Аборт. За та проти.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 30 лис 2006.

?

Как Вы относитесь к абортам?

  1. Ни в коем случае!

    84 голосів
    45,2%
  2. Только по медецинским показаниям.

    56 голосів
    30,1%
  3. Терпимо, до определенного срока беременности.

    46 голосів
    24,7%
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    1 Вакуум-відсмоктування.
    При використанні цього методу лікар спочатку повинен розслабити шийку матки для розкриття маткового зіву, щоб, розтягнувши його, залишити матку відкритою. Це важко, бо вона тверда й не готова до розкриття. Потім лікар вводить у матку пластмасову трубку з гострими краями. Тіло дитини розшматовується на частини. Після цього, лікар розрізняє з боку внутрішньої стінки матки глибоко укорінену плаценту. Здерта речовина висмоктується на зовні в спец. ємність. Вакуум-відсмоктувач, застосований для цієї операції є в 29 разів потужнішим від порохотягу.


    2 Розширення шийки матки - "чистка"
    Те саме, що попередній спосіб, за вийнятком того, що гінеколог вводить у матку кюретку - гострий ніж у вигляді петлі. За допомогою кюретки він розрізає плаценту, розшматовує тільце дитинки на шматочки і вишкрябує їх: відірвані руки, ніжки, нутрощі, пошматовано голівку. При цьому відбувається кровотеча.

    3 Розширення шийки матки та її спорожнення
    Цей аборт робиться після 12 тижнів вагітності.. Необхідний інструмент подібний до щипців без анестезії дитини вводиться у матку, захоплюється ніжка, ручка дитина і викручуючими рухами відривається частинка за частинкою тіло дитини. Це повторується знову й знову, при цьому хребет має бути розламаний і голова, щоб можна було легко все це видалити.
    Обовязок медсестри, переконатися щоб все було видалене.

    4. Хімічний аборт.

    Робиться після 16 тижнів. Вводиться велика голка через черевну частину жінки. Через голку вводиться соляний розчин високої концентрації в навколишні води дитини. Дитина бореться, важко дихає. Для вбивства потрібно біля години часу. Дитина в передсмертній агонії помирає. На другий день народжується мертва дитина.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Аборт

    :confused:
    К чему ветка? :confused: :cool:
     
  3. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Аборт

    Страшилка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Аборт

    А Мих у нас, виявляється, маніяк ще той...
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Жінки роблять аборти не від хорошого життя. Краще цю тему не розвивати.:cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Злодії теж крадуть не від хорошого життя.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Аборт

    Мих, эта тема ведь была уже :)
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Злодії крадуть ДЛЯ ХОРОШОГО ЖИТТЯ, а жінки аборти роблять НЕ ВІД ХОРОШОГО ЖИТТЯ! Відчуйте різницю!;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Та тут багато тем повторюється. Атуальність-то не пропала, та й участі я не приймав, нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Аборт

    Аборт - безусловное детоубийство. Здесь и не может быть каких-либо разговоров.
     
    • Подобається Подобається x 17
  11. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Просмотрела ветку и смешно стало. Одни мужчины решают что такое аборт. Может у нас уже аборт для мужчин придумали, а я не в курсе? А?
    Я давно на эту тему высказалась. На этой теме права голоса мужчин нет, не было и никогда не будет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Аборт

    Зетта, а как же семья? Почему муж не может иметь права голоса в таком случае?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Капитан, да в семье и так вместе решают и по-другому не было. У любящего мужа аборт вообще можно снять с повестки дня. Либо будут предохраняться заботливо, либо будут детишки. Это действительно в семье дело двоих. Но семьи, к сожалению, бывают разные. Ситуации житейские вообще отличаются мгообразием. Так что, в итоге, это все-таки женское решение. Если вы стали опорой семьи, то только в этом случае имеете право голоса. Об этом же снова знает только ваша жена. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    ВПЕРШЕ бачу, що від того, що я написав стало смішно.
    Саме чоловік є відповідальний перед Богом за аборт, а потім жінка... у сім"Ї.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Аборт

    Скажу так , я особисто проти!
    Якби я був за, то не мав би княжни, яка тішить мою черству душу.
    По друге, моя дружина іще я її тоді не знав робила вакум, потім переболіла боткіна, який занесли брудними інструментами...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    В принципе да, согласна. Но для этого нужно, чтобы мужчина был ответсвенным семьянином и все. Женщины не предрасположены бегать на аборт, это только крайняя мера, если рядом нет того самого ответсвенного и любящего. Поэтому и против запретов, что не вам мужчины, решать. Только женщина будет определять может или нет она положиться на ваше плечо, может ли она вам доверять в этом вопросе. В общем, не запретами пытайтесь решить проблему, а продолжайте (так как вы можете) "работать над собой" и любите своих жен.
    Если же в семье есть 1 ребенок, а мужчина бегает за другими юбками, то женщина просто не сможет рассчитывать на такую "опору", поэтому тогда просто обижайтесь только на себя. Все в ваших руках. И счастье семьи, и жена и детишки тоже, но решать окончательно все-таки будет женщина..
    Есть на эту тему слова Арбатовой:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Умничка! :)
     
  18. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Аборт

    Зето, але якщо жінка в стані визначити надійність своєї опори, то чи не могла б тоді і жінка визнчати вагітніти чи ні? Ну, бачить, що бігає чоловік за іншими спідницями, ну, знає, що більше не хоче народжувати дітей для нього - то чому б не потурбуватися про контрацепцію? Якщо змінить думку про чоловіка, тоді й нехай приймає рішення вагітніти чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Я не знаю, хто така Арбатова, але якщо вбивство - це "завоєваниє дємократіі", то й .... не хочу знати хто вона. Глупість, як і мудрість немає меж.
    А для чого розділяти: мужчини - карателі, а жінки - страждущі.
    Перша відповідальність лежить на чоловікові.
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аборт

    Степаничу, забоялись чоловічої відповідальності?
    Ну правильно, краще хай жінка викручується.... а не вийде.:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)