А поговорити?... Тільки для нетверезих форумців!!!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем VasMT, 5 кві 2010.

?

Для чого Ви вживаєте міцні напої?

  1. Щоби розслабитись

    36 голосів
    67,9%
  2. Щоби сподобатись

    2 голосів
    3,8%
  3. Щоби відімкнутись

    1 голосів
    1,9%
  4. Щоби забутись

    5 голосів
    9,4%
  5. ВИГОВОРИТИСЬ!!!

    9 голосів
    17,0%
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Одним із стимулів нашого вживання, а разом з тим і результатом є "ПОГОВОРИТИ!"... Поговорити за все, за життя, за любов, за жінок, за родіну нашу - мать вашу...
    Нинішний мій стан спонукав до цієїї теми... Тема на кшалт "Офтопу салуну", але для адекватних людей... для тих хто любить гарно випити і смачно закусити... І ПОГОВОРИТИ!!!
    Колись зачинав цю тему на Стрийськім форумі... Видно в Стрию всім фест на роно...Мало однодумців :)
    Погооворімо?
     
    Останнє редагування модератором: 5 кві 2010
    • Подобається Подобається x 4
  2. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member


    п.с а якщо в опитуванні декілька варіантів підходять до моєї натуроньки,то як відповідати?)))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ++++++++++
    А на завтра в цю тему зась! І Вам і мені... Нині, казав, надіслали маршрутку для нас, відвезли де треба і грошей не взяли... Останній раз дзвонив до того корєша зо три роки тому... Мусів пити і кинути машину в мами... Нині зрані поїду забирати... Іноді радує можливість дзвінкового вирішення проблем в індивідуальному житті...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    ,то ся називає файний початок Великодніх свят))))))).....направду,шкода мені Вас тут такого одного лишати,просто від заватрашнього дня я буду " в нє доступа" до і-нету....а то ми б з вами добряче "поговорили";)сподіваюсь,що ще не раз матимемо таку нагоду:rus::)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ПОГОВОРИТИ!
    А не відповідати...
    Син жанився... Я був не завсім за, скорше проти... Вона, невістка, старша і з дитиною... Я маю зараз ще одну доньку (колись клав фоту і онучку - Віка і Поліна)
    Як старий солдат, що не знає слов любви, нині сказав своїй жінці, що більшого щастя годі чекати - дружина, мама, дві доньки 9невістка-донька), син, онука і внук... І все в мен7е є... Радісь від життя! Бажання щось робити, щось допомагати, дарувати радісьт...
    Нафік теми національної ідеє - вся націдея в сімейній радості...
    ЦЕ ЩАСТЯ!
    (рідко коли мене мож так розчулити і вчути відвертя... Дай Вам Бог радості... Мама нині плакала від щастя...

    ---------- Додано в 01:51 ---------- Попередній допис був написаний в 01:46 ----------

    Люба Іруська! Я не є пияк... Люблю випити при нагоді, з колєгами, рідними, друзями... Буває і по пів-літри на душу... Завтра до невістки на гостини, позавтра до колєжанки,... А ще армійці кличуть... Нині оф.запрошення в Євпаторію, Харків і в К-Бузьку на рибалку... Пево поїду на рибалку і з донею в Євпаторію... Проїзд же халявний :)))...
    Іруська!
    Мою доню так звати, На самоті мене не лишите.... Хтось підбере з під плота :))) Але дякую за підтримку !!!
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    VasMT,дякую Вам за цей монолог,направду,інколи так хочеться просто ПОГОВОРИТИ/ВИГОВОРИТИСЬ....от мене зараз мучить те,що від завтра я буду знову без комп"ютера-інтернету і не уявляю навіть коли знов буду "на зв"язку"....тому я ще й досі не лягла спати,щоб якнайдовше відчути СИЛУ спілкування,бодай віртуального...а щодо того,чи варто трішки випившого/шу вважати пияком/ячкою,то я нігди так не назву.....Ви/Ми просто файно собі посвяткували,як і більшість наших форумлян...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А я тверезий... З самого Нового року. Тобто, я й на Новий рік був тверезий, а зНового року до цієї хвилини взагалі не пив... Та й взагалі я якось в житті мало пив - колектив такий, та й я якось вважав це нецікавим... А треба було б іноді... Хотів посміятись - але не до сміху...

    Не пив, бо тесть, в якого були в гостях - старий і хворий, а швагер був за кермом, а у дружини друга - знайшли дуже важкий рак, і їм тепер не до гостей... Вони навіть на Великодень спокою не мають - бо смерть показала ікла... До речі - вона єврейка, він українець. А я поляк, а моя дружина - українка... Дружимо.
    Чудові люди... Вона старша за нього на кілька років, давно живуть разом, одружені, у них спільна дитина, в школу ходить... Чудові люди... Вони мені як брат і сестра... Буду молитися, щоб вона вижила...
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Іринка! Завжде треба мати той віходок, де мож відлити, завжде треба мати той струмок де відмитись, завжде треба мати той колодязь де напитись...
    І Ви праві, що нині є ПОГОВОРИТИ Ваша поблема відсутності мережі, моя - дорожнеча електродів ф4.... за інших говорити не буду, бо знаю, іноді мураха на кухонному столі - тема для розмови... Але життя створене Богом таким чином, що щирі бажання здійснюються. Або дається можливість їх здійснити. Принаймі, в мене... Зла в душі не мав( принаймі я так вваджаю) Всіх збитників прощав і прощаю... Не думайте, що я м"якотілий... Як воєнначальник був дуже жорстким і вибагливим... Але добрим... По-людськи... Знаєте, коли міношукач відчував б/п, я ніколи його не обкопував... АПле як тільки бійці оголяли бомбу (міну, снаряд) відсилав їх нафік і сам знімав... і дотепер пацани дзвонять... Ось кажу в Євпаторію кличуть ...
    Говоримо...

    ---------- Додано в 02:24 ---------- Попередній допис був написаний в 02:12 ----------

    Ще пригадав... Шуфутинський колись гарно подав тему

    Я к цыганке не пойду ворожить
    Все дела мои и так хороши
    На делах моих полынь трынь - трава
    Да на плахе моих плеч голова

    Наварил я нынче браги бидон
    Пусть шаманится дурман-самогон
    Пусть слетаются дружки - воронье
    Лейся честное мужское вранье

    Так наливай, поговорим, до зануды, до зари
    Про мужицкие дела и про женские тела
    И еще раз наливай, полоскать так до бела
    Выпивать, так до бузы, тосковать так до слезы

    Растолкуй гитара мне, растолкуй
    Где ты прячешь лихоманку - тоску
    Где пасешь ты табуны неудач
    Да рассказывай, да не плачь ты, не плачь!
    Плохо старая доска ты поешь
    Видно дом мой для тебя не хорош
    Лучше леса у меня дома нет
    Звонче песен у меня нет монет

    Так наливай, поговорим, до зануды, до зари
    Про мужицкие дела и про женские тела
    И еще раз наливай, полоскать так до бела
    Выпивать, так до бузы, тосковать так до слезы

    Маловато нынче нас за столом
    Видно многие сейчас под замком
    Видно нам с тобой дружище, сосед
    Разбираться тут придется за всех
    Ничего, что тебе молвить невмочь
    Я хочу тебе, братишка, помочь
    Тебе нужен однозначный ответ
    Уважаю я тебя или нет

    Так наливай, поговорим, до зануды, до зари
    Про мужицкие дела и про женские тела
    И еще раз наливай, полоскать так до бела
    Выпивать, так до бузы, тосковать так до слезы.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Останній раз пив і говорив до ранку з колегами власне в Стрию)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фігассє, я вчора розпатякався... ;)
    Але в цю гілку тверезому зась... Тому йду геть... Від невістки приїдем і ось тоді з усім моральним правом тутай вступлю... :)
     
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І мене певне тутка чекайте:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вже кілька днів спостерігаю за цією темою і ось нарешті маю повне право в ній писати. Шкода що на ЛФ нема пошуку(або просто я його не знайшов. Довелось користуватися гуглом для пошуку даної теми).
    Всю Паску ні грама і от вже нині трохи сі відірвав. Є таке кафе на площі Ринок, Білий Лицар зветься. Упили сти мало тамечки. Потім сліпий музикант грав "Сильний вітер". Сиджу вже вдома і пиво скінчилося. Йду на Левандівку на базар на Широкій ганяти гопів і взяти пива. Як сти не трафиться чого то завтра буду на Львівському форумі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Я так розумію шо ця гілка відкрита,аби поговорити на п"яну але адекватну
    голову.Йду зариз знов на п"янку,як буду адекватним і не пізно прийду обов"язково завітаю,а хтось буде?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З радістю... Але досить, нині свєта сі кінчеют... Завтра до праці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А я знов, готуюсь до футболу Карпат, вже в принципі приготувався, за пів години вихід. Уля-ля. 9-й сектор, можете побачити п'яного Макса. I'll be waiting for you. We are the champions. Олє-оле-олє оу-оу

    ---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

    Цей тиждень це не робота, це просто інерція згасаюча від свят.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Піпєц, заздрю, теж збиралась сьогодні, але не встигла. :cry:
    Головне, що виграли!

    Нічого, що я сюди твереза приперлась?:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    а я певно нап"юся(жартую), якщо Баварія далі пройде. Терпіти їх не можу!:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Олю, а я от дивлюсь матч і ніяк не можу вирішити вже більше 80 хв, кого я більше не терплю. :) Так що, напевно, доведеться напитись в будь - якому випадку. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Персі, щоб тут не оффтопити, йду в футбольну гілку :)
    Але ше собі кєлішок глінтвейну загрію
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Вам добре,а я і не в"кондиції" і футбол не подивився.Певно вже організм не сприймає алкоголь,бо кайфу 0.Таяк би і трохи прибитий,а з другого боку...,коротше настрій дуже поганий.Одне шо порадувало то я видів як п"є чернівецька інтелєгєнція,знаєте як то читаєш газету, а там написано головний редактор такоїто газети і собі думаєш оце чоловік,а насправді п"яні майже всі однакі,а там були і професори Чернівецького університету,і працівники міської ради,люди як люди.Лиш собі думаю звідки тоді ган...ни беруться,видко гроші і влада робля таки своє.
     
а де твій аватар? :)