Телеканал "Интер" распался?

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Deus igrok, 5 тра 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://mignews.com.ua/articles/253498.html
    http://www.telekritika.kiev.ua/news/146/0/23102/
    http://forum.telekritika.kiev.ua/read.php?4,124,page=2
    ------------------------


    Досить не очікувана подія. Якість новин на ІНТЕРі мені подобалася.
    Цікаво, що буде повністю зміна кадрів чи створення нового каналу ?
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    мені якість не подобалася...
    перестав дивитися з тих часів, коли почали називати цей канал "унтер канал імені геббельса"...
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    інтер - дивний канал. В основному політичні новини там викладаються російською і таке враження, що то не є канал, що відображає українські настрої. Та інколи там можуть прокрутити позитивний фільм про бандерівців, або худ. фільм з українським колоритом.
     
  4. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    Миху, нічого дивного, дуже павильна політика! Можливо вам на Заході це не актуально, а у нас на Сході якраз треба як омога більше українських за змістом, але російськомовних за формою програм. Супутникові та кабельні російські канали є загальнодоступними і люди яким російська є рідною дивлятся саме їх, а яку політику ведуть ці канали я думаю ви розумієте.
    На мою думку просто необхідно вести контрпропаганду і саме російською мовою, враховуючи цільову групу. Поширювати українську ідею серед російськомовної аудиторії. Нажаль цього иайже немає, а потім дивуємось звідки такі антиукраїнські настрої
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    Маєте рацію.
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    ви все правильно кажете....
    майже...
    якщо робити якісний продукт, то й українською дивитися будуть...
    а якщо взагалі говорити про те, хто зробив для українського телебачення найбільше — це 1+1...
    згадайте: на початку 90-их що показували по телебаченню?...
    астанкі, санта-барбару по расії та убоге ут-1...
    саме 1+1 змусило говорити українців "лайно" замість "гі*но"...
    тому герої "твін пікс" та "династії" до мене говорять українською...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    Повністю згодна!
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    І досі їх ковбасить. У мене там однокурсник не остання людина (по технічній лінії). Перестав гумор розуміти, на концерти ходити.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    Історія вже, в принципі, стара, уже декілька місяців. Команда, яка робила новини на К1 вся, включно з ведучими, редакторами, журналістами і операторами, опинилася на Інтері. В принципі, як на мене, роблять вони свою роботу непогано, свіжо.
     
  10. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Телеканал "Интер" распался?

    Так, об*єдналися вони на весні ще. В мене знайома в К1 очолювала службу архіву для новостійщиків. Після об*єднання з Інтером особливо сильних змін в роботі не відбулося, залишилась керівником. В них з*явилося трохи більше соціальних бонусів (безкоштовне обслуговування в медцентрі, безкоштовні курси аннгл. і ще дещо). Але зарплати часом (в рядових співробітників) не дуже :sad: Вона вже місяць не може знайти собі ще одну людину у відділ, бо малу зарплату поставили на цю вакансію $400. Хоча в керуючого складу (в знайомою також) зарплати пристійні
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)