лет занимал регулярно у него крупные суммы наличных денег, то рано или поздно «за базар» пришлось отвечать. Собственникам «Омеги» насчитали космические проценты по долгу, предложив компаньонам рассчитаться прибыльным бизнесом. Дудырев озвучил предложение Бисаге, на что тот послал оптом все ОПГ вместе с Клименко на три известные буквы. Когда стало ясно, что денег от «Омеги» не будет, то и раздался роковой выстрел в ресторане «Охотный двор».

    печально что бандиты спекулируют на чьей-то памяти.
    интересно знают ли сами ветераны что их именем прикрываются уголовники?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    Я бачу, що влада і всі, хто при ній, прораховують чьотко свій електорат. Звісно, ветерани в інеті не лазять. А бачили, що в метро зараз в поїздах галерея фоток афганців? То ж Гепа "посилає меседж" до афганців, щоби підлеститись до людей, які і на майдан можуть вийти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  12. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  13. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  14. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Здається, я сьогодні бачила автомайдан. На київській трасі, перед постом ДАЇ в районі с. Запитів. Супер видовище! Приєдналися б, але чоловік хворий, насилу сидів за кермом з температурою.((
     
  15. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Так, то були ми.
    Як і планували, зібрались на стоянці... Епіцентру. Організувались, розказали Епіцентру, що ми думаємо про їх власників - ригів і поїхали в Буськ. До голови обласних ригів Грещука Ігоря Станіславовича.
    В п'ятницю, на першій поїздці, нас виїхало 13 машин. Повернулось до точки збору - 18.
    Сьогодні з Епіцентру виїхало рівно 30 машин. В Буськ, "щедрувати" до хати рига приїхало вже понад 40 машин! Точніше сказати не можу. Три найближчі вулиці були вщент забиті автівками з прапорами, значна частина яких зі Львова з нами не виїжджала.
    Був ЗІК, було Буське радіо, була маса фотографів та операторів. Думаю, фото та відео будуть десь в неті.

    Найближчі плани.
    • Організаційна зустріч. Без поїздок. Завтра. Оскільки, все було краще і організованіше ніж першого разу, але таки ще не так, як мало б бути.
    • Про День Злуки - ще нічого не знаю.
    • В четвер - у Франківський суд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Андрій Дребот Леся Леськів
    Львів РЕПОСТ!!!!!!!!!!

    У Львові на Галицькому перехресті сутичка з міліцією. Не випускають автобуси на Київ Починається бійка. Потрібні журналісти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    АвтоМайдан Львів. #АМЛьвів
    Увага! Вже є перелік точок блокування військових частин та дороги цієї ночі. Вже сформована нічна варта на перших декілька годин, але в будь яку хвилину потрібна Ваша допомога, людський ресурс. Навіть якщо у Вас немає машини, але Ви проживаєте поруч - можете бути нашим інформатором! Повідомляйте нас про будь які події на вказаних точках - ми будемо реагувати. Якщо Ви маєте змогу цієї ночі замінити когось з переліку -дзвоніть сюди - 063-207-65-53, 063-58-81-525

    Точки у Львові:

    вул. Наукова - 2 точки блокади
    вул. Стрийська - 2 точки блокади
    вул. Рубчака - 2 точки блокади
    вул. Тролейбусна - 1 точка блокади
    вул. Трускавецька - 1 точка блокади

    Точки за Львовом:

    Винники - біля КП ДАІ
    Гамаліївка - запрвка ОККО
    Галицьке перехрестя - синя заправка УкрПатроль
    Зашків - перед переїздом
    Буськ - траса на виїзді з міста

    Контактна особа - 063-207-65-53
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    За цим номером - можна долучитись до графіку.
     
  19. morze

    morze Well-Known Member

    совість у них вища ніж авто!
     
  20. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Дякую, Ромко! Sofiya Fedyna
    Львів'яни, 27 січня відбудеться суд над Автомайданівцями, яких звинувачують у невиконанні зупинки на вимогу працівника міліції 29 грудня 2013 року, коли колона автомобілів Автомайдану рухалася до Межигір’я. Активістам загрожує позбавлення водійських прав. Суди відбудуться у Личаківському райсуду за адресою: м. Львів, вул.. Б. Лепкого, 16 9:30 – суд над Чижмар Ганною 14:00 – суд над Ротчевичем Тарасом. МАЄМО ТАМ БУТИ І ПІДТРИМАТИ!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)