Аптеки

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем poetka, 24 чер 2010.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Хтось ,шось чув про аптеку Андрія Падуса на Личаківській,поділіться враженнями.Чи шось допомогло?
     
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Може я тему не так назвала? Невже ніхто не був в цій аптеці...А я там купу грошей стратила і не знаю чи добре зробила?Бо ні в гуглі ну ніде немає ніякого посилання про ту аптеку, хоча б знати ,чи він комусь допоміг?
    Називається так Фітоцент Здорова планета"Личаківська 92а
    Егей!!!люди!!!
     
  3. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Чув про Зелену планету Наталі Земної (Зубицької) батьки навіть виписували газету Зелена планета, все тої ж Земної, враження тільки позитивні.
    http://www.zelenaplaneta.kiev.ua/apteky.htm
    Якщо то їх філія, то мало б бути все в порядку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Зараз йде реклама по Львівській хвилі,то не є їхня філія,але рецепти ніби Д.Зубицького.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    щось знайшов 6 річної давності:
    http://prokiev.com.ua/ukr/news/2004/05/13/120334.html
    http://www.radiosvoboda.org/content/article/926571.html
    Але головне вірити в те, що воно чимось допоможе.
     
  6. Radistka

    Radistka Rändaj

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    безперечно, допомога кваліфікованого фахівця й медикамент є дуже важливою.
    Все залежить від ситуації, якщо вона критична то тут один вихід - лікарня. А якщо захворювання не дуже серйозне то навіщо зайвий раз травитися хімікатами?
    P.S. Від настро'ю людини, її віри в краще також багато що залежить.
    Людина що постійно говорить, думає, що вона хвора, як правило вона хворіє частіше ніж та людина котра має позитивний настрій й не думає про болячки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Radistka

    Radistka Rändaj

    А як знати, чи захворювання серйозне чи ні? Деколи серйозне захворюваня проходить безсимптомно і навпаки. І не завжди є так що лікар виписує купу хімікатів. Краще знайти доброго лікаря (не так то вже й нереально) і вірити йому.

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    Ото поки не знає точно що з нею, то думає бозна що і тратиться на бозна що. Я по собі роблю висновок.
     
  9. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. Якщо не можу встатати, то тоді - серйозне. (це я по собі суджу).
    2. А деколи взагалі краще не знати про захворювання, тим більше якщо воно невиліковне.
    3. Купуючи ліки слід найперше читати побічні ефекти.
    4. З теперішнім рівнем освіти це важко зробити. Хіба, що шукати лікаря років за 60.
    5. Або пити цяй, дуже багато цяю, парити ноги їсти мед, лимон й бути позитивно налаштованим.
    6. Я теж.
     
  10. Radistka

    Radistka Rändaj

    Але в пані, як я розумію, хвора дитина.
     
  11. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Міра серйозності у кожного своя.
    Але порада лікаря ніколи зайвою не буде.
     
  12. Radistka

    Radistka Rändaj

    Якщо тема про аптеки загалом, то напишу мої враження від аптеки DS.
    Маю там картку. Лікар приписав якісь нові ліки від алергії, і я зайшла в DS в центрі біля Опери - величезна нова аптека. Мені там сказали, що таких ліків у них нема, але вони замовлять, якщо я залишу їм завдаток! Я запиталася, чи вони мені дадуть що-небудь на підтвердження? А мені відповіли - "а що ми Вам можем дати?" :) Тоді я пішла в іншу - в Сільпо на Науковій, там без жодного завдатку мені замовили ліки, взяли номер мого мобільного і самі передзвонили коли отримали!! Я нічого не розумію з тими аптеками ...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    цілі мережі, то великий бізнес+ продажу ліків без рецепту, з різними офіц і неофіц приходами і т.д... а взагалі аптеки ДС не є дешеві, але коло мене ніякої не має, а їх аж дві...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. dimchyk

    dimchyk New Member

    так безперечно допомогло моєму племінникові, тоді коли таблетки не допомагали. Там усі ліки виготовлені у заводських умовах (Союз Афган, а не самопальні, так як зараз є в Зубицьких). Не хвилюйтеся, це краще ніж та хімія, а лікар Андрій Падус - досвідчений терапевт.
     
  15. Natalya Rom

    Natalya Rom New Member

    Я зараз також до нього звернулася - цікавий такий, розумний, набрала купу настоянок, будем лікуватися)
     
  16. Natalya Rom

    Natalya Rom New Member

    Мала "щастя" попасти до нього. Посиділи ми, побалакали і поставив він мені два діагнози) втулив купу настоянок - ніякого ефекту. Згодом його діагнози не підтвердилися! Дякувати Богу, що хватило розуму повикидати ті баночки, довго не затягуючи звернулася до компетентних лікарів і мене прооперували, а так би не відомо чим все закінчилося.
     
  17. suprem

    suprem New Member

    то що Вам реально допоможе ! користуйтесь наздоров`я) [​IMG]
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись із ним стикався. Було так: був стажером водієм тролейбуса, по собі зауважував, що погіршується здоров"я, спочатку зір ( гірше став бачити здалека, для водія це дуже важливо ), також після проїханих 2 кіл відчував страшну втому, після тривалих фізичних навантажень - міг мліти, хода могла нагадувати сильно випившого. Отримав пораду від матері, що вона почула рекламу по радіо про " чудо-лікаря ", підозрювали, що не все так погано і лікування травами буде достатньо, хоч інші лікарі радили більш докладне обстеження та зробити МРТ. Коли приїхав на Личаківську у клініку Анндрія Падуса - почув поради, не пити 100 грам після зміни, бо " так тільки у москалів заведено " ( хоч за кермо ніколи випившим не сідав ), поради, не робити докладніших обстежень, бо вони дорогі і нічого не виявлять, якщо МРТ - виявить де вужчі, де ширші судини, що на загальний стан впливати не буде, мені порадив купу капель на травах, які також дешевими не були, і порада, швидкого результату не чекати, не настроювати себе зразу на позитивний результат ( чи я би на чомусь зациклювався, якби не було таке самопочуття? ). Особливого ефекту від настоянок на травах не відчув, все таки звернувся до інших лікарів, почув, що наївно думати, що при такому допоможуть одні краплі на травах, зробив МРТ - був не зовсім втішний діагноз, пройшов курс крапальниць, після якого відчув покращення, а лікувався би одними настоянками Падуса і повністю його слухав ( не тратити гроші на докладніші обстеження ) міг бути паралізованим, рухатись виключно в інвалідному візку... Можуть мати ефект і трави, але у кого серйозні захворювання, моя порада, не чекайте чуда, не вилікують одні тільки настоянки на травах, БАДи, вітаміни...
     
  19. ZoryanaZorina

    ZoryanaZorina миється в бані

    Я чомусь не довіряю маловідомим аптекам, особливо якщо вони ще й самі роблять якісь ліки. Я вже давно користуюсь онлайн аптекою Аптечки, футляры, контейнеры - Rozetka.ua | Купить аптечки, футляры, контейнеры в Киеве: цена, отзывы, продажа .Завжди є все необхідне, все сертифіковане і ціни трохи нижчі, ніж в аптеках по місту. Взагалі, вибір лікування та лікарів особиста річ кожного, але я довіряю тільки перевіреному.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще за Гобачова, за мого дитинства, не забув як деякі мікстури ( переважно противопростудні ) виготовляли в аптеках десь за декілька годин після замовлення, мікстура була готова. Якщо щось простеньке, лікувальні чаї на травах, можу виготовляти сам, правда їх призначення більше підтримка форми та профілактика.
     
а де твій аватар? :)