37ма ШКОЛА

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Koza-Dereza, 21 лис 2007.

  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Бачу що нас, колишнiх учнiв рiдної 37ї багацько тут набралось. Здалося б "зiбратись" згадати шкiльнi часи: веселе, сумне i всяке iнше.
    Почну з себе - я 1998р. випуску Б клас. Незабутнiй, звичайно. Класний керiвник Iрина Петрiвна Б. Пiд кiнець школи нас залишилось всього 17, а жару давали вчителям як всi 37! Я лиш тепер розумiю якi ми нечемнi були, а тодi... гуляй душа. :crazy: Улюблене мiсце - перила перед шкiльною брамою. На перервах ми (я i подружки) займали тi перила, ну i ля ля ля ля.... цiлу перерву. Друге наюлюбленiше мiсце це ховатись у кафедрi меду i курити там :D Страстi мордастi - не дай боже директор нагряне i розжене!!! Най НЕ улюбленiше мiсце... навiть не знаю, спортзал напевно - але це суто менi. Бо я дiвчина не спортивна я завжди на лавцi чи в роздягалцi вiдсижувалась. Чи просто ховалась десь. :o
    А ще я багато спiвала на всяких шкiльних вечорах, так що надiюсь що мене хтось пам'ятає, хоча б той хто ходив на концерти :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Нині знайду старенькі фотки з наших ранків.

    Я вчилась з 1980 по 1984 роки в рідній 37 школі. Застала при житті Піфа, всетаки якій він був файний дядько. Улюблена вчителька Анет Петрівна яка нас вчила французьку. В коханій школі перші два рази зламала руку, один раз коли йшла в перший клас і другий раз вже в 4-му класі коли бігли з перерви до школи. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    А що Пiф помер????? Вiн нас теж ще вчив з 1987 по 1998.
    Анет Петрiвна нам деколи замiняла нашу Уршулю Фридерiкiвну, добра жiночка :)
    Пiф одного разу мене за вухо тягнув. Оце був номер. Сиджу в залi на репетицiї, органiзатор Оксана Володимирiвна казала що всiх нас вiдпросила, от я i сиджу, замiсть бути на тех. перекладi з французької. I тут раптом пекуча бiль у вусi! АААААААААААА
    Дивлюся а то Пiф шопив мене красавiцу за вухо i волоче до класу! Так боляче було, i тримав за вухо весь час поки я поясняла що до чого. А як соромно!!! :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Наскільки мені вуйко казав, як ще жив, що Піф ніби вже відійшов. Мій вуйко в нього вивчився, але зараз вже в кращому світі.

    А в честь Анет Петрівни я свою доньку назвала - Анна :shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    А я там вчилася лише 1 і 2 клас, 1984-86. Класоводом була Марія Дмитрівна, а французьку, здається, Оксана Володимирівна вчила. Давно то було, більшість забулося, але перила біля брами і я пам'ятаю добре!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ви мене так надихнули... Прийду додому точно залізу в шафу і знайду старі знимки.
    Один парадокс, що моя найкраща коліжанка з першого по четвертий клас вийшла заміж за учня моєї мами, який вчився в Муз-Пед училищі і кілька років тому випустив диск з колядками для дітей.
    Це просто щераз доказує, що Кайзервальд - це центр Львова :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    I моя перша вчителька була Марiя Дмитрiвна, така добра жiночка, му її дуже любили.

    Додано через 1 хвилину
    Найколоритнiша вчителька школи я думаю була Йолана Василiвна. Таких як вона нiде не здибаєш. Незабутнiй закарпатський акцент... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ми теж її дуже любили. Тепер усвідомлюю, що вона була (і є мабуть)чудовим педагогом. З класом 42 чоловік (уявити тільки!) умудрялася ще й індивідуальний підхід організовувати. Нас було двоє в класі, хто вмів читати, то вона нам на уроках читання дозволяла не працювати з усіма, а приносити і читати свої книжки. Я до закінчення університету щороку до неї на останній дзвоник приходила, а потім якось вже не було як. Хтось знає, вона ще працює? Треба би навістити...
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ось у цю коольбочку я капаю... ой, шо ж то я капнульльа?!?!

    (наші завжди боялися на перших партах сидіти :D:D:D)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    мда-а
    школа то найпротивніші спогади в моєму житті
    суцільні приниження
    а йолана з її вимагатєльствами хабарів просто взагалі!!!
    і то ше елітарна школа була а всеодно володар мух був актуальним-як серед однокласників-так і серед вчителів!!!
    всі з ким я спілкуюсь зі школи то не мої однакласники
    ті навіть писки відвертають як на вулиці бачать-навіть тоді коли пізнають
    ніби не рогата була але от не підішла:sad:
    і так 8 років-мама!
    з жахом думаю що колись доведеться і своїх дітей на ту каторгу віддавати:suicide:
    і мені їх вже шкода:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    моя перша вчителька: ганна василівна камінська.....
    потім довгий час надія іванівна стахів (?)...
    недовгий час: михайлина василівна....
    і нарешті: тамара павлівна подмарькова...

    найнайнайнеулюбленіша вчителька була оксана михайлівна (французька мова), найнеулюбленіша галина іванівна цьорох (?)....
    від оксани михайлівної у 10-му класі я успішно втік до любов василівни (оце лапочка, просто супер вчителька)...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    А наш клас поголовно мав проблеми з Ріммою Василівною, я включно. У мене таки єдина трійка в атестаті з зарубіжки. Хоча мені було абсолютно всеодно, але не приємно. Кому дуже залежало мати 5 то обов"язково мав 4! Навіть не пам"ятаю чи хтось двояка мав і мусів перездавати щоб диплома випускного отримати.
    А наш незабутній МирМик? :) Ви би чули яку я йому пісеньку заспівала на випускному :) Хто пам"ятає як він помади заставляв стирати? Я! А як він заборонив дискотеки коли я здається була в 9му класі чи може 8му. Була дискотека в школі і хтось приволік чи шампусік чи ше шось і директор то зловив!!! ДИскотека на тому закінчилась... а на наступний день було велке зібрання старшокласників у залі і нам урочисто заявили що дискотек більше НЕ БУДЕ НІКОЛИ! І він свого слова дотримав. Як вже його не молили і не просили, так ніколи (за моїх часів диско і не було).

    Додано через 2 хвилини
    Пупер, ви так пам"ятаєте всіх прізвища. Я вже давно майже всіх забула. Навіть Надії Степанівної, аж поки ви не нагадали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    А в нас жаба була така - неваляжка..Так мій чоловік її назвав Рімою (в честь цієї вчительки)..Правда, жаба покійна вже, Анничка її розбила...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Я бачу,тут ціла компанія з 37-ї школи...А,може хто з 60-ї є?Чисто випадково...
    [​IMG]
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ха ха! Дуже влучно!!! Бачу що "любов" до Р.В. поширювалась не тiльки на наш клас. Що мене цiлком не дивує.

    Додано через 47 секунд
    Романе - МИ БАНДА!!!!!! :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  17. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    а мені з вчителькою з зарубіжної дійсно повезло (правда в училищі-ні але то тема іншої розмови:))
    людмила георгіївна
    та ви шо
    йога діла (ми її нінзя називали)-вєчно маладая і красівая-виглядає досі так прекрасно
    тоді з донечкою виглядали подружками а не мама-доця!!!
    вона одразу ідентифікувала читаючих і думаючих а всіх решта...вона нічим не переймалась крім себе
    але була досить справедливою
    їй подобалось коли люди в одязі і поведінці проявляють свій оригінальний стиль
    вона мені за моє неформальство не одну п"ятірку поставила;)
    вона теж красиво і стильно одягалася
    ну у всякому разі жіночно
    пригадую як хлопаки на перших партах тягнулися щоб розгледіти її комбінашку або гіпюровий ліфон
    отако! як воно виявляється важливо бути сексуально-привабливою вчителькою...особливо в середній і старшій школі...;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Лулу, повнiстю згiдна. Вона нас вчила ДПЮ - тобто тiльки дiвчат. :) ВIна дiйсно виглядала дуже гарно. Навiть менi комплiмент дала на випускному бо я мала два плаття, урочисте i на забаву. Л Г сказала що я справжня дама! Я так i поплила :)
    А кого Калина Федорiвна "просила" мити зал спортивний? Ми намились вдосталь! Одного разу моя однокласниця взбунтувалась i сварилась з КФ що для цього є прибиральниця. Одним словом дойшло аж до директора, однокласницю мало не вигнали зi школи, ха ще оправдовувалась за неї перед I.Петрiвною :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Почитал!
    Блин!
    Такие ЖАХИ!
    Как могли Украинские Учителя ТАК издеваться над Украинскими Учениками?
    Для меня полные непонятки.
    В НАШЕЙ 35-й - русско-еврейской (или наоборот, если кому-то захочется) ТАКИХ заморочек не было.
    Может потому, что жиды и москали? :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    та ні...
    це вибрики пам’яті...... [​IMG]
    людмила георгіївна гончаренко?..
    здається....
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)