Людина, котра стає Президентом України бере на себе обов'язки президента, передбачені Конституцією України. Зокрема, він є Верховним Головнокомандуючим і повинен захищати цілісність держави. В тому він й винен, що замість обов'язків, він закликав Путіна ввести війська в Україну. Смердючий зрадник дурного народу, який його обрав. А те, що ти не бачиш в чому він винен, теж не далеко втік.
Зелупа винен у тому, що передав свої повноваження Їрмаку, та у тому, що не займався двома напрямками, які згідно Конституції= відповідальність президента. А саме- зовнішня політика та оборона.
За американським сценарієм, що є президент і віце-президент, інша річ, таких повноважень Єрмаку ніхто не надавав, в першу чергу, таке неможливе по Конституції.
Думаю, що Зеленський в четвер буде у Стамбулі, а от Путін засцить поїхати особисто. Пошле когось замість себе. Це означає, що перемовини не відбудуться, тому що Зеленський не буде теревенити з якимось Лавровим чи ще кимось. А втім - побачимо. До четверга ще має бути реакція Кремля на це запрошення від Зеленського.
Довбню, у Конституції України нема ніякого "віце". І передача Зелупою своїх повноважень Їрмаку означає тільки одне- пряме порушення цієї самої Конституції. За що- кримінальна відповідальність.
Судячи з останніх повідомлень (Axios, Цензор, Liga, Babel), Зеленський не дотримався домовленості, озвученої перед європейцями. Формально: – 10 травня під час переговорів із Макроном, Шольцем, Туском, Мерцем і Стармером він погодився на західну формулу: 30-денне припинення вогню — як передумова до переговорів. Це була чітка умова, виголошена публічно як частина ультиматуму до Москви. А тепер — інші факти: – Зеленський підтвердив візит до Туреччини 15 травня, навіть якщо припинення вогню не почнеться 12-го. – Він сказав, що “особисто чекатиме на Путіна”, хоча жодних гарантій припинення бойових дій не отримано. – Це збігається з позицією Трампа (або Келлога): почати перемовини без попередніх умов, навіть без режиму тиші. Отже: Зеленський, по суті, слідом за Трампом, відійшов від узгодженої з ЄС стратегії. Це може викликати серйозну напругу з європейськими лідерами, які виставили себе гарантіями нового підходу. І водночас — підсилити підозри, що Зеленський намагається “перехопити гру” в обхід формальних домовленостей. Європа послідовно підтримувала Зеленського після провалу у Овальному Кабінеті. Фактично вона примирила Зеленського і Трампа і повернула намизброю і розвіддані. Тепер Зеленській, схоже, просрав цю підтримку остаточно... Причина зрозуміла План Європи був в інтересах України, а не Зеленського особисто. План Трампа, ймовірно, робить пріоритетними інтереси сме Зеленського Іншого пояснення у мене немає Бригинець©
Зелупоголові, а як так виходить, що криворогий "юрист" порушує свій власний указ та рішення РНБО? Я про заборону перемовин з Хуйлом.
А ви зауважили, що про Мінські угоди Пуйло і зебобіки говорять одинаково? https://www.facebook.com/share/v/19ZnQddFUY/
Якщо путін може знехтувати і обдурити президента Бразилії, переконались за недавніми подіями та і Трампа може послухати, але робить, що вигідно йому, але боявся би Порошенка?
Якщо Зеленський нічого не може зробити, нехай йде у відставку і не морочить голову. Він ж так казав: Якщо я не зможу закінчити війну, я піду. Нема користі від Зеленського. Напевно таки боявся, раз не робив різких рухів за часів Порошенка. Може тому, що Порошенко вів більш ефективну політику з західними партнерами? А може Порошенко був хитрішим? Ось що каже сам Пуйло: https://www.facebook.com/share/v/1EURg111ZE/ Злиться на Порошенка, а Зеленського просто тупо ігнорує.
Нехай йде. Але безвладдя у такий час нам на користь не піде. Вже писали висмоктане з пальця, що Порошенко створив антипутінську коаліцію. Масово це спростовували, тепер вже і не згадують. Є інші мантри.
Ось і Дональд Фредович Трам-пам-пам, замість впливового лідера сильної держави для багатьох став посміховиськом, від багатьох чув, що це просто дурачок, або КДБіст, а ви тільки, що у нас вибрали Зеленського.
А у нас владдя? Це владдя вкладало гроші в асфальт? Це владдя закуповувало барабани замість зброї Це владдя перед війною робило прикордонні хаби для москалів? Це владдя сьогодні заблокувало рахунки підприєства, котрі виробляють РЕБи для ЗСУ ? Це владдя, яке пригріло корупціонерів? Кому на користь? Російський реактор купляє владдя?
Але чомусь оце висмоктане з пальця гальмувало вторгнення, а Зеля смокче - смокче, а толку ніякого. При Порошенку Путін чомусь НЕ посмів ігнорувати зустрічі, а Зеленський сьогодні для Пуйла - порожнє місце. Зеленський - протермінований, безкорисний варіант у цій війні. 28 безпекових безтолкових угод - оце потужність, від якої нікому ні тепло, ні холодно. Тому що він просто гальмує по житті і сам не розуміє що робить.
Зеленський сказав, що гарячу фазу війни закінчить до кінця 2024 року. Забув? Україна розробить детальний план закінчення війни до кінця року, – Зеленський | Львівський портал Вже скоро рік минув. Де план? Де перемога?