Відгуки про Креатор Буд а конкретно ЖК Квіти Львова

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Uljasuk, 11 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

Хто що знає про цю фірму і комплекс напишіть будьласка

  1. Надійні

    34 голосів
    59,6%
  2. Не надійні

    23 голосів
    40,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. dasha

    dasha Well-Known Member

    Я такого не бачу.

    [/QUOTE] Приєднуйтесь до КреаторБуд 5 черга, щоб брати участь у бесідах, ділитись контентом, позначати повідомлення, які вам сподобались.
    Креатор Буд житловий комплекс вул.Стрийська 5 черга будівництва. [/QUOTE]
     
  2. Leonidas

    Leonidas New Member

    Не раджу купувати квартиру в Креатор Буд, а тим хто купив співчуваю та раджу запастись терпінням. Бо здачі чим далі тим більше затягуються, рік затримки по здачі + пів року чухаються з видачею права власності. Дуже непорядна фірма, з НЕЄВРОПЕЙСЬКИМ обличчям. Постійно хочуть нагріти руки на інвесторах. Після того як и занесете гроші вони плювати хотіли на вас і роблять що їм заманеться. Починаючи з першої черги проблеми з домофонами, ліфтом, сирістю, електрикою, газом. Навязування своєї Управлінської контори, шантаж електрикою, щоб мати змогу надалі заробляти на будинках. Ставлять палки в колеса при створенні осбб. У 3 та 4 чергах вирішили зрубати грошей на рівному місці на забудували частину загального коридору з вікном, який є спільною власністю жильців з метою продажу його під кладовки. Запити від ініціативної групи жильців забудовник повністю ігнорує, за його словами жильці мають право тільки на квартири, а будинок забудовника і він робить що хоче. Ось фото як мало бути та що нам обіцяли, коли ми купляли житло, та фото що зробив забудовник з метою підзаробити.
     

    Вкладення:

    • d1eENA5.jpg
      d1eENA5.jpg
      Розмір файлу:
      58,1 КБ
      Переглядів:
      43
    • rfZ8bv8.jpg
      rfZ8bv8.jpg
      Розмір файлу:
      88,3 КБ
      Переглядів:
      43
    • wphJOYN.jpg
      wphJOYN.jpg
      Розмір файлу:
      53,2 КБ
      Переглядів:
      41
    • Подобається Подобається x 1
  3. avgustynka

    avgustynka New Member

    Наглості забудовника нема меж. У відділі кадрів брешуть шо проти комірок тільки кілька квартир, бо їм дали заяву від ініціативної групи. Видно законодавства забудовник не знає, що на заяви треба давати відповідь до 30 днів та ініціативна група представляє всіх інвесторів, а інвестори проти тих рагульських комор!!!diablo:diablo:diablo:
     
  4. avgustynka

    avgustynka New Member

    Є група у Вайбер, доєднуйтесь до групи, там всі обговорення по питаннях 0953215953
     
  5. JohnDeer

    JohnDeer Member

    Ого, то Креатор ще гірше Ріела, ті хоч контактують з інвесторами. А це взагалі якась тухла канторка. А я чуть не повівся на гарні будинки. Взагалі є якийсь нормальний забудовник у
    Франківському районі?
     
  6. dasha

    dasha Well-Known Member

    Проводиться масовий збір підписів інвесторів проти цих кладових на спільних коридорах. Їх поставили без відома інвесторів з порушенням ст.1 Закону України про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках , перекрили вікно та лампу загальнокоридорного освілення. Тому хто ще не в групі та хоче підписати проти комор доєднуйтесь у вайбер +380953215953
     
  7. Edvard

    Edvard New Member

    До Креатора вже нормальних слів нема. Вже скоро три роки, як я підписав договір. А здачею і не пахне. У відділі кадрів сидять турки, які нічого не знають тільки хамлять, кожен раз якісь нові басні. Як гроші брали, то дупу лизали, а як що до того коли будуть документи, не допитаєшся. Кожна черга все більша затримка і зобов"язань 00000,0000%. Я маю заплатити за квартиру, за розводку опалення потім, бо то прописано в договорі, за підвал, за лічильники, окремо домовитись за стяжку на балконі бо "балкон то не плита, там стяжку вони не роблять", оплатити окремо лічильники і чекати невідомо скільки доки вони змучать той будинок. Компенсації за прострочку здачі 0000,000. Одні обов'язки інвестора. Та та квартира мені вже золота вийшла, бо маю винаймати житло і надіятись що до осені будуть документи.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. islviv

    islviv Member

    В якій черзі брали?
    В інших забудівників сильно краще? Першу другу черги гнали, щоб швидше зробити, показати що є, а наступні можливо уже роблять щоб мінімізувати косяки, пов'язані з швидкістю будови. Швидкість і якість не зовсім сумістні поняття в будівництві, а в холодну пору то взагалі нема про що говорити.
    p.s. Витрати з орендою звісно печалька, співчуваю в цьому...
    Маючи гроші на готову новобудову з документами при проживанні на оренді звісно до забудівника краще не йти. Проте, часом вистачає лише на готову хрущівку, з якою за 15-20 років невідомо що буде, разом з тим за ті гроші можна взяти вже 1,5х площі в новобудові від забудівника, а за час будівництва можна ще відкласти на ремонт, тоді думаєш що робити, кожен обирає свій шлях...
     
  9. Edvard

    Edvard New Member

    Купував в 3 черзі, коли брав першу чергу здали з затримкою три місяці, думав то не страшно. В другій затримка пів року. В мене по договору здача 2 квартал 2018. Потім обіцяли, що в 3 кварталі здадуть, потім 4, тепер перший квартал 2019 вже закінчується, а здачею навіть не пахне. Є купа забудовників, що здають вчасно. Навіть Екодім та Леополь Таун ті комплекси що поряд здають нормально. А тут чим далі тим більша затримка. А які косяки вони виправили? Сирість як була в першій черзі, так судячи з дописів є і в другій і в третій. В третій тут читаю, що ще якісь комори доліпили. Мені вони до лампочки, скоріше б здали, але може через них і не можуть здати? А що тоді іншим чергам чекати? Надіятись що комплекс до 2030 добудують?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. JohnDeer

    JohnDeer Member

    Видно Креатор брат Ріела, бо в обидвох сирість і жахлива затримка. Я вже купив житло в Екодомі. Тому як майже ваш сусід мушу вас засмутити, що в першому кварталі Креатор теж не здасть. Бо цікавився на сайті документи вони не подали взагалі ще. Останні їх документи на здачу були в листопаді 2017. Зараз на сертифікат подали Екодім та Леополь Таун. А Креатор і не збирався. Це легко перевірити на сайті ДАБІ. Цікаво що там брешуть у відділі продажу?
     
  11. JohnDeer

    JohnDeer Member

    А з їх договорами попереднього бронювання хіба дурень в них купить, тепер чекайте без компенсацій за затримку, невідомо з якими доліпками бо ще хочуть підзаробити і бійтесь чи не продадуть в вашу квартиру по другому колу.
     
  12. islviv

    islviv Member

    Неважко знайти відгуки про Леополь чи Еко Дім, читаючи, думаєш а де більше проблем тут чи там чи ще десь. Такі косяки як сирість це вже штукатурників потрібно питати чому не забезпечують достатнє провітрювання для сушки після виконання робіт.
    Леополь
    ЖК Леополь Таун
    Еко Дім, хоча тут не на Стрийській а десь на іншій будові
    Еко дім - "хороший" дім. відгук про еко дім від власника.
     
  13. islviv

    islviv Member

    По хронології неважко порахувати.
    Розпочали в 15 році, за 4 роки почали 5 чергу, отже ще 2 роки почнуть останню будувати, точно не пам'ятаю скільки їх там 6 чи то 7, додати ще 2,5-3 роки, щоб збудувати останню.
    Таким чином, отримуємо 2023-24 роки добудують все.
     
  14. JohnDeer

    JohnDeer Member

    За Леополь я писав перевагу по здачі, там зараз свої проблеми по будові, бо топило з даху. Тому їх відразу не розглядав, як і кілька інших. Цей відгук по Екодому мені нічого не говорить, бо одиничне вливання без конкретної адреси. Можуть бути і конкуренти. Я наразі своєю інвестицією задоволений. Можна було купити дешевше в Америці або Креаторі, але відношення і чекання "невідомо коли здадуть" не підходить
     
  15. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    В кожного Забудовника, як і в кожного бізнесу є свої гріхи і факапи. питання лише в тому наскільки вони великі. З чимось можна погодитися, з чимось ні. Немає ідеальних забудовників і не буде:)
     
  16. Hedera

    Hedera Well-Known Member

    Хочу залишити відгук про Креатор Буд на Стрийській (комплекс Квіти Львова). Я не буду писати про якість і недоліки будівництва бо вже рік як у нашої черги затримка здачі. Це основний відгук. Квартири оцінити ще ніхто не може, бо нам не дають ні ключів ні документів. Щоб всі знали: Креатор Буд не здає вчасно будинки!!! Вже 3 черги і всі 3 черги з затримкою в рік і затримками підключень комуніцїкацій та створення ОССБ (тут взагалі окрема історія, забудовник дуже хоче і нав*язує свою Управлінську компанію).
    І так, при купівлі заявлена здача (3 черга) 2 квартал 2018 року. З обіцянками мати документи і ключі найпізніше осінню 2018. Ніби нічого поганого, але навіть осінню будинок був не готовий. Навіть стяжки ще не заливали. Зараз березень 2019 і будинок досі не зданий. Досі не подана заявка навіть на сертифікат. На ЛУН зміна завленої дати на здачу вже мінялась 3 рази.
    Квартира купувалася вже 2 роки тому. Вже збудована 4 черга, йде продаж 5, а 3 черга вже рік із затримкою і навряд ми отримаємо ключі до кінця літа.

    Забудовник створив конфлікну ситуацію в третій черзі замурувавши панорамне вікно в підїздах пластиковими дверима під кладовки. Кладовок на плані не було.

    Ось такий короткий відгук про забудовника. Хочете брати там житло, будьте готові чекати +1 рік від обіцяної здачі:flag of truce:
    текст повністю скопійовано з форуму дівочих посиденьок :cofee:
     
    Останнє редагування: 13 бер 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. dasha

    dasha Well-Known Member

    Так як на своїй сторінці у фейсбук забудовник швиденько тре відгуки, теж додам, що категорично не раджу купувати житло в цього забудовника. Коли перекрили коридори нам казали, що вони мають право вносити зміни в проект. При перевірці виявилось (о, диво!), що ці двері в них затверджені ще 2016 роком, це вхід до сміттєпроводів (як то тоді планується продавати площу спільного використання, то цікаво), але інвесторам про це не треба знати, бо ми купуємо "тільки квартири" решта, таке, як розташування будинку, внутрішнє планування, вид з вікна виявляється нас не має цікавити. Здача будинку затримується вже на рік. І у відділі продажу "нічого не знають і не скажуть", або брешуть, що вже подали документи, хоча на сайті ДАБІ та в офіційному листі з ДАБІ прийшло, що Креатор документів на здачу не подавав. Постійна брехня, то документи не готові, то перевірка, тепер проблема з газовою. Які будуть наступні причини:facepalm:залишається здогадуватись...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Viktoria viktoria

    Viktoria viktoria New Member

    Хочу надати інформацію для тих хто розглядає варіант інвестування в квартиру та вагається із забудовником.
    В свій час мене попереджали що Креатор ніби якби критично скандальної ситуації не мав, але проблеми із здачею ЖК квіти Львова на стрийській по черзі 1 та 2, але нажаль не придала тому такого важливого значення.
    А станом на сьогодні по черзі 3 є серйозні проблеми (в черзі в якій є інвестором). І все би можливо було б не так «печально» якщо б працівники Креатора внушали довіру! Адже брехня яка триває уже рік досягнула свого апогею!!! Будинок що мав бути зданий в 2018 році досі навіть не отримав сертифікату!!!!!! Боюсь думати навіть про термін здачі!!!!! І вцілому «нюансів» в процесі вилазило і вилазить багато. Але те що працівники уже 6 місяців нагло брешуть це надто!!!!

    Якщо конось цікавлять деталі на при великий жаль можу повідоми, а якщо в цілому нажаль Не РЕКОМЕНДУЮ!

    Вірю в краще але на сьогодні усі інвестори черги 3 на межі відчаю та на піку емоційного зриву!!!

    Шановні працівники КРЕАТОР БУД ЗВЕРНІТЬ БУДЬ ЛАСКА УВАГУ ТА ПРИПИНІТЬ ВИДАЛЯТИ НАШІ ЗАЕРНЕННЯ!!!!!!!!!!!!!!!!
    ВИРІШІТЬ НАШІ ПИТАННЯ «здайте нарешті будинок» та ми з радістю напишемо подяку!!!

    В іншому випадку якщо не зможемо виміщувати свої думки на даних форумах та сайтах заставляєте нас іти вище та набирати нашому питанню все масовішого розголосу!!!!!

    Дякую за реагування.
    І добре якщо комусь допомогла у правельно у виборі!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Gorka

    Gorka Active Member

    Креатор явно не спішить здавати будинки. Кожна наступна черга здається все пізніше і пізніше.
    Ось як виглядає отримання сертифікату на ІІІ чергу:
    2019-4-19 22-17-6.png
    Мало того що подали документи в ДАБІ на пів року пізніше, так ще й самі зупиняють розгляд документів. Я думаю що за стільки часу документи мали би бути бездоганні. І це може бути ще не кінець. Чекаємо нових приколів від креатора, які обовязково будемо викладати на форум.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Gorka

    Gorka Active Member

    Не завжди все так і погано. Є хороші новини: по третій черзі вже є сертефікат.
    Цікаво чи з четвертою чергою буде аналогічна історія.
     
Tags:
а де твій аватар? :)