Привіт!

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем lvivport, 1 січ 1970.

  1. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    І я привітаюсь :uanew:
    Випробувальний термін? Я щось пропустила :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jachareni

    Jachareni New Member

  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а текст на клавіатурі вмієте набирати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та дайте людям спочатку смайлики опанувати!:)))
    Клавіатура - другий рівень :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dusha

    Dusha Member

    Усім привіт!!!!!!!!!!!!!!:uanew:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Dusha

    Dusha Member

    Я щойно зареєструвалась на вашому форумі, а що таке карма, бо маю повідомлення в кармі, як на них реагувати?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    плюньте три рази через плече і поверніться довкола себе проти годинникової стрілки....і відчуєте свою карму на цьому форумі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ну і народ! :) От так от людину зі сарказмом відразу зустрічати? ;)



    Карма то реакція на ваші дописи. :) Якщо люди одобрюють, то ставлять плюс і воно висвітлюється на зеленому фоні внизу під дописом. А якщо ваш допис не подобається, то ставлять вам мінус і то буде на рожевій стрічці внизу під дописом. Як реагувати? Писати побільше чогось приємного, корисного, а дурниць не писати. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    На них не мусите реагувати. Повідомлення в кармі не мусять бути повідомленнями, всього оцінками Ваших дописів. Переглянути їх можете у своєму профілі, ось тут http://forum.lvivport.com/member.php?u=64171
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dusha

    Dusha Member

    Дякую:give_rose:

    ---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:19 ----------

    А потрапила я на ваш форум, щоб дізнатися про навчання у Польщі після 9 класу, думала, що у львів*ян досвіду у цьому питанні більше, але поки не отримала відповідей.
     
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    У львів'ян може і є досвід, але тих львів'ян нема на цьому форумі. :)

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    А ви не пробували гуглити таку інформацію?
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Нірванка заміж вийшла..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Нірванка може теж такої інформації і не знати. То треба тих, хто живе тут, а там вчить дітей. ;)
     
  14. Dusha

    Dusha Member

    Я вже перечитала багато інформації, але в нас інформація від фірм-посередників, а цікаво було б почути " живих людей")) я і польські форуми читала.
     
  15. Combatant

    Combatant Member

    Приветствую всех форумчан.
    Сам я из Днепропетровска, сейчас проживаю в Польше.
    Зарегистрировался с целью окунуться в противоположную точку зрения на события в стране. В последний год в основном читал форум МВД Украины, где, при внешней свободе мысли и слова царят, все же, "сепаратистские" настроения.
    За год, проведенный на их форуме, я понял, что одной правды быть не может. У людей на глазах менялась точка зрения на события в стране, когда война напрямую касалась их или их родных. У каждого - своя правда и я здесь, что бы узнать мнения форумчан по этому поводу.

    И если оставить заинтересованность трагическими событиями - у форума файный дизайн и обилие разных разделов порадовало :) Всем приятного вечера.
     
    Останнє редагування: 1 лют 2015
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    watching-you-gif[1].gif
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Шановний, ту помийку пасувало б перейменувати в форум ФСБ-НКВД. Там залишилися в 99% випадків одні сепарати. І якщо ти, друже, витримав ТАМ цілий рік, то, підозрюю, що ТУТ ти навряд чи надовго затримаєшся....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Combatant

    Combatant Member

    Помимо ссылок на русские новости и "нападения" стаей на инакомыслящих, там были сообщения с фото и видео от людей, живущих в зоне боевых действий. А в новостях эта информация показывается уже с монтажом и комментариями, вне зависимости от страны-владельца репортажа.
    К этому добавлю, что за инакомыслие у них не банили, а давали отстоять свою точку зрения. Конечно, когда вопросы и аргументы накапливались от 5-6 человек заядлых спорщиков, новичек (или человек, поменявший точку зрения), банально переставал отвечать. В таком окружении людям проще было покинуть форум и выбрать более сговорчивую компанию или каждый день спорить. Короче сказать, "выдержать год" просто, если не лезть на рожон со своим мнением а черпать информацию от очевидцев. А зарегистрировался я у них именно для познавания информации.
    Это был первый попавшийся форум. Перешёл по ссылке в комментариях к видео с Майдана и остался до сегодняшнего дня. Но в последнее время и модераторы призывают не идеализировать ЛНР + ДНР а оперировать фактами. Стрелкова первое время превозносили, а в последние месяцы модератор, проживающий в Горловке, упоминает его в контексте "приперся, поиграл в войну и уехал в Россию пиарится".
    В общем, нет ничего постоянного. "На войне страдает в первую очередь истина".
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. elban

    elban миється в бані

    Здравствуйте. Я из Эльбан. Сейчас у нас много львовичей. Покупать/ют квартиры. У нас не дорого.130 000 однушка. Хочу спросить. Что такое дрыгли?
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    о, то там дідько надобранія каже..
     
а де твій аватар? :)