Агностицизм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Levko, 20 жов 2012.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Такий задум Творця- створити вас на Його образ, з безсмертною душею.
    Але створив вас не для того, щоб знущатися над вами, а навпаки, щоб виявляти вам Свою любов.

    То десь так якби моя дитина дорікала мені, що я її народив. Але хіба я її народив для того щоб знущатися з неї? Навпаки- народив, щоб мати кому виявляти свою любов!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Правда? Только Ваш ребенок не имел выбора. Он не мог отказаться от рождения, не мог выбрать родителей.
    И вы точно сказали: вы завели ребенка, чтобы Вы его любили , о нем заботились. Везде звучит: вы.вы... Не понимаете, что родители заводят детей РАДИ себя, а не ради ребенка.

    И что за нестыковка. Там, где нет Бога нет никакой жизни. а значит и душа умирает, не может она быть бессмертной там, где нет жизни.
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Правда!
    Щоб турбувалися, любили свою дитину!
    То хіба зле?
    Хіба зле, що вас Бог створив, щоб турбуватися про вас і любити?
     
  4. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Зле, то, что вы не хотите признать, что намерения эгоистичные. Заводят детей для себя любимых только. Потому что это легко: получаешь существо, зависящее от тебя, и принимающее тебя любым (некоторые правда до поры до времени)

    Это одностороннее действие. Ребенок не имеет выбора
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко, у вас дійсно дивне поняття про любов.

    Ви чули приказку: насильно милим не будеш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не думаю, що егоїстичні.
    Напевне вам важко зрозуміти це, бо можливо не маєте дітей ще.
    В мене є двоє маленьких. Повірте, я був більше егоїстом, коли не мав дітей, ніж коли вони в мене появилися. Діти не дадуть вам бути егоїстом! Іноді і хотілося би пожити для себе, але цей малий пожирач вашого егоїзму, не дасть вам цього зробити, ви не можете встояти і залишатися егоїстом дивлячись на свою дитину. Чому? Бо ви її любите. А де є любов- егоїзму нема!

    ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Не пізнаю вас, п.Миху.
    Що з вами сталося?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Одностороннє навязування любові - явище егоїстичне, бо воно не враховує бажання іншої сторони, воно задовільняє лише одну сторону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    угу.
    Не враховує...
    Ісус зовсім не враховував бажань іншої "сторони", помираючи на хресті за ту невдячну "сторону"...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Власне, пане Левку, ви покинули Церкву, вчення якої навіть не знаєте.

    У розрізі цього питання, що ми тут говоримо, скажу вам наступне:
    От ви знаєте цю фразу: полюби ближного свого свого, як самого себе. А не знаєте хто є ближній. А ближній - це не кожен зустрічний. Ближнім є людина, яка потребує вашої любові, допомоги, а людина, яка не хоче вашої любові - не є вам ближнім.

    Тому, Бог перше дав людині вільну волю і вибір(бо хотів, щоб ми були не роботи, а мали своє я), а потім дав любов. І хай людина вибирає. Якщо людина захотіла вибрати любов - це глибоко йде, від самого серця і ось тоді воно має цінність. Всесильний Бог міг би зробити так. щоб всі любили. Але то вже б не був вибір людини, а це була б програма, як в робота - любити і така категорія любові - за установкою програми - то вже не цінність, а виконня наказу зверху. Відчуваєте різницю?

    Далі... Левку, у вас дивне розуміння поняття батьківства. Згідно вашої теорії, Бог, як люблячий Батько, повинен кожного лікувати, а всі хвороби - це виключно від сатани. От якщо задуматися отак на хлопський розум, то виходить: сатана - гадить, а Бог прибирає. Але Бог не є на службі у сатани!!! Батько може на дитину і крикнути і провчити і допустити якесь покарання, але все це є з любові до дитини, щоб її виховати! Бо якщо ви завжди будете до дитини мило посміхатися і одобрювати всі вчинки, то у вас виросте мостр, з яким буде годі справитися. Отак, на протязі життя людська душа повинна обтесатися, побачити і відчути, ото є зло, а це добро.

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------


    Ісус помер за овець, а не за козлів. Хто не прийняв Його жертви - не отримає спасіння.

    Чи насильно отримає?о_О
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я покинув церкву?!
    Ні не покидав. Борони Боже!
    :good:
    також так думаю.
    "Згідно моєї теорії"?!о_О
    Може то ваша теорія?
    Самі видумали собі якусь теорію, приписали мені її і пояснюєте мені, що це погана теорія...!
    Якось не гарно виходить з вашої сторони.
    100%! Той хто не прийме- не отримає!
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мені розвинути цю тему, чи краще не чіпати?



    а як правильно написати?

    Згідно теорії вашої церкви/громади?
    Згідно вашого розуміння?


    Як правильно?




    Хіба не ви стверджували, що хвороби від Бога неможливі, тільки від Сатани?
    Вам знайти це місце?


    Та? а як же ваша насильна любов?
     
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Воля ваша. Розвивайте.
    Я Церкву не покидав.
    Правильно не бути упередженим і не приписувати мені того, про що я не казав.
    Я і не відмовляюся від цього.
    Це Слово Боже стверджує, а не я.
    Я не винен в тому, що ви цього не хочете бачити.
    Далі видумуєте?
     
  13. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Иисус - это был этап номер.... Больше чем 3 или 4-й в воспитании деток (Как опозорился-то Авраам.... я вообще молчу). и да. не учитывал. Я не просила его умирать. и многие другие. А теперь вот такие вот как вы тактователи тычут: Иисус любит тебя, он помер за тебя на кресте, как будто я его просила. И в конце концов, он же наверняка знал, что он воскреснет. вы уверены, что он сделал бы тоже самое, зная на 100 процентов - что этого не произойдет?

    Кроме того, в чем я уверена, так это в том, что верующие, которые ставят обряд выше содержания спасены быть не могут. а если же будут - то это будет на ад похоже - а не на рай
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я таке в 15 років батькам говорила...
     
  15. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    У вас были верующие родители :))) вот и говорили

    Здесь идет дискуссия, что любовь односторонняя и заставить любить нельзя, а вот пытаться заставить кого-то считать тебя должником перед Богом - это то, чем церкви и всякие попы занимаются. Но вряд ли Бог
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Звідки така впевненість?

    Ні, вони віруючими не були. Мама пішла до костела тільки недавно.

    А батькам я говорила:"Я вас не просила мене родити". Надмірна впевненість у собі і заперечення авторитетів - признак незрілості.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Или же избирательность в их выборе.
    Я и сейчас родителям это говорю, потому что родили меня в коммуналку с соседями бандитами и я чуть не погибла 4летнем возрасте - травма на всю жизнь. Это всего лишь напоминание, что нельзя быть такими безответственными
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Бог є один. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    так-с причем тут Бог к выбору авторитетов?
    Если Бог есть, то естественно он един

    Вы играете в игры тут как проповедники что ли? сначала пишете авторитеты, а потом съезжаете с темы на Бог един. :ThankYou::facepalm:

    Я просто не люблю, когда любовь НАВЯЗЫВАЮТ

    Типа если тебя кто-то любит, ты просто обязан... или хотя бы делай вид

    А ЛЕВКА даже подпись - технология
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та при тому, що він і є авторитет. А Ви це заперечуєте.
     
а де твій аватар? :)