16 грудня - відкриття суперсучасного 7-зального кінотеатру ПЛАНЕТА КІНО-IMAX!

Тема у розділі 'Афіша', створена користувачем Forpost, 14 гру 2010.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    16 грудня - відкриття суперсучасного 7-зального кінотеатру ПЛАНЕТА КІНО-IMAX!http://planeta-kino.com.ua/lvov/ua/movies/open-cinema-lviv/
    «Планета Кіно ІМАХ» - найкраще місце для відпочинку
    Кінотеатр «Планета Кіно ІМАХ» також є чудовим місцем для відпочинку. Сюди можна завітати як великою компанією, так і вузьким сімейним колом, адже репертуар є дуже насиченим і різноманітним. Крім того, на честь відкриття кінотеатр приготував багато сюрпризів для львівських глядачів.
    З 16 по 29 грудня відбудеться повторний показ фільму «Аватар» у форматі ІМАХ. Цей фільм мав шалений успіх у всьому світі й побив рекорди по касових зборах саме в ІМАХ, але не всі встигли його побачити. Прем’єра «Аватару» в київському IMAX спричинила цілодобові черги глядачів з усієї країни на кілька місяців. Тепер Львів має свій власний ІМАХ, де всі бажаючі зможуть подивитися цю стрічку в найкращій якості.
    19 грудня, о 10.00 та 12.00, на честь Дня Святого Миколая в кінотеатрі відбудеться ексклюзивний допрем’єрний показ казки «Лускунчик та щуриний король 3D ». Діти, які завітають на ці сеанси, матимуть нагоду зустрітися зі Святим Миколаєм, а також взяти участь у конкурсах та отримати подарунки.
    На 30 грудня запланована прем’єра довогоочікуваного, найдорожчого за всю історію Голівуду фільму «Трон», бюджет якого складає – 300 мільйонів доларів. Більше того, 5 сцен фільму (43 хвилини) було знято спеціально для розширеного формату екрану ІМАХ. На даний момент зберігається інтрига щодо того, чи зможе «Трон» перевершити за популярністю «Аватар».
    З іншими яскравими прем’єрами кінотеатру «Планета Кіно ІМАХ» можна ознайомитися на нашому сайті www.planeta-kino.com.ua, а також за телефоном (032) 229 55 88. http://www.kingcross.com.ua/index.p...view=article&id=206&catid=1&Itemid=27&lang=uk
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    В декабре 2010 года во Львове открылся новый кинокомплекс «Планета кино». Современный семизальный мультиплекс способен принять свыше 1600 зрителей одновременно. Сеансы начинаются каждые 15 минут.

    Новый кинокомплекс — эталон удобства и комфорта. Для кинопоказа используются все лучшие передовые технологии и оборудование Christie, Dolby и Kinoton, позволяющие демонстрировать цифровое кино в форматах 2D и 3D, и очки, создающие визуальный эффект объемного изображения.

    В комплексе продумано все до мелочей, начиная от удобных кресел в залах и фойе, заканчивая разнообразными барами, чтобы посетители могли не просто увидеть долгожданную премьеру, а хорошо отдохнуть в компании друзей или в кругу семьи.

    Зал IMAX — главный зал кинокомплекса «Планета кино». Первыми, кто смог ощутить все преимущества этой технологии кинопоказа, были киевляне, теперь захватывающее зрелище IMAX доступно и во Львове.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

  4. Forpost

    Forpost Стоїк

  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    [OFFTOP]о, я вже знаю що робитииму в суботу ввечір))))) :yahoo:[/OFFTOP]
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    куме, а де воно знаходиться?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    ..замість кума відповідаю..якщо у Львові то в Ашані)))
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    :scratch_one-s_head: дякую, а ашан де?
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Планета кіно

    Львів
    Адреса

    Львівська облась, с. Сокольники, вул. Стрійська, 30
    Мультиплекс «Планета кіно» знаходиться в торговельно-розважальному центрі «King Cross Leopolis» на виїзді зі Львова
    Телефон

    (032) 229-55-88 багатоканальний
    Час роботи

    З 10 ранку до 2 ночі


    [​IMG]
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    [OFFTOP]а я в Одесі схожу:))[/OFFTOP]
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    [OFFTOP]знову їдеш до Олеси? :)
    мабуть маєш коханого там ;)[/OFFTOP]
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    [OFFTOP]так, там моє кохане море)) а ще я ж трохи хендмейднічаю, буду брати участь у виставці)))) ради спортивного інтересу)))[/OFFTOP]
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://www.auchan.ua/uk/shops/sokolniki/Ашан Львів Сокільники

    Адреса:


    81130 Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Сокільники, вул.Стрийська, 30, приміщення ТРЦ “Кінг Крос Леополіс”
    ...
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    а з Сихова? транспорту нема.. тре терміново новий маршрут запроваджувати)))))
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а хіба кінець стрийської -- то не сихівський район? ;)
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    йоли-пали, та мені скіки туди топати..:). я ж в іншому кінці сихова... от так були б від барбари ... сам раз для мене:good:)))
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    № 7-А ТРЦ King Cross Leopolis - Автовокзал – вул.Стрийська – вул.Хуторівка – вул.Сихівська
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    літом через Зубру -танковий завод пішачком, вєсчь!
     
а де твій аватар? :)