Американская история ужаса

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем OrangeSpring, 23 жов 2011.

  1. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Начала заценивать вчера Американскую историю ужаса.
    Отличный сериал. НЕ дешевка. И скорее не про ужасы а про психоанализ.
    И сатиры до фига

    9 из 10
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    дивився першу серію -- побачив тільки містику і секс
     
  3. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Смотрите 2-3 серию:)
    Но там здорово сказано: мужчины видят только то, что хотят увидеть:))
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Американська історія жахів / American horror story

    Дуже крутий, стильний серіал. З класним сюжетом, чудовим акторським складом і гарною операторською роботою. Більше навіть схожий на багатосерійне кіно, аніж на мильні опери.

    Недавно закінчився другий сезон. Особливістю серіалу є те, що перший і другий сезон ніяк не пов"язані сюжетно. Але акторський склад при цьому майже повністю аналогічний. На осінь цього року анонсований старт третього сезону. Актори знову будуть ті самі. І кажуть, що частково сюжет буде пов"язаний із другим сезоном.

    У першому сезоні йдеться про родину, яка придбала старий будинок і переїхала в нього з надіями на нове життя. Виявляється, що будинок з дуже непростою історією і мешканцями... Ніби банальний початок для фільму жахів. Але далі все стає дуже навіть цікаво і місцями досить моторошно. В кожній серії з"являються нові таємниці, навіть не всі з яких будуть розгадані до кінця.

    Другий сезон сподобався навіть більше за перший. Тут іще більше таємниць і ще моторошніша атмосфера. Дія відбувається у психіатричній лікарні в 60-х роках, хоча місцями йдуть відсилки у майбутнє, тобто у наш час.

    Дуже рекомендую. 10 з 10.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А десь те чудо скачати можна? Чи ти онлайн дивишся?
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Та де завгодно. Хоча б навіть тут. Правда українського перекладу, нажаль, нема. Зате російських цілих два - від Лостфільму і від Кубіка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, дякую. Бо я на Толоці на українським дивилася. Скачаю собі Кубіків:)
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Чудеса гримe в «Американській історії жахівв»

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    а насправді Наомі Гроссман виглядає так:
    [​IMG]

    ой, модери, рихтаніть назву теми :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а нашо? хіба то не до мистецтва?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Взагалі то є тема про цей серіал

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    тоді то можна обєднати, нє?
     
  13. ellis

    ellis Active Member

    Недавно дивилася обидва сезони. Перший просто сподобався, а коли почала другий, то гадала, що кину, але він виявився просто неймовірним. Коли він забрав оту скажену сестру до себе, в мене сльози на очах були. Сподіваюсь, третій сезон не розчарує.
    Доречи, подивилася фото на стіні і в шоці, я гадала Пепер грав мужик.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Позавчора почала дивитися цей серіал і відірватися не можу:) Хоч я не фанатка фільмів/серіалів такого плану (мені потім доовго жахливчики сняться), але цей - однозначно треба дивитися всім. Неймовірна сюжетна лінія, яка затягує (хочеться розібратися у всіх загадках та таємницях), класна акторська гра і надзвичайно майстерна робота гримерів.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    є цікавіші)
    навіть перший сезон не додивився
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    На колір і смак товариш не всяк;) Мені ані хвалені Misfits (подивилася десь дві серії), ані Breaking Bad (осилила півтора сезони) на жаль не пішли. А цей дивлюся із задоволенням:)
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ну ти порівняла, цілком різні жанри)
    зато тобі "анатомія грей" "пішла" ;) :mocking:
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сьогодні закінчила дивитися перший сезон. Досі під враженням. Сценаристи -великі молодці, адже продумали таку сюжетну лінію, де все нові й нові загадки переплітаються, накладаються одна на одну, тримаючи глядача в очікуванні розв"язки до останньої серії сезону. Їм вдалося створити напружену, місцями навіть мозковиносячу атмосферу. Перед сном, мабуть, ще перегляну зо дві серії другого сезону:)
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дочекалися!:yahoo: Третій сезон жахливчмків і містичних історій від American horror story стартував! Подивилася першу серію, зараз в процесі перегляду другої і скажу вам, що цей сезон обіцяє бути не менш захопливим, ніж попередні два. Цього разу сезон має назву "Шабаш". Здогадалися, про кого буде йтися? Ні? Ну то дивіться самі;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Файні новини. Дивитимусь "пачкою", коли закінчиться сезон :) Тому прошу не спойлерити!
     
а де твій аватар? :)