Ремонт ванної кімнати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Nevermind, 9 жов 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    На вигляд гарно. :)

    Цікаво буде Ваші відгуки почути через рік-два, чи все гаразд з ювентівськими меблями
     
  2. Bira

    Bira Well-Known Member

    Симпатично, навіть дуже. Але рік-два чекати - це щось довго для мене:)))
     
  3. Bira

    Bira Well-Known Member

    Про аквародос чула багато негативних відгуків вже,
    навіть тут , на форумах. А про Ювенту нормально кажуть,
    радять. З польськими меблями взагалі не знайома.
     
  4. Low

    Low Well-Known Member


    я сподіваюся, що вони більше 2-х років відслужать.

    А взагалі при покупці мені продавець казав, що на фабриці деталі меблів проходять сушку в якійсь ультрафіолетовій камері і ця камера "старить" меблі. Тобто вони ніби вже пару років експлуатації пройшли і це ніби є гарантією того, що колір деталей не змінеться, сама ДСП та МДФ не поздуваються.

    подивимся
     
  5. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Люди, а хтось має досвід реставрації чугунної ванни?

    Я не можу вже, ремонт - то щось вічне! :shout:
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А що з нею?
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Це від попередніх власників ванна. Покриття таке враження, що вже просто витерте від віку і неправильного догляду чи що, бо де-не-де є подряпини (неглибокі), плями, які не відмиваються, жовто-сірі місця, які жодна хімія не бере і т.д.
    Якщо то має значення, то труби не протікають, нічого не забивається, запахів неприємних та сирості нема :)

    Я просто читала, що є способи реставрації, думаю, може хтось з таким стикався.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Халам-балам реставрацію не зробиш. Заняття потребуэ багато часу і зусиль. Якщо квартира не своя' то помалюйте білою емаллю. Якщо своя і хочете зробити на довго, замініть на акрилову. Навіть реставрована ванна не проживе більше 5-ти років. Як правило 2-3. Не вартуэ балія того менінгіту.
    Це моя думка, а вирішувати Вам. Заодно і ремонт в ванній кімнаті зробите:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bira

    Bira Well-Known Member

    Моя подруга колись реставрувала саме таку ванну і надовго її не вистачило, через рік-два вона знову в неї була вся подряпана, зачухана.
    Напевно не варта вам таке робити, викидати на це гроші, краще купіть акрилову ванну, вони зараз недорогі.
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Але і ремонту ванної кімнати ми зараз не потягнемо.
    Напевне, лишимо як є, а за рік-два зробимо ремонт ванної кімнати по новому, з заміною самої ванни, та й все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я десь чув, шо акрилова ванна за кілька років жовтіє. То правда?
     
  12. Bira

    Bira Well-Known Member

    в мене акрилова ванна вже 4 роки, поки що біла. Не знаю, що буде далі.
    Але я її мию спеціальною рідиною для акрилових ванн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. katrinache

    katrinache Member

    Ага, найчастіше з ДСП та МДФ. Але для ванної всі матеріали проходять обробку від вологи (вологостійкі грунтівки, клеї і теде).


    З вітчизняних виробників можу сказати лиш про Ювенту, бо вона в нас вдома стоїть. Якісні і гарні меблі. Вже 3 роки служать, тьфу-тьфу - все добре)))
     
  14. Poradnik

    Poradnik миється в бані

    У моїхбатьків стоїть простенька ювента вже років 5. Гарні меблі, якісні. колір не змінився за ці роки, нічого не розхиталося. У них є і подорожче пропозиції, і подешевше, то можна на свій смак вибрати.
     
  15. Bira

    Bira Well-Known Member

    А у вас та Ювента, що дорожча чи дешевша, що в такому доброму стані стільки років?
     
  16. Poradnik

    Poradnik миється в бані

    У нас десь середньої цынової пропозицї. Тумба щось до 2000 коштувала і пенал так само.
     
  17. Bira

    Bira Well-Known Member

    Так, це середні ціни. Що за модель?
     
  18. Poradnik

    Poradnik миється в бані

    Не знаю, як та модель називаеться, якась простенька, без вензелів)))

    а ціни це невисокі, взагалі там меблі дорожче є, це одні з недорогих.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що за люди...
    ДСП плита -280 грн. Розкройка - 1.20 за метр. Отв1р п1д петлю - 2 - 3 грн. Конформат - 0.20 грн. На все - до 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Bira

    Bira Well-Known Member


    Меблі на замовлення?:)
     
а де твій аватар? :)