Активність:
6 сер 2018
Реєстрація:
31 тра 2009
Дописів:
6
Бали:
1
Отримані позитивні оцінки:
0
Отримані нейтральні оцінки:
0
Negative ratings received:
0

Оцінки дописів

Отримані: Видані:
Подобається 0 0
Не подобається 0 0
Погоджуюся 0 0
Не погоджуюся 0 0
Смішно 0 0
Зе бест! 0 0
Інформативно 0 0
... 0 0
Корисно 0 0
Оптимістично 0 0
Креативно 0 0
Баян 0 0
Безграмотно 0 0
Тупо 0 0

Заходили в профіль Recent

No one has visited Nake's profile yet!
Стать:
Жіноча
День народження:
8 сер 1971 (Вік: 52)
Сайт:
Місто:
Львів
Рід занять:
лікар невролог
Nake
Member, Жіноча, 52, з Львів
Остання активність Nake: 6 сер 2018
  • Дописів 6
  • Карма 0
  • Бали 1

Nake

Member, Жіноча, 52, з Львів

Остання активність Nake:
6 сер 2018
    1. Nake
      Nake
      мій сайт: www.miograf.lviv.ua
      усіх хто цікавиться можливістю провести ЕНМГ електронероміографію загляньте на сайт, де є мої координати.
      а також покази для проведення ЕНМГ.
    2. Nake
      Nake
      От ще раз привернув мою увагу допис в галицьких новинах про інтелігентність чи не інтелігентність тих чи інших мешканців Львова. Сумно спостерігати за дискусією, вона аж ніяк не на користь диспутантів
    3. Nake
      Nake
      покази для проведення симуляційної Електронейроміографії:
      У неврології діагностичний висновок ґрунтується на точному топічному діагнозі. Метою ЭМГ обстеження в клініці є визначення топіки ураження нервово-м'язового апарата із ввизначенням ступеня і характеру порушення функції. Основними питаннями, які необхідно вирішити лікареві при призначенні ЭМГ обстеження є: 1. Для чого обстежити? 2. Які нейро-мязові структури досліджувати? Хід клінічного обстеження хворого розділяють на етапи. Загальний клінічний огляд хворого дає подання про захворювання й дозволяє створити основну клінічну гіпотезу. Параклінічні методи, до яких відноситься міографія, дають дані, що підвищують вірогідність діагнозу. На кожному етапі професійне призначення ЭМГ обстеження дозволяє одержати максимум інформації. З анамнезу: причини порушень, їх тривалість, динаміка розвитку.При призначенні ЭМГ обстеження поширеність процесу визначає обсяг обстеження, а рівень визначає перелік методик.
    4. Nake
      Nake
      запитання по показам http://olek-alla.blogspot.com/ а також деталі і адреса проведення за вказаною спосилкою
    5. Nake
      Nake
      прошу писати на мій ящик, або на мій нік, вся детальна інформація буде надана залежно від актуальності запитань
    6. Nake
      Nake
      цікаво, хтось на форумі цікавиться стимуляційною елекьронейроміографією (а також голкова)
    7. Nake
      Nake
      Отож саме я могла б також дещо поспілкуватися про медичні проблеми
    8. Nake
      Nake
      на жаль розчарована форумом, не можу знайти медичний портальчик чи тематику ....
  • Завантаження...
  • Завантаження...
  • Про себе

    Стать:
    Жіноча
    День народження:
    8 сер 1971 (Вік: 52)
    Сайт:
    http://www.miograf.lviv.ua
    Місто:
    Львів
    Рід занять:
    лікар невролог
    Сімейний стан:
    Заміжня
    Діти:
    • нема дітей
    Авто:
    нема
    нейрофізіологія, кандидат медичних наук, лікар невролог автор більше 94 наукових робіт
    сайт www.miograf.lviv.ua
    запис на консультацію завчасно
    проводжу електронейроміографію

    Взаємодіяти

  • Форум Теми Дописи
    Здоров'я 5
а де твій аватар? :)