А як у Львові з екологією?

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Ninulya, 1 бер 2010.

  1. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    Хотілося б почути відгуки мешканців міста.
    З недавнього часу цікавлюся екологічними проблемами Львова, шляхами їх вирішення в місті і щось поволі виникає така думка, що ваша міська влада взагалі не вважає це за проблему.Можливо я помиляюся?
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    А в Сумах экологические проблемы уже решены?:tongue:
     
  3. matvej

    matvej Well-Known Member

    Міська влада - це не одна особа, тому однозначно сказати про її позицію не можна. Щодо екології - то найгірша ситуація, як на мене, - зі сміттям (як з наявністю смітників так і з проблемою утилізації вцілому).
     
  4. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    нууу, казати що вони повністю вирішені - це взагалі не вірно, так як вирішення одних проблем тягне за собою постановку інших - утилізація сміття, економія питної води, тощо
    А от те, що вони одним з основних питань для вирішення перед міською владою, то це так :)

    а як той факт, що міська влада в особі мера, замісників, депутатів ма давати зелене світло всіляким екологічним проектам?
    Мене зацікавив той факт, що я не побачила тієї кількості екологічних організацій, фірм як в Сумах. На сайті Львівського магістрату немає посилань на екологічні проблеми, шляхи їх вирішення.
    До речі, в Сумах теж проблема зі сміттям, з полігоном. Слава Богу, не надумали сміттєспалювальний завод будувати.

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    А як в околицях Львова облаштовані місця для відпочинку?
     
  5. matvej

    matvej Well-Known Member

    В чому полягає "червоне світло"?

    Щодо облаштування місць відпочинку, то якщо це приватна чи арендована територія - умови, як правило, - більш-менш, але якщо це стихійне місце відпочинку - то безлад.
     
  6. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    В ігноруванні та не помічанні. Бо екологія і економіка дуже часто і як правило спочатку зовсім протилежні категорії :)
     
  7. matvej

    matvej Well-Known Member

    Коли у місті цілу зиму не прибирають сніг, то годі про екологію й згадувати. Тоді ігнорування чи непомічання тут ні до чого:-(.
     
  8. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    вибачте, ви неправі
    ось і проявляється ігнорування проблем мешканців, тай економічна невигода прибирання снігу теж на лице
     
  9. matvej

    matvej Well-Known Member

    - починалося з такого :)

    - я це проблемою не називав, лише звернув увагу на факт.
     
  10. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    та отож думаю, з чого починати екологічну діяльність у Львові і щось досі висновків не зробила
     
  11. matvej

    matvej Well-Known Member

    Для цього потрібно набрати статистику. За сьогоднішній день у вас був лише один респондент (маю на увазі форум). Окрім того, спробуйте навести якісь "розумні" (в сенсі економічної сумісності) пропозиції і виділіть для цього окрему тему.
     
  12. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    Дякую за поради!
    Наразі для себе я визначила проблему з питною водою, із сміттям. Буду дізнаватися й думати далі.
     
  13. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    ну вцілому сматників по місту побільшало,на скільки я помітив + появляються окремі смітники для пластикових бутилок...
    а вот в місцях відпочинку...це вже інше питання))

    а ви еколог?)
     
  14. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    та ще й з впевненим досвідом роботи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    стид і позор львівським екологам.... екологи з Сумм переживають за екологічну ситіацію Львова більше за львівських)))
     
  16. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    так я ж і збираюся стати львівським екологом :)))
     
а де твій аватар? :)