View: https://www.youtube.com/watch?v=M1Q40WqLknk Интересно, и про украинскую "спецоперацию" напишут в россии жалостливые песни? Будет ли песня "Мы уходим" или пока не убьют\покалечат всех, кого пуйло поставит под ружье? В Афган тоже срочников посылали, и оттуда вернулись - если вернулись - морально искареженные, подавленные, израненные, постаревшие парни.. Всегда раше чего-то не хватало для счастливой жизни. То подпирали коммунистические режимы по всему миру ценой жизней своих солдат, то лезли на чужую землю, чтоб отхватить нужные куски или поставить лояльное правительство. Никогда на этом куске суши не будет ничего нормального, потому что многолетняя нищета, много необразованного и отравленного милитаристской пропагандой населения. У меня какая-то депрессия и никакой веры в ближайшую счастливую жизнь. Этот кошмар надолго...
Если про националистов, то самые большие националисты-это японцы, если кто не знал. У них это даже в детях: например, ребенка, который 2 года с родителями прожил в Америке, из-за их работы, а потом вернулся в класс и одноклассники заметили у него небольшой акцент - подвергли бойкоту. Причем такому, что ничего нельзя было сделать. И перевод в другую школу ничем не помог. Я думаю, что евреи до такой степени не держат чистоту своей популяции.. Японцы с большим сожалением смотрят на всех, кому не повезло родиться японцами) Я много читала о Японии, даже планировала там побывать. Мне нравится их музыка, их необыкновенные стихи, интересно вообще их мироустройство. Может, я в прошлой жизни была японкой?))
Розембаум пел: "Караван...Розовеет от крови Афганистан". Прошло 42 года и вот на круги своя: "Ах, какого дружка потерял я в бою, И не 42 года назад, а вчера..." Ничему их история не учит... Что-то Розембаума не слышно, а он не такой старый - 1951 г.р.Неужели нечего сказать об этой бессмысленной русской войне? За что умирают пачками в степях Украины русские солдаты и офицеры? Что они здесь забыли? И опять же срочники: "Опять везут на Родину героев, Которым в 20 лет могилы роют". КОГДА РУССКИЕ ЗАБЕРУТСЯ ОТСЮДА?
Розєнбаум...Хм."Дідусь старенький, йому усе одно".До того ж "20 баксів- це завжди 20 баксів". А взагалі, ліпити з цього "пєвца ротом" якогось карбонарія- верх наївності. Я був на його концерті у 1992 році. І бачив, як він з себе "борця з режимом" корчив. Дуже гидотне видовисько було.
Нуу...Розенбаум пізніше, коли пройшов штурм Грозного, потім хєрня з Придністров'єм, став в своїх текстах писати щось не зрозуміле для режима . Наприклад, була така пісня , по-моєму, "Афганська в'юга". Якщо цікаво - подивіться текст. Тобто, підтримка строковиків-так, а генералів, яким потрібна війна-ні. А зараз міг би виступити проти війни, я вважаю, йому нічого боятися, він не боягуз, а зараз літня людина... Але щось не чутно.
Таки газенбаум ніби не підтрмав анексію Криму та введення військ в Україну, але скоро його зламали. Наші військові вже роздали рашистам немало квитків на концерт кобзона. Далі буде.
нічому їх історія не вчить. Тому нам великий ризик жити поряд. Грубо кажучи кожні "42 года" в них буде зуд до початку бойових дій. Бабі ще нарожають, пісень жалісних ще напишуть, бомб ще нароблять.
Р0зірвали РФ у небі! Грандіозний прорив ЗСУ у повітрі – двоє проти дюжини: неймовірно. Переможемо! — LurerAysor.Ru Український льотчик-винищувач Володимир з 40 бригади тактичної авіації обіцяє помститися окупантам за загибель побратима та за всі звірства, що вони накоїли в Бучі. Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ. Він розповів про важкий повітряний бій, який стався вночі 2 березня поблизу Києва. Тоді загинув його друг, льотчик 1-го класу Олександр Бринжала, який посмертно отримав звання Героя України. 2 українських льотчики боролися проти 12 російських Тоді вночі два українських МіГ-29 вилетіли на перехоплення російських винищувачів. Спершу пілоти ЗСУ думали, що поблизу всього лиш 4 російських літаки. Але їх несподівано було більше: з різних напрямків почали атакувати 12 ворожих винищувачів. “Ми думали, їх усього четверо! Та вони одночасно атакували з кількох напрямків 12-ма літаками! Усе відбувалось миттєво! У ближньому бою наші шанси дещо вирівнюються, хоча кількісна та й технологічна перевага все ж на їхньому боці”, – розповідає льотчик. Тоді вдалося успішно відбитися від атаки росіян: українські пілоти знищили аж 3 ворожих літаки. Однак окупантам вдалося попасти у винищувач, в якому летів Олександр Бринжала. Побратим бачив, як його підбили, і до останнього вірив, що він встиг катапультуватися. Володимир наголошує, що для росіян усі льотчики були Привидами! Після регулярних програних боїв окупанти вже не наважуються підлітати в зону дії ППО та входити у ближні повітряні бої. Вони цинічно обстрілюють ракетами “повітря-повітря” з далеких відстаней і одразу тікають. Росіяни не зважають на правила війни За словами Володимира, не варто вірити, що на війнах немає правил. Вони завжди є! Але росіяни чомусь взагалі на них не зважають. Один з цинічних випадків стався над Чорнобильською АЕС. “Більш ніж місяць вони “чергували” над Чорнобильською АЕС. Це підло і ницо! Ми не могли їх збити, аби ця гидота раптом не впала на саркофаг чи якийсь уламок його не пошкодив”, – каже Володимир. Додамо, 8 березня майору Олександру Бринжалі також посмертно присвоїли орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Він був майстерним пілотом із великим досвідом: воював на сході в АТО/ООС, а також навчав молодих курсантів. Побратим Володимир обіцяє, що помститься окупантам за все.
Ссуки... Война в космосе: РФ глушит передачу GPS-сигналов и атакует спутники на орбите Больше всего от атак страдают военные, которые с помощью GPS-сигналов определяют координаты применения артиллерии и отслеживают перемещение техники врага. Но они ж не могут гасить спутники-они гасят сигнал GPS на земле.Все про это знают, и охотятся на них.
О чём ты говоришь? Какие спутники? Какое гашение сигналов? Это всё высокие технологии, доступные США и Европе.
Дроздов: Сухі, нещадні цифри. За яких президентів голосував Маріуполь у часи незалежності: 1991: Кравчук 71% 1994: Кучма 79% 1999: Кучма 39%, Симоненко 30% 2004: у три тури Янукович (91%, 97%, 92 2010: у два тури Янукович (83%, 94 2014: Порошенко 42%, Тігіпко 19% 2019: перший тур Бойко 31%, другий тур Зеленський 91% Мажоритарники від Маріуполя в часи незалежності: Терещук (Організація марксистів), Шестаков (Партія слов'янської єдності), Поживанов (Ліберальна партія), Мірошниченко (Соціально-ринковий вибір), Литюк (Регіони України), Матвієнков (Партія регіонів), Білий (Партія регіонів), Колоніарі (Партія регіонів), Тарута (ІСД), Магера (Опоблок). Чинні нардепи – Новінський (Опоблок, 43, Магера (Опоблок, 31 За які партії голосував Маріуполь у часи незалежності: 1998: Компартія 25%, Трудова Україна 13% 2002: Заєду 52%, Компартія 21% 2006: Партія регіонів 58%, Соцпартія 23%, Блок Вітренко 7% 2007: Партія регіонів 76% 2012: Партія регіонів 48%, Компартія 30% 2014: Опоблок 61% 2019: ОПЗЖ 34%, Опоблок 22%, Шарій 7% Мої співчуття. *** більше текстів пишу на tg-каналі: Ostap Drozdov
почула його нещодавно. Нема вже ніякого "борця з режимом", якщо й був-увесь вийшов. Просто жах, що він молов. Вата, совок, рашизд... Все, викреслюємо... P.S. Майор, до вас прохання. Поставте собі аватар, щоб відрізнюватись від нашого недоофіцера. Він знову почав активно гадити в політтемах. Так щоб його робота всім була видна.
Дивіться, треба вибрати аватар, який подобається, на сайті аватарів (вибрати з сайта "аватари 200Х200"). В контекстному меню (права кнопка миші) вибрати пункт "Сохранить как..." і зберегти вибраний аватар в якусь директорію на диск комп'ютера. Тепер треба зайти у свій профіль там вибрати пункт "Аватар" та завантажити щойно збережений аватар на дискі комп'ютера замість того пустого, клацнувши на ньому і встановити .Нажати внизу ОК. Пробуйте, вийде, це просто.
У Маріуполі більший опір та більші бої, ніж у Бердянську чи Генічеську. Чи не був опір та бої у Сумській, Київській, Чернігівській областах, де переміг Зеленський, про СДПУ(о), гОПоБЛОК, комуняг чи Вітренко мова не йде, такі партії вже заборонені.